Skocz do zawartości

World of Warcraft !


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, ornit napisał:

Chyba elite albo kilka poziomów wyżej od Twojego ;)

 

Będąc w Wetlandzie musiałem farmić mobki które miałem na pomarańczowo, żeby cokolwiek dało się ugrać. ;) Niestety, w Loch Modan mam już (chyba) zaliczone większość questów solo, a w Wetlandsach są jeszcze na szaro.

Edytowane przez Paolo de Vesir
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

No, to wczoraj nareszcie moja casualowa gildia sieknela sappha i 1shot przy pierwszej probie KT.

Na 1st kille World Buffy + zanza tak ladnie zalatwiaja sprawe...

Ogolnie tym razem cala masa gildii czysci naxx, ale wiele nie radzi sobie z sapphem/kt bez WB.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Moldar napisał:

O co chodzi z poziomami? Kupiłem miesiąc i poziomy spadły. Rozumiem, że to jakieś zrównanie doświadczenia i statystyk, ale jak to się ma do instancji i poprzednich dodatków, normalnie można je robić i jakoś wpada lvl? Czy jesteśmy koksem i bijemy jak leci.

 

Wszystko zmniejszyło się proporcjonalnie co znaczy, że raid content z takiego WotLKa będzie na jakimś dziwnym levelu, pokroju 31 czy 36. 

 

https://www.wowhead.com/guides/shadowlands-leveling-changes-level-squish

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

bo to wciąż najlepsze mmo na rynku :cool: 

 

a ja z przyjemnością wrócę do TBC, bo od 2.4.3 na Sunwellu się to wszystko zaczęło. Niestety, retail przestał mnie kręcić, bo o ile łatwo jest wylevelować postać tak już ciężko mi się wgryźć w end-game. Spróbuję wrócić do 9.1, ale jak sobie myślę, że każdą nową postacią muszę przejść ten męczony wstęp, potem Thorgast, oblokować runecarvera to mi to odbiera smak życia. W Classicu nawet nieśpieszne levelowanie jest przygodą samą w sobie, a i community zapewne żywsze.

Odnośnik do komentarza

Ja przestałem grać przed Naxxem. Stwierdziłem, że szkoda mi życia na farmienie. Codziennie musiałem jeździć swoim resto szamanem po 3 krainach żeby zrywać kwiatki. W mojej gildii zaczęły się speedruny a mnie średnio to bawiło. Niemniej przez cały rok bawiłem się świetnie choć jak popatrzę na to z dzisiejszej perspektywy, był to czas stracony.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

WoW się powinien skończyć na Wotlk (dalej już nie tykałem, bo już czułem i wiedziałem, że się ta gra całkowicie rozdrobni i będzie only casual, baa, już w Wotlk były powolne podrygi dla noobów) i starczy, po śmierci Arthasa można było już zrobić WoW 2 z lepszym silnikiem ogólnie.

Odnośnik do komentarza

No mi się każdy dodatek na swój sposób podobał i uważam że dalej powinni brnąć w kolejne dodatki i rozwijanie świata. Problem natomiast mam takinże nie robię mythic dungów i raid-ów więc obecnie nie mam nic w Shadowlands do roboty . Natomiast bardzo przyjemnie gra mi się na classicu tbc gdzie zwiedzam sobie na spokojnie świat szmanem i obijam się z hordziakami. Przygode z wowem rozpocząłem właśnie od tbc więc sama nostalgia przyciąga mnie do wbijania poziomu, problem też z Shadowlands mam taki że świat wydaje się martwy. Tutaj przez brak latania po Azeroth cały czas na kogoś natrafiam i zdarza się grupowe robienie zadań co w retailu mnie już nie spotyka.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
16 minut temu, ornit napisał:

Molestanci i pedofile z Blizzarda usunęli /spit z TBC. Tzn emotka /spit nadal istnieje (można splunąć na ziemię), jednak nie można jej użyć targetując kogoś. To było jedno z moich głównych makr, które używałem po zajebaniu kogoś w PvP.

 

Zastanawiam się nad rozpoczęciem TBC, ale nie mam info - czy w TBC Classic można kupić wow token?

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Widze ze WoW i Blizzard w formie gra krwawi graczami do FF i zbugowanego na potege New World kazdy duzy Content Creator gra w FF Team Echo i Limit otwarcie mowia ze nigdy albo przez ostatnie 5 lat sie tak dobrze w grze wideo nie bawili co robi Acti/Blizzard...

 

MACIE MOUNTA KOTKA SKURWYSYNY JEDYNE $25 COPIUM XD

Odnośnik do komentarza

Jak przy każdym dużym patchu przedłużyłem abo na miesiąc i znając życie przestanę grać za dwa tygodnie. Wszystkie znaki na niebie wskazują, że SL będzie WoDem 2.0 i dodatek zostanie zaorany szybciutko. Ciekawe ile ten WoWik jeszcze pożyje, bo lorowo to niezły szajs się tam odpierdziela. :shieeet:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...