Skocz do zawartości

World of Warcraft !


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

My w pierwszym tygodniu mieliśmy problemy z Firemawem (prawidłowe ustawienie tanków), tak że rozbiliśmy rajd na dwa dni a w drugim problemy sprawiło nam przeaggrowywanie na Vaelstraszu. Jako healer (szaman) największe problemy mam na Firemawie bo tam ciągle walę chain heale przez main tanka i jest to jedyna walka w całej grze, w której muszę korzystać z dark runes (właściwie cała rotacja -> mana potion -> mana tide totem -> dark rune ->...). Ktoś tam powiedział, że dzisiejsi gracze robią dps na poziomie jaki reprezentowali kiedyś ludzie w gearze z Naxxa. Serio, nie wyobrażam tego sobie bo nie dałbym rady jako healer gdyby ten dps był choćby odrobinę niższy.

Odnośnik do komentarza

WoW Token w Classicu nie ma prawa bytu, zniszczy gre dla ludzi, ktorzy nie beda placic haraczu. Ceny pojda ostro w gore.

Zloto jest zbyt wazne w Classicu aby cos takiego bylo. Mam nadzieje, ze skonczy sie tylko na chinach (tam niby maja rowniez XP boosty).

Swoja droga w 2gim resecie juz BWL wyczyszczone (roznica 35 ludzi, ktorzy sie skupili, a 30 bez koncentracji jest znaczna ;P) one shottami praktycznie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

U mnie 3 x BWL ale z głupimi wipe'ami :whyyy:

Dziś po raz pierwszy na Shazzrahu dorwałem Black Lotusa (a widziałem po raz drugi...). Udało mi się też w końcu spotkać i zabić Ursiusa w Winterspring i skończyć quest, który trzymałem od października...

 

edit: ceny już poszły bardzo w górę. Jak 20 x sungrass sprzedawałem dotąd 3-4g tak teraz wystawiam za 8g i idzie jak świeże bułeczki.

Tak samo z Mountain Silversage. Dotąd to było max 26g za stack a teraz...38g

Dobrze, że ceny Black Lotusów się ustabilizowały na poziomie 150g bo je skupuję na elixiry. Idę o zakład, że podrożeją do 200g kiedy wyjdzie AQ.

Edytowane przez ornit
Odnośnik do komentarza

Plaguebloom x3.

[10:45:35] Maschinne dies, honorable kill Rank: Stone Guard (Estimated Honor Points: 260) kills: 1, honor: 260
[10:45:41] Maschinne dies, honorable kill Rank: Stone Guard (Estimated Honor Points: 260) kills: 2, honor: 234

 

Mam nadzieje, ze to nie ty byles dzis :D

 

No u mnie jest 1 dzien na raid, wiec dlatego w pierwszym tygodniu nie bylo clear.

No na Ally jest podobnie - ok 150-160g za lotusy.

Ogolnie widze, ze ceny herbow podobne po obu stronach o dziwo :D

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Wiem że prywatne serwery są nielegalne i ostani raz grałem na takim w czasie wejścia TBC natomiast obecnie pierwszy raz kończe Warcraft 3 : TFT i strasznie naszła mnie ochota na pogranie typowo pod lore na dodatku WOTLK . Shadowlands preorder już dawno opłacony ale nie opłacam abonamentu bo ostatni miesiąc grałem po 10-20 minut i nie miałem już kompletnie co robić więc pomyślałem o serwerze WOTLK . Nie wiem czy to przez obecny coronavirus ale znalazłem najpopularniejszy serwer gdzie jest 12k+ osób na serwer i to czuć i ma klimat starego wow-a , w samej startowej lokacji nocnych elfów obracając kamere zaobserwowałem z 10 osób gdzie robiąc nową postać na BFA dobrze jak znajdę gracza w okolicach 20 poziomu. 

Odnośnik do komentarza

Sunwell to już w ogóle klasyk, pamiętam go jeszcze z czasów 2.4.3. Tam na dobrą sprawę zaczęła się moja przygoda z WoWem. :D

 

@SpacierShark123 jeśli nie śledzisz Shadowlands to wiedz, że dodatek pozwoli wybierać expac przez który będziesz mógł levelować swoją postać, więc będziesz miał możliwość nadrobić starsze dodatki (u mnie pierwsza postać od razu idzie w WoD które całe skippnąłem).

Odnośnik do komentarza

No wczoraj myślałem by nawet kupić ten abonament aby tokeny sobie powbijać bo cena dość nisko upadła więc w 2 miechy sporo bym tego nazbierał ale nic innego na obecny moment w BfA nie mam do robienia co jest dość frustrujące :D . No ja wybrałem serwer Warmane i gra się naprawdę fajnie , wszystko obecnie działa i klimat WOTLK jest niesamowity , to był okres gdzie najwięcej ogrywałem wow-a . Stare drzewko talentów ,glyphy no i masa przedmiotów z socketami do tego masa enchantów . Pamiętam że wystarczyło wymienić jedną część ekwipunku i nagle masa kombinowania jak zrobić by wszystko razem współgrało. Mocno czekam na Shadowlands i mocno też śledze informacje ale do premiery jeszcze tak długo a głód po przejściu W3 Reforged jest mocny by dalej siedzieć w tym świecie. Myślałem wpierw też o Sunwell ale item shop plus wcześniejsze jakieś pamiętam afery z zamykaniem serwera mnie odrzuciły . Warmane z tego co widze bardzo duża populacja i na realm-ie który ogrywam jest exp x1 plus brak sklepu (tylko kosmetyka ) co jest fajnym powrotem do tamtych lat.

Odnośnik do komentarza

Taki update chciałbym dodać , kupiłem 2 miechy abonamentu( już pomijam fakt że pierwszy kod kupiłem na pewnej znanej stronie z kodami i kod nie działał a do dziś jeszcze nie wiem czy odzyskam kod albo kase , później legitnie kupiłem u blizza by nie było cyrków) i w ciągu 4-5 dni właśnie prawie mam wyfarmiony gold na 2 token. Tak niskich cen tokena nie pamiętam , na spokojnie jak cena nie skoczy a się nie zapowiada by miała to można luzem w 2 miesiące kupić dodatek plus abonament na premiere.

Odnośnik do komentarza

No ja ostatnio brałem za 250k jakoś , gram od paru dni i narazie zwalniam tempo , mocno przycisnąłem by zrobić 2 tokeny i obecnie zwrócił mi się z nawiązką abonament a jeszcze 2 miechy przedemną więc jak cena nie skoczy to pare jeszcze tokenów wleci.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...