Skocz do zawartości

Resistance 2


dusza24

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.gametrailers.com/gametrailerstv_player.php?ep=19

nowy odcinek Gt TV min z gameplayem z singla z Resintance 2

 

http://www.ps3site.pl/nowy-gameplay-z-resistance-2/

a tutaj filmik z wyciętymi fragmentami tylko o Resistance 2

 

Bez rewelacji,gdzieś zniknęło te wspaniałe cieniowanie znane z pierwszych screenów,no ale do premiery jeszcze sporo czasu i pewnie gra jeszcze wyładnieje(na gameplayu mocno w oczy dalej też vsync)

Odnośnik do komentarza
Nowy gameplay

http://www.ps3site.pl/resistance-2-multipl...le-player-grim/

 

Jak widzę ten multiplayer to chcę w to zagrać... już!!!

 

Obejzalem i hmm MOC :D:D, Mysle ze wyrasta tytul, ktory moze na PS3 zdetronizowac COD4 (przynajmniej do premiery KZ2 lub COD5)

 

W singlu hmmm... Gozzila :D

Edytowane przez karol885
Odnośnik do komentarza

dobra dobra - jest soczysta akcja, dobry gameplay, ale jak będą takie problemy z vsynciem to zabiję - strasznie mnie to irytuje. Między innymi dlatego tak wściekałem się na piękne Heavenly Sword - tragedia. Mam wtedy wrażenie, że gra siada zupełnie. Narazie kole mnie to w oczy.

Odnośnik do komentarza
No ja sie tylko utwierdziłem ze gra bedzię jedną z wielu. Nawet graficznie mi sie wydaje ze jest słaba (nie bić).

Powtórze tylko ze jedynka była popularna bo była jedyna podczas startu PS3. Teraz jest duża konkurencja i moim zdaniem ta gra zaginie wśród śrendiaków. Może te 60 plajerów ją jakoś uratuje ale wątpie.

 

tzn tak - 60 playerów to super pomysł, o ile twórcy dobrze przemyślą równowagę (np. GroundWar na COD4 z debilami był nie do wytrzymania, a było nas tam tylko 18).

co do grafy zgadzam się - juz teraz gracze wymagają wiele. a wiele to więcej niż to co widać (vsync)

Odnośnik do komentarza
No ja sie tylko utwierdziłem ze gra bedzię jedną z wielu. Nawet graficznie mi sie wydaje ze jest słaba (nie bić).

Powtórze tylko ze jedynka była popularna bo była jedyna podczas startu PS3. Teraz jest duża konkurencja i moim zdaniem ta gra zaginie wśród śrendiaków. Może te 60 plajerów ją jakoś uratuje ale wątpie.

Jedynka była popularna bop można ją było kupić w dzień premiery PS3, ale też byla (jest) bardzo dobrym tytułem (min. 9.1 od IGN) z świetnym multiplayerem.

No i nie można zapomnieć, że R2 będzie oferował 6 osobowy co-op!

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza
No i nie można zapomnieć, że R2 będzie oferował 6 osobowy co-op!

 

...któy dla większości graczy będzie zupełnia bez znaczenia...

Ktory bedzie mial znaczenie przechodzac gre raz czy dwa, Dalej bedzie zylo tylko multi. Mimo iz res jest juz bardzo stary to przez to ze byl dodawany na starcie (lub nie mozna bylo niczego innego wybrac) bardzo duzo ludzi wciagnelo sie w ten tytul i nadal w niego szpila (wejdz na online i wlacz DM, gry bedzie szukal 5 sekund). A skoro gra w niego do tej pory tz ze grafika nie jest wcale dla tych ludzi najwazniejsza.

A skoro zrobili tak dobre multi w 1 czesci to napewno w nastepnej tego nie spiepsza. I wielka czesc ludzi ktora zasmakowala 1 czesci prrzesiadzie sie na druga.

Stad moj wniosek ze racazej nie zagubi sie wsrod sredniakow. Bedzie to jeden z bardziej obleganych tytułow FPS na PS3

 

BTW:

Swoja droga Sony dobrze sobie to wykabinowalo. Wypuscili na starcie tytul FPS i niejako zmusili graczy by go kupili (Ja nigdy nie gralem na FPS na konsolach poprzednich a w zeszle wakacje zaczolem bo nie bylo w co szpilac, i tak mi zostalo, dzieki temu kupilem AoT UT3 COD4, RSV2, kupie Battlefielda i nastepne strzelanki ) . Tym sposobem gracze ktorzy wczesniej nie grali na konsoli w FPS sprobowali(nie mieli wyjscia) i im sie w wiekszosci spodobalo. Dzieki temu PS3 stalo sie rowniesz platforma FPS sieciowych ( tak jak X360 i PC) poszezyli rynek.

