Skocz do zawartości

Resistance 2


dusza24

Rekomendowane odpowiedzi

O ja cie piernicze, teraz ta gra nabrala odcienia, pierwszq czesc to taki lekii wstep do drugiej... tak jakby czlowiek obudzil sie w czasie woljnie zaczal sie w niej brudzic, uratowal po czesci swoj kraj ale tak naprawde to dopiero poczatek.... " nie wiecie do czego jestesmy zdolni" .... "mysliscie ze nas stworzyliscie, a czekalismy tu przez iwecznosc" mam nadzieje ze dobrze zrozumielam em...

Odnośnik do komentarza

Trailer klimatyczny,szczególnie fajnie wypadają słowa ,które zacytował Styku.

 

Zobaczymy co z tego będzie bo single player w R1 choć chyba najdłuższy z wszystkich dostępnych fpp na PS3 był jednak bardzo nudny.Jeśli go urozmaicą,dodają fajną fabułę i nowe patenty to będzie ostro

Odnośnik do komentarza

Ja czekam przedewszystkim na multi, już mi się trochę nudzi częśc pierwsza, gram już chyba tylko z przezwyczajenia jeszcze tylko do 200000 killi i resi na półkę (wiem wiem wełna - przed 1 setką też tak mówiłem a oderwać się nie mogę :D ). jednak z utęsknieniem wyglądam części 2 i znowu zniknę z reala na długo. oby tylko nic nie s*********i względem multi z części pierwszej.

Odnośnik do komentarza
Ja czekam przedewszystkim na multi, już mi się trochę nudzi częśc pierwsza, gram już chyba tylko z przezwyczajenia jeszcze tylko do 200000 killi i resi na półkę (wiem wiem wełna - przed 1 setką też tak mówiłem a oderwać się nie mogę :D ). jednak z utęsknieniem wyglądam części 2 i znowu zniknę z reala na długo. oby tylko nic nie s*********i względem multi z części pierwszej.

No ja tez 100 000 kill i koniec, jeszcze tylko 3 tys ale ostatnio ciezko mi idzie bo BF:BC w czytniku.

 

Ale i tak pazdziernik/listopad bede gral tylko w jedna gre multi. I tym razem to my zajmiemy 1 miejsce na CG :D (tak bym chcial :P )

Edytowane przez karol885
Odnośnik do komentarza
Ja czekam przedewszystkim na multi, już mi się trochę nudzi częśc pierwsza, gram już chyba tylko z przezwyczajenia jeszcze tylko do 200000 killi i resi na półkę (wiem wiem wełna - przed 1 setką też tak mówiłem a oderwać się nie mogę :D ). jednak z utęsknieniem wyglądam części 2 i znowu zniknę z reala na długo. oby tylko nic nie s*********i względem multi z części pierwszej.

No ja tez 100 000 kill i koniec, jeszcze tylko 3 tys ale ostatnio ciezko mi idzie bo BF:BC w czytniku.

 

Ale i tak pazdziernik/listopad bede gral tylko w jedna gre multi. I tym razem to my zajmiemy 1 miejsce na CG :D (tak bym chcial :P

 

przed jesiennym podbojem europy czekają nas potyczki zlotowo-alkoholowo-klanowe :D a potem resi 2 i drżyjcie wszystkie n00by (i nie tylko ) tego swiata 8)
Odnośnik do komentarza
Panowie prosze was nie prezesadzajcie. Ta gra wyglada bardzo dobrze ale nie ma szoku.

Do premiery jeszcze kilka miesiecy i jeszcze te gorsze tekstury na dalszym planie powinny poprawić.

 

Poczekajmy do premiery i wtedy bedziemy komentować grafike w tym tytule.

Racja nie ma szoku, ale akurat lokacja przedstawiająca San Franciso... szok! 0_o

Odnośnik do komentarza

No... wygląda nieźle. Nie jest to oczywiście poziom Killzone 2 - animacje i oświetlenie są średnie w Resistance 2. Tekstury są za to na dobrym poziomie. Z tego co dotychczas zobaczyłem, to szykuje się porządny tytuł, lecz nie hit w stylu Gears of War. Na pewno będzie to jeden z czołowych gier FPP na Playstation 3, do lutego przyszłego roku :].

 

Co trzeba poprawić? Nic. Gra wygląda już na tyle gotową, że takich rzeczy, jak oświetlenie czy też animacji - nie poprawisz w te kilka miesięcy. Tą grę może sprzedać dobry multiplayer i tyle. Zapowiada się dla was fajny tytuł po prostu :). Nie jeździjcie po mnie, bo wyraziłem tylko swoją opinię i szczerze to nie lubiłem pierwszego Resistance'a, więc tego pewnie też nie polubię (Szczerze to w pierwszą część grałem tylko dlatego, że dodawali ją do starter paków). Jeżeli coś ma mnie przekonać do zakupu, to tylko demo.

Trailery mnie nie przekonują.

 

Co do kolorów - Silnik nie ma z tym nic wspólnego. Kwestia użycia shaderów i różnych filtrów. Widocznie taki styl graficzny im odpowiada.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...