Skocz do zawartości

Resistance 2


dusza24

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak już przetrawiłem obie gry, to chyba tryb single player w Resistance 2 zrobił na mnie większe wrażenie niż single Killzone 2.

Oby dwie gry w moim klimacie ale jednak Killzone 2 zjada Resistance na sniadanie ja wogle po zagraniu w kilzona jakos ciezko wlanczam innego fpsa...Na mnie wieksze wrazenie zrobil zdecydowanie Kilzone 2 moim zdaniem tu nawet nie ma co porownywac w niektore misje killzona moge grac bez konca cos pieknego i niesamowicie klimatycznego i efektownego zarazem ale oczywiscie kazdy ma swoje zdanie.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj ukonczylem singla w 100% i wlasnie zabralem sie za multi. Mam kilka pytan odnosnie tryby competitive oraz cooperative. W coopie gram sobie soldierem i wbilem na 5 poziom problem polega na tym ze za chiny nie moge wbic 6 poziomu. Co musze zrobic? Na poczatku myslalem, ze musze kazda postacia wbic 5 poziom by moc dalej wbijac levele, ale medykiem moge wbic tylko na 4 poziom <_< Problem mam takze z competitivem otoz nie che mi wyszukac ranked games, czy juz tam malo ludzi gra w ta gre czy co? Czy jest mozliwosc znalezienia ranked games przez opcje find gam? Jak rozroznic ranked od unranked? Prawdopodobnie sa to bardzo glupie pytania, ale z resem mam do czynienia po raz pierwszy, a nie chce by gra poleciala na polke i byla skladowiskiem kurzu. Z gory dziekuje za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Ja ostatnio przelazłem obie te gry, każdą tak po półtora raza. I teraz trochę też obie pociskam na multi i dalej lekko singiel. I jak gram Resistance po Killzone to mnie Res wkurza i na odwrót. Czyli widać, że w FPS-ach można iść całkiem innymi drogami jeśli o gameplay i mechanike gry się rozchodzi. Dla mnie ideał jest po środku i to chyba dlatego mnie tak COD4 kiedyś wessał na sześć miechów:-).

Odnośnik do komentarza

Ja w Killzona gralem moze 2 tygodnie (przeszedlem najpierw na normal pozniej na ostatnim poziomie), pozniej brat kupil mi na urodziny Resa i musze powiedziec, ze wciagnal mnie masakrycznie. Gram juz ok. miesiac i nie moge przestac (pewnie dlatego, ze brakuje mi jeden pucharek do platyny-mojej pierwszej) Problem tkwi w tym, ze ostatni puchar to oczywiscie killing maschine :( (mam dopiero 2,3k killow) ale nie jest zle bo w competitiwa gram dopiero ok. 8 dni. Mysle ze za miesiac bedzie platyna :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Pojawił się patch o numerze 1.60:

 

--Access to Allies menu has been fixed

 

--Launch Resistance 2 from Home [functionality will be available in June]

 

--Added “Send Message” to the player interaction menu

 

--“Ring of Life” Berserk energy is depleted upon activation

 

--The DLC multiplayer map “Outpost” is now listed under “Northern Orick” instead of “Southern Orick”

 

--Added coop Superhuman mode text to the “Create Game” screen

--Added re-game time to the ticker

--Meltdown leaderboard has been fixed

 

--You can now earn a “Field Medic” ribbon” by healing the other split-screen player

 

--Players will no longer be awarded the “Collector” ribbon while dead

 

--Any XP and Gray Tech earned in offline cooperative games will be retained when the player goes online (this will help address any stats issues some of you experienced after the release of the previous patch)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

kurde, dlugo wstrzymywalem sie z zakupem Resistance 2 czajac sie raczej na mroczniejsze KillZone 2. Teraz jednak cioram w produkcje Insomniac i szczerze powiem, ze zjada ona na sniadanie KZ2, przynajmniej w kwestii grywalnosci! Non stop akcja, wymyslne bronie, hordy przeciwnikow, piekna kolorowa grafa a bossowie wgniataja w glebe! Cos niesamowitego, najlepszy FPS w jakiego gralem!!!

Odnośnik do komentarza

jestem raczej antyfanem KZ2 ale twoja wypowiedz jest chyba na wyrost... porownujac obie gry, grafika r2 w porownaniu do kz2 jest tylko poprawna, AI przeciwnikow bardzo podobne [w r2 jednak gorsze ;]] bossowie? pffff to byly najprostrze elementy gry.

ok twoje zdanie.. nic mi do tego, ale jak pisales, nie grales w kz2 wiec nie masz pelnego obrazu 'sytuacji'.

Odnośnik do komentarza
kurde, dlugo wstrzymywalem sie z zakupem Resistance 2 czajac sie raczej na mroczniejsze KillZone 2. Teraz jednak cioram w produkcje Insomniac i szczerze powiem, ze zjada ona na sniadanie KZ2, przynajmniej w kwestii grywalnosci! Non stop akcja, wymyslne bronie, hordy przeciwnikow, piekna kolorowa grafa a bossowie wgniataja w glebe! Cos niesamowitego, najlepszy FPS w jakiego gralem!!!

Hehe u mnie całkowicie na odwrót to jeden z gorszych fps-ów w jakie grałem. Całe szczęście że, miałem go tylko pożyczonego bo nie dałbym za niego 10 zł. Grafika średnia, otoczenie sterylne, brak zniszczeń, pełno glitchy; co chwilę jakiś przeciwnik mi się zawieszał-zacinał. Nuda i męczarnia tak wyglądała moja przygoda z R2. Jedyne co mi się podobało i tu przyznam rację to bossowie ale to zdecydowanie za mało. Nawet w myślach nie odważyłbym się porównać z K2 ;) .

Odnośnik do komentarza

singiel R2 > KZ2. W R ludzie sie czepiali maloharyzmatycznego bohatera , ale dopiero killzone 2 wyniosl wyrazenie "maloharyzmatyczny" na nowa plaszczyzne :D o zalosnej historyjce to juz nawet szkoda wspominac. na tym tle R2 wypada bardzo kozystnie jesli chodzi o single game. Multi? ani jedno ani drugie, aczkolwiek z zupelnie innych powodow. R2 : skopany karabin , auger, spawny, brak respawnow broni. KZ2 skopana fizyka (juz widze fanatykow ktorzy zaczna ujadac ze to realizm. jesli z taka "gracja" poruszacie sie w realu to konieczna wizyta u specjalisty :D )

Odnośnik do komentarza

W Resistance 2 nie gralem (moze w demo, ale nie pamietam juz), ale dodam swoje 3 grosze co do zarzutow jakie postawiles KZ2 (odnosnie bohatera itd). Mysle ze studiu ktore tworzylo KZ2 chodzilo o to ,aby bohater ich gry nie byl w kosmos wywalonym Rambo, ktory samotnie rozwala wrogow za pomoca jeden strzal=jeden trup, kz2 zawsze mamy asyste, nie idziemy sami na wojne. Nie wiem jak wy, ale ja wczulem sie w postac - byl on dla mnie nie herosem tylko zwyklym zoldakiem ( takim jakim sam bylbym w obliczu wojny). Podobnie cala historia ma nas nastawic na obraz wojny. I tak przeciez jest, lazimy po budynkach rozwalonych ,okopach itd. ( sceneria moze lekko nuzaca - ale to nie spacer krajoznawczy tylko wojna i walka z wrogiem)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...