Skocz do zawartości

Resistance 2


dusza24

Rekomendowane odpowiedzi

Niech napiszą porządny scenariusz. Początek pierwszej części był pełen świetnie zrobionych scenerii oraz intrygujących cut-scenek. Po połowie gry akcja jakby siadała a lokacje stawały się schematyczne. Pozostawało jedynie parcie do przodu i bezsensowne wybijanie kosmitów. W sumie cała gra opierała się na unikatowym uzbrojeniu. Ciekawie zapowiadająca się historia została rozwiana przez niecodzienne sianie ołowiu.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Widze, ze fenomenalne KZ2 odciagnelo wasza uwage od wszystkich innych gier na konsole PS3! A przeciez taki Resistance 2 takze wyglada fantastycznie! Online zapowiada sie kapitalnie! W dodatku ogromne przestrzenie wypadaja swietnie, a grafice Insomniac nadać musi kilka obowiazkowych szlifow. No, ale do premiery gry jeszcze pozostalo mase czasu. Wierze w ten tytul! To bedzie MOC!

Odnośnik do komentarza
Widze, ze fenomenalne KZ2 odciagnelo wasza uwage od wszystkich innych gier na konsole PS3! A przeciez taki Resistance 2 takze wyglada fantastycznie! Online zapowiada sie kapitalnie! W dodatku ogromne przestrzenie wypadaja swietnie, a grafice Insomniac nadać musi kilka obowiazkowych szlifow. No, ale do premiery gry jeszcze pozostalo mase czasu. Wierze w ten tytul! To bedzie MOC!

no nie wiem, jak dla mnie graficznie jest bardzo przeciętnie, a wręcz słabo :/

Odnośnik do komentarza

Graficznie slabo??

Dla mnie jest bardzo dobrze (oczywiscie nie jest to poziom KZ2) co nie zmienia faktu ze najwazniejszy w takich grach jest miod w multi.

Zobacz Resistance1 tez nie jest grawicznym wymiataczem a ludzi jednak do niego ciagnie. A to dlatego ze bardzo dobrze rozwiazali system communiti.

ladujesz sie w party gadasz sobie zeznajomymi o najrozniejszych tematach a przy okazji napier........... noobow po glowie. Bezstresowa zabawa.

A jeszcze podzial na kanaly gdzie kazda ekipa ma swoj i zaden stukniety amerykanin Ci nie wejdzie i nie zacznie spiewac piosenek Britney Spears, a jak wejdzie to Mute on i po sprawie.

Podsumowujac mysle ze na PS3 beda niedlugo istniec tylko dwie Gry multi (r2 i kz2).

 

Odnośnik do komentarza

A czy ktoś z was słyszał co mówi Ted (szef Insomniac) przed prezentacją gry? Do premiery jest jeszcze 6 misiecy, i mają jeszcze sporo pracy przed sobą. Więc nie oceniajcie gry, która jest w połowie (jak MS2) ukończona.

 

PS. Jeżeli ktoś sądzi że R2 graficznie będzie słabym tytułem to chyba zapomniał kto jest odpowiedzialny za ten tytuł. Ekipa która zna doskonale PS3.

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Graficznie slabo??

Dla mnie jest bardzo dobrze (oczywiscie nie jest to poziom KZ2) co nie zmienia faktu ze najwazniejszy w takich grach jest miod w multi.

Zobacz Resistance1 tez nie jest grawicznym wymiataczem a ludzi jednak do niego ciagnie. A to dlatego ze bardzo dobrze rozwiazali system communiti.

ladujesz sie w party gadasz sobie zeznajomymi o najrozniejszych tematach a przy okazji napier........... noobow po glowie. Bezstresowa zabawa.

A jeszcze podzial na kanaly gdzie kazda ekipa ma swoj i zaden stukniety amerykanin Ci nie wejdzie i nie zacznie spiewac piosenek Britney Spears, a jak wejdzie to Mute on i po sprawie.

Podsumowujac mysle ze na PS3 beda niedlugo istniec tylko dwie Gry multi (r2 i kz2).

 

Moze jestem dziwny ale mnie online w resistance,odrzucil...nie wiem... Sam fenomen resa polega na tym ze to jedna z pierwszych gier na ps3.Na dwojke nie czekam.Nie bluzgac :lol:

Odnośnik do komentarza

Niestety, ale na tych 3 ostatnich screenach gra wygląda... co najmniej słabo <_<

Pierwsze screeny pokazywały ściwetne oświetlenie i detale, a to wygląda jak RFoM 1 w innej kolorystyce.