Myslicie ze to bylo zamierzone??

Edytowane przez karol885
Odnośnik do komentarza

Prawda że Res zawdzęcza swoją sławę głównie temu że był starterem, jednakże czy to oznacza że seria nie ma dobrych stron ?, kiedy ja zagrałem w Res-a nie patrzyłem na tą gre jak na starter (chociaż kampania mnie lekko nużyła fakt :) ) tylko na świetną strzelankę z rozbudowanym trybem multi na tyle że PC-towe shootery się nie powstydzą, i tak w ogule jestem w obozie ,,Za dużo shooterów na konsole" ale i tak musze mieć tą gre :P.

Odnośnik do komentarza
Panowie ale ten co-op będzie miał zupełnie inną kampanie, niż tryb single player!

 

yyyyy no to racja - pozyjemy, zobaczymy. tylko, że np. ja mogę grać coopa z góra dwoma osobami - chyba, że będzie można przechodzić coop przez sieć ze znajomymi - to była już zupełnie inna historia :D

Odnośnik do komentarza
Panowie ale ten co-op będzie miał zupełnie inną kampanie, niż tryb single player!

 

yyyyy no to racja - pozyjemy, zobaczymy. tylko, że np. ja mogę grać coopa z góra dwoma osobami - chyba, że będzie można przechodzić coop przez sieć ze znajomymi - to była już zupełnie inna historia :D

no własnie chodzi o to, że ten 8 osobowy co-op bedzie mozna grać przez sieć!

Odnośnik do komentarza

http://www.gametrailers.com/player/35172.html

Ten film naprawdę robi wrażenie. Właśnie takich akcji oczekuję. Pierwsza część miała bardzo dużo innowacyjnych motywów. Gdyby nie powtarzające się lokacje oraz schematyczność ukończyłbym ten tytuł. Niestety twórcom zabrakło pomysłów jka to wszystko zakończyć. Fabuła opierała się na ciekawym koncepcie ale sam scenariusz był płytki a zakończenie totalnie przewidywalne. Również te futurystyczne konstrukcje nie robiły wrażenia. Jedynie początek kiedy to można było ujrzeć cały proces tworzenia istot i systemów chłodzenia się wyróżniał. Wiele rzeczy jest do poprawy ale mam nadzieję, że reszta gry będzie trzymała poziom tego filmiku.

Odnośnik do komentarza

Nie kumam totalnie hype'u na te gre. Dla mnie 1 czesc to arcydzielo przecietnosci (tradycyjna wyzynka kosmiotow z widoku FPP), fragmenty gamepla'u z II czesci to powtora z rozrywki... jednak ten Leviatan robi WRAZENIE! http://www.psu.com/First-look-at-the-Levia...a0004084-p0.php

 

Mimo wszystko wpieniony jestem, ze przez ta gre musz czekac na KZ2 do stycznia 2009 :angry:

Odnośnik do komentarza
Nie kumam totalnie hype'u na te gre. Dla mnie 1 czesc to arcydzielo przecietnosci (tradycyjna wyzynka kosmiotow z widoku FPP), fragmenty gamepla'u z II czesci to powtora z rozrywki... jednak ten Leviatan robi WRAZENIE! http://www.psu.com/First-look-at-the-Levia...a0004084-p0.php

 

Mimo wszystko wpieniony jestem, ze przez ta gre musz czekac na KZ2 do stycznia 2009 :angry:

I bardzo dobrze ze bedzie powtorka z rozrywki jestem bardziej napalony na R2 niz na KZ2 (co nie oznacza ze nie wypatruje go ze slinotokiem ).

Moj pierwszy FPS na konsole ever ( a stary juz jestem i psx mialem 11 lat temu :D), Pierwsza milosc zawsze jest najlepsza :D:D

 

A Leviatan - Gozilla:) jest fajniutki, nie moge sie doczekac kiedy mu przestrzele dupe :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...