Skocz do zawartości

Resistance 2


dusza24

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj trochę pograłem. Pierwsza widoczna zmiana to celownik przy karabinie, już sie nie "rozjeżdża". Auto-aim jaki był, taki jest. Wreszcie gdy wybieram mały mecz, to losuje mi grę na 5, 10 graczy w drużynie, a nie jak przed patchem 30 na 30.

 

PS. Wczoraj trafiłem na 4 kolesi z jednego klanu (X), ostro wymietali, jeden miał ponad 20000 fragów!

PS2. Mimo, że KZ2 na rynku nadal sporo ludzi gra w R2, wyszukiwanie meczy trwa dosłownie 5 sekund.

Odnośnik do komentarza
a w ogóle grając można czuć, że się strzela??

no bez jaj:)

A widzisz roznice jak grasz w Killzone 2 i czujesz odrzut broni, a pozniej wlaczasz Res i masz wrazenie jakbys gral w doom'a, dretwo, a kazda bron zachowuje sie mniej wiecej tak samo ? Nie gralem jeszcze w 2 czesc, bo demo 1dynki mnie odstraszylo wlasnie przez to.

Po namowach na pewno to nadrobie, z tym, ze chyba gre najpierw pozycze.

Odnośnik do komentarza

Ja zaś skończyłem część pierwszą... przejdę ją praktycznie na pewno ponownie, ale to za jakiś czas - muszę sobie ją "zapomnieć", żeby nowe bronie był dla mnie świeże 8)

teraz zacząłem grać w dwójkę i zupełnie powaliło mnie na kolana to, jak DUŻO LEPSZA ona jest od poprzedniczki. Nie trzeba szukać apteczek, strzela się lepiej, akcji wiecej... tylko z kucaniem i bieganiem mam OGROMNY problem. Mam nadzieję, ze da się do tego przyzwyczaić.

Odnośnik do komentarza

Ja wlasnie teraz koncze powoli singla w Resi 2 i powiem krotko- R-E-W-E-L-A-C-J-A ! Zdecydowanie jedna z najlepszych gier w jakie gralem na tej generacji.. A pomyslec ze gre zupelnie skreslilem po zagraniu w bete.. Ta gra poprostu nie daje wytchnienia. Non stop zaskakuje czyms nowym. Dodajmy do tego ogromne i bardzo klimatyczne miejscowki (potwory tez), super bronie( aczkolwiek wogole ich jakos nie czuc) i

przemieniającego się Nathana

i mamy pozycje kompletną. nie jest to moze gra wybitna, do ktorej bede wracac nie raz a tym bardziej wspominac latami za to jak na jeden bardzo intensywny raz to trzeba ją zaliczyc :P

Odnośnik do komentarza

singiel w killzone2 podobał mi się o wiele bardziej niż ten w Res2,baa uważam że Res1 też miał lepszego singla.Chyba to wina moich upodobań bo lubię mroczne i w miarę realiztyczne klimaty(taki jest k2 i res1).Dwójka Resistance jest dla mnie za kolorowa,jakbym nie brał udział w ratowaniu świata po drugiej światowej tylko grał w jakiś komiks.Jedynka pod względem palety kolorów i oddania mroku Anglii była o wiele ciekawsza.Co oczywiście na plus w Res2 to grafika,która momentami ma przebłyski i rozmach,dodatkowo big bossowie to świetny patent.Mimo wszystko cały czas brakowało mi możliwości sterowania pojazdami lub sterowania jakimś mega działem.No i świetna końcówka,tego chyba nikt się nie spodziewał i chyba każdy kto skończył dwójkę jest ciekawy jak się potoczy dalej cała ta historia.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...