 

Otoczenie moim zdaniem prezentuje się na nich bardzo dobrze. Modele postaci też ujdą w tłumie, ale... gdzie te dynamiczne oświetlenie z pierwszych screenów? Ukradli? :blink:

W grze powinno być oświetlenie jak w Uncharted.... lub przynajmniej jak w GTA IV a po tych screenach (i ostatnim trailerze) widać, że stoi na poziomie z jedynki :/

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Graficznie slabo??

Dla mnie jest bardzo dobrze (oczywiscie nie jest to poziom KZ2) co nie zmienia faktu ze najwazniejszy w takich grach jest miod w multi.

Zobacz Resistance1 tez nie jest grawicznym wymiataczem a ludzi jednak do niego ciagnie. A to dlatego ze bardzo dobrze rozwiazali system communiti.

ladujesz sie w party gadasz sobie zeznajomymi o najrozniejszych tematach a przy okazji napier........... noobow po glowie. Bezstresowa zabawa.

A jeszcze podzial na kanaly gdzie kazda ekipa ma swoj i zaden stukniety amerykanin Ci nie wejdzie i nie zacznie spiewac piosenek Britney Spears, a jak wejdzie to Mute on i po sprawie.

Podsumowujac mysle ze na PS3 beda niedlugo istniec tylko dwie Gry multi (r2 i kz2).

 

Moze jestem dziwny ale mnie online w resistance,odrzucil...nie wiem... Sam fenomen resa polega na tym ze to jedna z pierwszych gier na ps3.Na dwojke nie czekam.Nie bluzgac :lol:

może zbyt wielkie baty na mulit zebrałeś i dlatego reakcja alergiczna????? Po za tym kto kupuje fps-a żeby katować single game??? tylko multi się liczy , nawalanie przeciwników z myślą jak rozwalają swoje dualshocki o scianę z powodu frustracji. pozdro wełniak tzn karol;p

Edytowane przez POSNANIAK
Odnośnik do komentarza
może zbyt wielkie baty na mulit zebrałeś i dlatego reakcja alergiczna????? Po za tym kto kupuje fps-a żeby katować single game??? tylko multi się liczy , nawalanie przeciwników z myślą jak rozwalają swoje dualshocki o scianę z powodu frustracji. pozdro wełniak tzn karol;p

 

Single jest wazniejszy,multi to dodatek chociaz teraz odgrywa o wiele wieksza role.Zwroc uwage ze to jedna z pierwszych gier na ps3,dzisiaj nie mialaby takiego sukcesu.Biorac pod uwage twoje osiagniecia i czas spedzony przy grze nie bede sie klocil,tylko zycze kolejnych sukcesow.Sam moze sprawdze drugiego resa,ale mysle ze to killzone wyjdze lepszy.

Edytowane przez theGrimReaper669
Odnośnik do komentarza
może zbyt wielkie baty na mulit zebrałeś i dlatego reakcja alergiczna????? Po za tym kto kupuje fps-a żeby katować single game??? tylko multi się liczy , nawalanie przeciwników z myślą jak rozwalają swoje dualshocki o scianę z powodu frustracji. pozdro wełniak tzn karol;p

 

Single jest wazniejszy,multi to dodatek chociaz teraz odgrywa o wiele wieksza role.Zwroc uwage ze to jedna z pierwszych gier na ps3,dzisiaj nie mialaby takiego sukcesu.Biorac pod uwage twoje osiagniecia i czas spedzony przy grze nie bede sie klocil,tylko zycze kolejnych sukcesow.Sam moze sprawdze drugiego resa,ale mysle ze to killzone wyjdze lepszy.

 

 

Single czy multi to juz osobista ocena, Ja nigdy nie skonczylem singla w RESa (save mam z netu bo medal byl potrzebny ) a mam juz z 7500 meczy online. Zawsze mi sie micha cieszy gdy wpadam na DM i slysze frustrata przez HS mowiacego przed meczem "Fuck, Welna we all die" :D i gosc wychodzi z meczu. To jest najlepsze w tej calej zabawie. I mam szczera nadzieje ze w Res2 tez bede zagrywal sie dlugimi nocami (Kz2 oczywiscie tez) bo tak naprawde grafa jest wazna przez pierwsze 10 minut gry gdy oceniasz nowy tytul. Pozniej jesli rozgrywka Cie wciagnie to zapominasz o tej calej otoczce (bijesz gosci w FPS, wciagasz sie w fabułe lub skupiasz na jezdzie zaleznie od tytułu).

Edytowane przez karol885
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...