Skocz do zawartości

Street Fighter IV


Action

Rekomendowane odpowiedzi

Kto mi wytłumaczy łopatologicznie jak zrobić Super i Ultra Combo Akumą, bo nie ogarniam tego co jest napisane :(

Ok bo mam dobry humor za 30 min koncze prace ...

 

Super - poprostu klepiesz szybko lp,lp,lk,przod,hp

 

Ultra - to samo tyle ze lp,lp,lk,tyl,hp

 

Niestety prosciej sie juz nie da ;)

Odnośnik do komentarza

Ja osobiscie zawsze czulem jakas "antypatie" do SF'a, nie pasowaly mi ani klimaty ani postacie (i po czesci prawda - powiedzmy podoba ci sie kilka postaci, co jednak z tego jak cala reszta cie dobija :X), niemniej glupcem bylbym - nie wiedzac jak wielka jest ta seria.

Bardzo lubie bijatyki 2D - i poki co wywieszam jezor na nadchodzacego BlazBlue (chociaz o niebo wolalbym nowego GG, nawet Accent Core :/), styl SF IV w sumie mnie tylko dodatkowo odrzucal (chociaz wiem ze zostala wymiezona wlasciwa droga), jednak ..... Chyba zainteresuje sie czworka blizej, chociaz z chorej ciekawosci ...... .

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

jak odblokować wszystkich zawodników? ukończyłem arcade jednym chłystkiem, ale chyba nie pojawił się nikt nowy.

 

SFIV to pierwsza modroklepka 2D (no, niech będzie) przy której spędziłem więcej niż 3 godz. :) Strasznie podoba mi się jakoś animacji w tej grze, więc zanosi się na poważne traktowanie tego tytułu z mojej strony.

Odnośnik do komentarza
Graficznie sredniak!!!system walki nigdy mi sie nie podobał za dużo arcade ,strzelanie i inne bzdur <jak kto lubi>...na ps3 w tej chwili tekken dr oraz fight night 3 ,wychodzi genialnie wygladajace ufc ,fight night4 <z tysonem>oraz super mega wypasiony tekken6!!!

I stała się światłość i prawda nastała! <_< Shame on you! Graficznie średniak? Tak a dlaczego "aż" średniak? Za dużo Arcade? No tak ciosy odkręcaną głową i strzały z karabinu w nadchodzącym Tekkenie 6 to będzie czysty realizm...

Tekken 3 , Soul Calibur I i II te gry wymiatały i zdefiniowały pojęcie bijatyk na nowo. Jednak to co było dobre kiedyś nie koniecznie dobre jest teraz. Seriale się nudzą niestety!

Edytowane przez da$io
Odnośnik do komentarza
Gość GaScAn
gascan ggs te do 5 byly, ale zacznij kozystac z systemu prosze, bo jak ogarne frame date jakas i kary na te ciosy boskera to nie pograsz ;)

Tak jest. Dopiero grę mam 2 dni. Poczekaj jak ja ogarnę system. Pozdro :catfight:

 

Z innej beczki. Te challenge to hardkor jest prawdziwy.

Edytowane przez GaScAn
Odnośnik do komentarza

Jutro chetnie z kims przez net zagram. Bede na necie ok. 16:30 17:00, wiec jakby kto byl chetny to lapac mnie na live'ie. Nick blackieEX.

 

Ornit: zawijamy sie do Areny w przyszlym tygodniu pograc troche w czworke? Sam pogralem kilka godzin i gra znudzila mi sie maksymalnie a tak z Toba to chociaz smiesznie jest. Nemo piszesz sie na taka gre w przyszlym tygodniu? Moze ktos jeszcze dolaczy?

Odnośnik do komentarza
Niestety poki co ... poziom ssie moj rekord to 25 walk bez przegranej ... Danem xD

 

Przecież Dan nie jest jakoś szczególnie słaby.

W ogóle balans wydaje mi się znacznie lepszy, niż się tego spodziewałem.

 

Nawet bossowie nie wydają się przegięci - każdy cios zabiera im ogromne ilości energii.

Odnośnik do komentarza
Ornit: zawijamy sie do Areny w przyszlym tygodniu pograc troche w czworke? Sam pogralem kilka godzin i gra znudzila mi sie maksymalnie a tak z Toba to chociaz smiesznie jest. Nemo piszesz sie na taka gre w przyszlym tygodniu? Moze ktos jeszcze dolaczy?

MEHEHEHE

 

Tak ale będę w to grał jedynie dla beki. Może namówię też Patrola, chociaż on też zbyt chętny nie jest.

 

 

@Ukyo -> (pipi) Pazura, wybierz Raju ahahaha. Jak to mawiają "z g.ó.w.na bicza nie ukręcisz"

Odnośnik do komentarza
system walki nigdy mi sie nie podobał za dużo arcade ,strzelanie i inne bzdur <jak kto lubi> oraz super mega wypasiony tekken6!!!

ta a brayan tez strzela w filmikach można zobaczyć jak xiayou używa czaru jak czarodziejka z księżyca za pomocą różdżki nie no rewelka.

pozatym jak można porównywać tekkena do street fightera? Graficznie słaba no człowieku tu mnie rozwaliłeś

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...