Skocz do zawartości

World of Warcraft !


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

kiepski start na forumku, randomie.

 

//

wreszcie wylevelowałem swojego trolla druida na 90 lvl... insty pandowe całkiem spoczko. Gram kotem jak coś, nawet nie jest tak łatwo zrobić dobry dps i go utrzymać, nie wiem jak było za cata, ale teraz jest całkiem miodnie.

 

moja postać:

http://eu.battle.net/wow/en/character/burning-legion/Othen/simple

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Mam takie pytanie jako kompletny laik jeśli chodzi o WoW mianowicie chciałem sprawdzić trial i zainstalowałem aplikacje world-of-warcraft Setup-enGB1 jak to wywalić z dysku zawsze jak kliknę kasuj jest informacja że plik jest otwarty w anty wirze? (Norton) To da się wykasować? Kompletny laik ze mnie :P

Odnośnik do komentarza

Tez zaczynam grac mimo ze wow to kupa :( Cale zycie gralem warriorem i akurat jak teraz jest kozacki to mi sie nie chce warrem...

 

Spoko, nerfy w drodze. Blizzard zawsze mnie rozwalał ze swoimi decyzjami odnośnie balansowania klas. Ludzie narzekają na przeogromny (randomowy) dmg warriorów, Blizz nerfuje mobilność ;] Będzie tak, że Warriory na arenach staną się totemami zagłady siedzącymi w novach/rootach i dezintegrującymi tych, którzy będą zbyt głupi żeby się do nich nie zbliżać

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Kur.wa znowu naszla mnie chcica na WoWa. Ciekawe czy znowu ulegne i kupie prepaida (albo calkiem nowe klucze i zrobie konto na anglie, czy inne niemcy, zeby korzystac z rafu), czy moze uda mi sie wytrzymac i nie kupowac nic.

 

edit: nie kupuje, znowu pewnie pogram tydzien i rzuce w kat

Edytowane przez Qvstra
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Może Wy będziecie wiedzieć.

 

Tydzień temu, w niedzielę cos mnie naszło, żeby znowu zagraćw  WoWa. Więc zagadałem do znajomego z innego kraju a on mi odpisał, że może mi załatwić RAFa od Chińczyka za 4 eurosy. 4 eurosy to żadne pieniądze więc się zgodziłem. Przelałem Chińczykowi kasę na pejpala, tamten po 5 minutach przesłał mi kod aktywujący. Wpisałem, zatwierdziło info, że mogę grać miesiąc ale...Potem okazało się, że...jestem szczęsliwcem narodu wybranego, któremu nie przysługuje mozliwosć RAFowania. Napisałem do Chińczyka, a on wyraził swoje ubolewanie i...oddał mi kasę. Znajomy, od którego dostałem info powiedział żebym się nie cieszył z możliwosci grania bo kwestia odcięcia dodatkowegoc czasu to 3-4 dni. Gram już tydzień  (Tzn nie gram bo znowu mnie to znudziło i po raz kolejny przeknałem się, że są lepsze rzeczy do robienia niż granie w WoWa) i nadal wszystko działa. Pomyslałem, że może jednak wyleveluję sobie w bólach jakąs dodatkową postać, która będzie czekać do następnego dodatku ale nie wiem czy się za to zabierać jesli istnieje możliwosć odebrania mi tych pozostałych dwudziestu kilku dni.

Odnośnik do komentarza

RAFy to najgorsza opcja na "doladowanie", jeszcze rok temu byla super. Teraz wywalaja to wlasnie w 3-4dni. To dziala tak, ze chinol zaklada konto i wykupuje czas gry skradziona karta lub robi chargebacka. Blizz kasuje to lacznie  z RAFem. Czasem i bana mozna dostac (jak powiaza konta farmerskie/spamerskie z twoim). Glownie sprowadza sie to do usuwania RAFa wlasnie po 3-4dniach. Nie warto bawic sie juz w RAFy, chyba ze od prawdziwego znajomego, ktory uczciwie wykupi swoj miech. Teraz to masz jeden wielki random. Moga wywalic Ci czas po 1dniu, 5, wcale.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...