Skocz do zawartości

Resistance 2


dusza24

Rekomendowane odpowiedzi

właśnie o to chodzi że żaden patch nie uratuje juz tej gry dla mnie i wielu mi podobnych graczy którzy spędzają na skillowaniu danej gry kilkadziesiąt godzin tygodniowo aby pózniej zagrać w jakims turnieju

 

niestety rozczaruję Cię - takich jak Ty i Tobie podobnych jest maks. kilka procent...

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza

Ja jestem totalną lamką w multi pvp, a wczoraj zaliczyłem pierwszą 5h sesję w R2. Grałem kiedyś w RfoM i multi z R2 jest jakieś totalnie inne - czasem bardzo przypadkowe. Najfajniej mi się grało gdy wbiłem się na Oric i była bitwa 30 vs 30 - grało się super i co ciekawe wcale nie tak "przypadkowo" (chodzi o respawny zza pleców). Nawet z k/d ratio powyżej 1 skończyłem :) , ale to była jakaś gra nierankowana. Wydawało mi się jak by ktoś zmniejszył obrażenia od granatów i broni wybuchowych - da się tak? Bo w multi rankowanym ginę często nie wiedząc o co chodzi od granatu lub granatnika 40mm :(

 

Odnośnik do komentarza

Odpuściłem na chwilkę multi(ok. 3k killsów) na rzecz Co-opa. I cóż mogę powiedzieć, rewelacja. Szkoda, że jest pozbawiony warstwy fabularnej innej niż briefingi, ale to w sumie jego jedyna wada. Doskonały jest balans postaci(czyli co-op jest co-opem) - żołnierz i medyk bez amunicji długo sobie nie postrzelają, pdobnie żołnierz i spec-ops bez leczenia, a medyk i spec-ops bez tarczy żołnierza i jego siły ognia dostaną szybki łomot. Jedyne do czego można się przyczepić to ewentualnie poziom trudności(z dobrą drużyną dowolną misję zaliczymy bez kłopotu). Inna sprawa, że ciężko o dobrą drużynę. Ilu już spotkałem medyków i spec-opsów odmawiających współpracy(najczęściej gram żołnierzem) mimo wymownego skakania albo wyładowania im nawet serii w czerep(tak, zdecydowanie czas sprawić sobie headset). Tak czy inaczej grywalność wynagradza wszystko - funu przy grzaniu w ośmiu do Titana(albo kilku) nie sposób nie docenić.

Odnośnik do komentarza

Pograłem kilka dni w multi competitive i czasem wieczorami wbijam się w mecz (rankowany), gdzie zabicie kogoś graniczy z cudem tzn. władowanie całej serii z karabinu w twarz nie robi wrażenia. Wygląda to tak, jak kiedyś w Warhawku wbijałem się na serwery o wysokim ping-u, tzn. pewnie na serwery amerykańskie. Ma ktoś takie problemy?

Można gdzieś sprawdzić ping serwera?

Odnośnik do komentarza

Wlasnie skonczylem kampanie w Resistance 2. Z calym sumieniem moge ta gre polecic. Przejscie zajelo mi jakies 2 tygodnie. Oczywiscie w tym czasie Resistance 2 nie bylo jedyna gra, w jaka gralem, nie gralem jakies oszalamiajace ilosci czasu, ale i tak jestem zadowolony. A do tego jeszcze dodatkowo fajny tryb multi (nie jakis specjalny, napewno nie na dlugie miesiace ale i tak spoko) a jest jeszcze coop.

Odnośnik do komentarza
po polsku (nie wiem co to Stalker movement) ;)

http://www.trofeaps3.com/trophies/news.php?readmore=241

 

 

Stalker to ten robot subboss, którego można spotkać na niektórych planszach (np. Orick). Do tej pory Stalker stał w miejscu i naparzał do nas ze swych działek i wyrzutni rakiet. Może gdy będzie mógł się poruszać stanie się trochę większym zagrożeniem.

 

IMO żadnych, większych zmian, a szkoda :/

 

W jeden dzień Rzymu nie zbudowano...

Edytowane przez DJ1988
Odnośnik do komentarza

Chcialem pograc w Resa... odpalam PS3 wrzucam plytke, odpalam gre, pojawia się ekren o automatycznym save, zaraz po tym by zapoznac się z safe manual potem logo Sony, potem logo Insomniac i ciemnosc, widze ciemnosc... nic sie nie dzieje...

 

macie jakies pomysly?

Odnośnik do komentarza
Chcialem pograc w Resa... odpalam PS3 wrzucam plytke, odpalam gre, pojawia się ekren o automatycznym save, zaraz po tym by zapoznac się z safe manual potem logo Sony, potem logo Insomniac i ciemnosc, widze ciemnosc... nic sie nie dzieje...

 

macie jakies pomysly?

Jak restarty itp nie pomogły to może wywal patcha do r2 z dysku , Jak nie to , to weź save zrzuć na pendriva i wywal z konsoli. A jak nadal nie to może format konsoli?

Odnośnik do komentarza
Chcialem pograc w Resa... odpalam PS3 wrzucam plytke, odpalam gre, pojawia się ekren o automatycznym save, zaraz po tym by zapoznac się z safe manual potem logo Sony, potem logo Insomniac i ciemnosc, widze ciemnosc... nic sie nie dzieje...

 

macie jakies pomysly?

Też tak miałem dwa razy, na następny dzień wszystko chodziło. Nie mam pojęcia co było nie tak.

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dzisiaj rozpocząłem przygodę z R2. Jak narazie jest wypas, którego brakowało mi w jedynce. Intensywna akcja, cały czas coś się dzieje. Nie wiem tylko czy nie umiem grać czy nowy Resistance jest faktycznie trudny... (gram na normalu) Przy pierwszym spotkaniu z tym 5m bydlakiem z rakietnicą zginąłem chyba z 10 razy zanim udało mi się go załatwić. Te trochę mniejsze z laserami też potrafią napsuć krwi, zwłaszcza w towarzystwie kilku zwykłych paskud. Już nie mówiąc o kameleonach w lesie (IMO najładniej wykonany las w grach). Do tego mało amunicji i mała pojemność magazynków też nie pomaga. Trudno ale nie frustrująco na szczęście, dzięki dobrze usytuowanym checkpointom. Grafika i design wymiatają.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...