Skocz do zawartości

World of Warcraft !


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko zalezy od serwera, jak grasz i z kim.

Solo = bardzo duzo i mozna zlapac depreche (jak sie gra ally - 75% to przegrane)

Premade = zalezy jak dobra grupe masz. Byle 'zbieranina' nie czyni cudow (od takich to potrafilem solo pug wiecej honoru na godzine farmic).

Do 11go ranku solowalem, od 11 do 12 udalo mi sie wbic do najlepszego premadea i z nimi potrafilem ladnie wbijac (5:0 w AB w 5-8min, WSG 3:0 w 8-11min - bez przegranych, czasem tylko jak 'za dlugo trwa' to sie odpuszczalo).

Od 6 do 12 godzin dziennie by pompowac przez 2-3dni i potem miec swiety spokoj, albo po 4-5h dziennie przez caly tydzien (ale to tylko z dobrym premade i nizszych bracket capach).

 

Ogolnie jako, ze home office to na lapku praca i miedzy praca BG byly grane. Ostatnie dwa tygodnie byly przerobane tylko (akurat 11->12) bo sie Bot trafil, ktorego udalo sie zbanowac, a potem jakis jeden imbecyl na world chatcie zbanowal drugiego i ten drugi rozkurwil rankowanie bo ten pierwszy cos rankowal. Troche takiej patologii.

 

Ogolnie warto zobaczyc gdzie jest discord pod twoj serwer dla PvP i jakie limity honoru ustawiaja (u mnie trzy pierwsze koszyki ostatnio to bylo: 1.1mln, 810k, 600k - przez te jazdy z tym botem i baranami).

 

Odnośnik do komentarza
43 minutes ago, teddy said:

Ja sobie ostatnio pykalem na jednym z martwych serwerow to cap na range 12 byl ustawiony na 150k honoru xD

No, u nas zazwyczaj bylo (i tak dosc zywo) BR1 600k, BR2 500k, BR3 400k, ale przez paru zjebow chuj strzelil to (tydizen temu BR1 bylo 1.3MLN).

Ogolnie te capy to przez brak premadow i ogolnie ludzi. Chociaz nie bede klamal... 150k to w pare wieczorow nawet solo mozna trzasnac. Ja po 90-150k robilem dziennie.

Czasem ludzie robia tak, ze migruja na taki serwer, wbijaja R14 i wracaja. Jak bym mial za duzo siana i dzika potrzebe e-peena to pewnie tak samo bym zrobil.

Odnośnik do komentarza

@Raptor No ja tak wlasnie zrobilem xD Nie mam zbyt wiele czasu na granie to sobie wyemigrowalem na martwy serwer zeby latwiej bylo levelowac. Na high to wszedzie sporo ludzi, ciezko grindowac aoe, do tego gankowanie przez twinkow czy wysokich leveli. A tu mam spokoj i jak sobie siade na godzinke dziennie to zawsze cos porobie. Z dungonami gorzej, ale na shazz tez nikt w zasadzie ich nie robil tylko BOOST 1 PULL MARA 15g wiec szkoda czasu.

 

Moze wlasnie tez kiedys sobie range powbijam jak tu takie niskie capy sa, coraz mniej ludzi potrzebuje tez geara to pewnie jeszcze beda sie zmniejszac. Ogolnie to ciekawa akcja isc na taki martwy realm. AH nie istnieje, w sobote jak sprawdzalem rano to bylo 40 aktywnych aukcji xD Ludzie w gildii sobie itemy rozdaja, nawet epici daja za darmo albo jakies grosze.

 

Jak najdzie mnie na jakies raidowanie (w co watpie) to sobie zmigruje znowu na jakis high pop, ale z moja iloscia grania pewnie nie bedzie to predko.

