Skocz do zawartości

Call of Duty 4


Litwin81

Rekomendowane odpowiedzi

No nawet nieźle ADI ja robie lepsze rzeczy tylko że na kompie a ty na playstation 3 z padem.

 

 

Pokaz nam co potrafisz,jakis filmik prosze;) Bo na kompie to kazdy moze sobie cuda robic.

Większość potrafi kozaczyć tylko na forum , co nie ma żadnego przełożenia na online. 8) zresztą jak takiś mądry to daj jakiś filmik. ja tez mogę powiedzieć żę mam ratio 6.0 i zabijam tylko nożem.

Edytowane przez POSNANIAK
Odnośnik do komentarza
No nawet nieźle ADI ja robie lepsze rzeczy tylko że na kompie a ty na playstation 3 z padem.

720tki to na myszy nie wykrecisz :lol:

Zrob jakis filmik bo mowic kazdy moze :)

A na PC granie w CoD 4 mija sie z celem, serwy sa za duze (S&D na 32 osoby? hmm...), kolesie kampia w kazdym kacie z RPD lub AK47 (ta bron jest zabojcza jak masz mysz) a jesli robisz wynik np. 63 do 7 wyzywaja od hackerow/cheaterow i kickuja z serwa :D Jesli grac na PC to tylko w niesmiertelne CoD 2

Odnośnik do komentarza
No nawet nieźle ADI ja robie lepsze rzeczy tylko że na kompie a ty na playstation 3 z padem.

720tki to na myszy nie wykrecisz :lol:

Zrob jakis filmik bo mowic kazdy moze :)

A na PC granie w CoD 4 mija sie z celem, serwy sa za duze (S&D na 32 osoby? hmm...), kolesie kampia w kazdym kacie z RPD lub AK47 (ta bron jest zabojcza jak masz mysz) a jesli robisz wynik np. 63 do 7 wyzywaja od hackerow/cheaterow i kickuja z serwa :D Jesli grac na PC to tylko w niesmiertelne CoD 2

nie ma co . im większe n00by tym bardziej szczekają :D:D:D

 

Odnośnik do komentarza
No nawet nieźle ADI ja robie lepsze rzeczy tylko że na kompie a ty na playstation 3 z padem.

720tki to na myszy nie wykrecisz :lol:

Zrob jakis filmik bo mowic kazdy moze :)

A na PC granie w CoD 4 mija sie z celem, serwy sa za duze (S&D na 32 osoby? hmm...), kolesie kampia w kazdym kacie z RPD lub AK47 (ta bron jest zabojcza jak masz mysz) a jesli robisz wynik np. 63 do 7 wyzywaja od hackerow/cheaterow i kickuja z serwa :D Jesli grac na PC to tylko w niesmiertelne CoD 2

Chyba największa głupota jaką czytałem na forum. Jak można w ogóle stwierdzać że granie na kompie w cod'a mija się z celem?!?! Przecież od lat to właśnie komputery są platformą gdzie ten rodzaj gier bije furrorę. Możesz być najlepszym na padzie a jakiś noobek z myszką pokara cię niemiłosiernie, bo po prostu pad nie do tego jest przeznaczony... Przestań lepiej postować chłopcze...

Odnośnik do komentarza

Ja pisze o zwyklych serwach nie o grach klanowych. Mecze klanowe wiadomo sa za(pipi)iste tak jak wszedzie, grasz po to by byc lepszym z kazdym dniem ale na PS3 na grach rankingowych mozna grac dla samej sztuki :) Na meczu klanowym nigdy nie sproboje zrobic 360tki bo liczy sie skutecznosc.

I nie jestem takim lamerem jak myslisz "chlopcze" bo mam juz troche stazu w grach online nie tylko na PS3 i wiem o co w tym wszystkim chodzi.

A jesli chodzi o mysz vs pad to w UT3 reprezentant norwegii w inne czesci UT na PC niejaki semperphy pokazal nam ze mysz daje przewage ale zostal wrecz zgwalcony przez LeXa z FnA ktory gra na padzi 15:4. Po tym juz nie mowie ze mysz to az taka przewaga chociaz wiadomo ze CoD to nie UT

Edytowane przez Adi_TEAM LBN
Odnośnik do komentarza

Ku...a dzisiaj mnie przed chwilą zbanowali dlatego że myśleli że jestem cheaterem :(

Postaram się nagrać . Adi chodziło mi o to że często udaje mi się bez przy celowania trafić tylko że mniej razy mnie zabijają i mam większe killstreak.Ja się nie chwalę , tylko dlatego tak piszę bo dopiero od tygodnia mi tak to wychodzi bo wziąłem sobie pewne celowanie i wiecie jak to jest.

Odnośnik do komentarza
No nawet nieźle ADI ja robie lepsze rzeczy tylko że na kompie a ty na playstation 3 z padem.