 

@Paolo de Vesir Ja narazie nie planuje kupowac, 0 zainteresowania, bfa rzucilem po 2-3 tygodniach. Moze cos sie zmieni blizej premiery ale poki co wyglada na pierwszy dodatek ktory oleje kompletnie, glownie za sprawa classica ktory wystarcza do zaspokojenia mrocznego pasazera

Odnośnik do komentarza

OK, przynajmniej nie będę miał monologu w temacie i będzie można podzielić się doświadczeniami. :D Również mam zamiar nabyć czym prędzej, PTR całkiem przyjemnie się sprawdził, a nadrobić mam zamiar główną oś fabularną z WoDa. Są nadzieje, jest oczekiwanie i są pozytywne głosy od graczy. Czuję, że mogą się zrehabilitować po ch,ujowym BFA.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Paolo de Vesir napisał:

Ktoś (poza mną) rozważa w ogóle Shadowlandsy czy cały forumek siedzi na Classicu?

No ja właśnie wczoraj sprzedałem 2080ti więc obecnie siedze bez grafiki i na szczęście WOW działa na gpu z płyty głównej. Dopiero właśnie na Shadowlandsy kupie nowego rtx , nawet szczerze mówiąć czekam na nie bardziej niż na Cyberpunk . Klimatem nowego dodatku jestem zachwycony , gorzej że wciąz waham się z wyborem maina.Najlepiej gra mi się retro palkiem ale patrząc na filmy jak zyebali go w dodatku nie wiem czy nie grać lockiem/rogalem.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dla czekających na Shadowlandsy mam dwie wiadomości:

  • zła - przełożono premierę Shadowlandsów na "later this year"
  • dobra - mamy datę premiery pre-patcha na 14 X 2020 :)

Nie wiem jak wy, ale ja mam zamiar spróbować kilku klas których nie miałem okazji bliżej poznać (rogue chociażby) i zacznę najprawdopodobniej od przejścia na Hordę (BL).

Odnośnik do komentarza

To byla plotka. Ktoś zauważył, że w kodzie gry jest wsparcie dla kontrolerów i założył, że oznacza to porty na nadchodzące konsole. Ja bym się jednak nie napalał, sprawę na razie oficjalno zdementowano.

 

https://www.polygon.com/2020/7/27/21340788/world-of-warcraft-shadowlands-expansion-console-port-rating-controller-support-xbox-series-x

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No ale dla lajtowego levelowanka to w sumie czemu nie. Zwłaszcza, że WarMode jest opcjonalny.

 

Z resztą samo wsparcie padów ma zostać wprowadzone, więc jeśli ktoś ma PC podpięty pod TV to może sobie tak postać levelować.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Oj się chyba Blizz nie spodziewał takiego hype'u na pre-patch do SL. :obama:

image

 

Chociaż ja się tam nie dziwię. Battle for Azeroth był poronionym dodatkiem który spieprzył chęć do levelowania altów, sam balans gry, a i sama progresja ssała bile. Tfu na tego śmiecia, cokolwiek Shadowlands nie przyniesie będzie po 100x lepsze niż BfA po 8.2.

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Paolo de Vesir napisał:

Oj się chyba Blizz nie spodziewał takiego hype'u na pre-patch do SL. :obama:

image

 

Chociaż ja się tam nie dziwię. Battle for Azeroth był poronionym dodatkiem który spieprzył chęć do levelowania altów, sam balans gry, a i sama progresja ssała bile. Tfu na tego śmiecia, cokolwiek Shadowlands nie przyniesie będzie po 100x lepsze niż BfA po 8.2.

Tak samo mówiono o Warlorsdsach i Legionie:dynia:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Oj tak byczQ, chociaż ostatnio odkrywam też uroki Classica.

 

Gdy mam ochotę się wyciszyć i zwyczanie zwiedzać świat to wracam do Vanilli. Gdy nie masz mounta, a dwa potworki wystarczą by zrobić CI z dupy jesień średniowiecza to człowiek tak ostrożniej podchodzi do tego wszystkiego. Eksploruje, podziwia, poznaje świat i lore (nieprzewijalny quest-text <3 ). Na raidowanie nie liczę, ale jako proces levelowania supcio.

Edytowane przez Paolo de Vesir
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...