720tki to na myszy nie wykrecisz :lol:

Zrob jakis filmik bo mowic kazdy moze :)

A na PC granie w CoD 4 mija sie z celem, serwy sa za duze (S&D na 32 osoby? hmm...), kolesie kampia w kazdym kacie z RPD lub AK47 (ta bron jest zabojcza jak masz mysz) a jesli robisz wynik np. 63 do 7 wyzywaja od hackerow/cheaterow i kickuja z serwa :D Jesli grac na PC to tylko w niesmiertelne CoD 2

Chyba największa głupota jaką czytałem na forum. Jak można w ogóle stwierdzać że granie na kompie w cod'a mija się z celem?!?! Przecież od lat to właśnie komputery są platformą gdzie ten rodzaj gier bije furrorę. Możesz być najlepszym na padzie a jakiś noobek z myszką pokara cię niemiłosiernie, bo po prostu pad nie do tego jest przeznaczony... Przestań lepiej postować chłopcze...

Znalazł się kolejny "online ekspert teoretyk" . jeśli grasz online na konsoli to zapraszamy abyś zaprezentował swoje umiejętności, jak nie grasz to przestań spamować w dziale ps3.

Odnośnik do komentarza
Witam :) Skonczylem dzis swoj filmik, zapraszam do obejrzenia :)

 

Download : http://files.filefront.com/Mj+film/;11499108;/fileinfo.html

Game Room: http://gameroom.mlgpro.com/view/E9ORylf2pLk.html

 

no comment <_< czym tu się szczycić, jestem przekonany w 90%, że grasz na tym: http://www.ultima.pl/Frag_FX_idealne_urzad...za_cena_/i4694/ i świrujesz pawiana jaki to kozak z Ciebie. Grałem 1,5 roku w CoD 2 na PC (nie, nie tylko na pubach, miałem parę dobrych klanów, grałem klanówki do CB itd.) i gram od premiery w CoD 4 na X360 i takiej precyzji oraz czułości nie osiągniesz na padzie! A na PC takie akcje to normalka. Także Twoje Frag_FX + granie z noobami na konsoli = jestem "miszczem" (taka prawda, większa część grających na konsoli to nooby, które nie potrafią wycelować, jak gramy z chłopakami to 95% meczów wygrywamy 4:0 tudzież 4:1 (mowa o hardcore S&D), rzadko kiedy zdarzają się wyrównane mecze.

 

PS. Telefonem to nagrywałeś (jakim)? Bo jakość nie powala, wręcz przeciwnie - odpycha... i jeszcze ta muzyka :|

Edytowane przez popiol
Odnośnik do komentarza
Witam :) Skonczylem dzis swoj filmik, zapraszam do obejrzenia :)

 

Download : http://files.filefront.com/Mj+film/;11499108;/fileinfo.html

Game Room: http://gameroom.mlgpro.com/view/E9ORylf2pLk.html

 

no comment <_< czym tu się szczycić, jestem przekonany w 90%, że grasz na tym: http://www.ultima.pl/Frag_FX_idealne_urzad...za_cena_/i4694/ i świrujesz pawiana jaki to kozak z Ciebie. Grałem 1,5 roku w CoD 2 na PC (nie, nie tylko na pubach, miałem parę dobrych klanów, grałem klanówki do CB itd.) i gram od premiery w CoD 4 na X360 i takiej precyzji oraz czułości nie osiągniesz na padzie! A na PC takie akcje to normalka. Także Twoje Frag_FX + granie z noobami na konsoli = jestem "miszczem" (taka prawda, większa część grających na konsoli to nooby, które nie potrafią wycelować, jak gramy z chłopakami to 95% meczów wygrywamy 4:0 tudzież 4:1 (mowa o hardcore S&D), rzadko kiedy zdarzają się wyrównane mecze.

 

PS. Telefonem to nagrywałeś (jakim)? Bo jakość nie powala, wręcz przeciwnie - odpycha... i jeszcze ta muzyka :|

żal n00bom dupę ściska. wypad do działu Xo. jeśli jeszcze twój skill nie pozwala na no scope i heady z obrotu to przestań płakać i wbij sobie do głowy że inni mogą być lepsi od ciebie. Adi to 3 gracz UT3 w eu na Console gaming i chyba osoba z największym skillem na ps3 więc może pokażesz jakieś swoje "osiągnięcia"? Na fragu to grają tylko n00by (pewnie coś wiesz na ten temat). Nikt z najlepszych polskich graczy na ps3 nie używa tego złomu.

Edytowane przez POSNANIAK
Odnośnik do komentarza
Witam :) Skonczylem dzis swoj filmik, zapraszam do obejrzenia :)

 

Download : http://files.filefront.com/Mj+film/;11499108;/fileinfo.html

Game Room: http://gameroom.mlgpro.com/view/E9ORylf2pLk.html

 

no comment <_< czym tu się szczycić, jestem przekonany w 90%, że grasz na tym: http://www.ultima.pl/Frag_FX_idealne_urzad...za_cena_/i4694/ i świrujesz pawiana jaki to kozak z Ciebie. Grałem 1,5 roku w CoD 2 na PC (nie, nie tylko na pubach, miałem parę dobrych klanów, grałem klanówki do CB itd.) i gram od premiery w CoD 4 na X360 i takiej precyzji oraz czułości nie osiągniesz na padzie! A na PC takie akcje to normalka. Także Twoje Frag_FX + granie z noobami na konsoli = jestem "miszczem" (taka prawda, większa część grających na konsoli to nooby, które nie potrafią wycelować, jak gramy z chłopakami to 95% meczów wygrywamy 4:0 tudzież 4:1 (mowa o hardcore S&D), rzadko kiedy zdarzają się wyrównane mecze.

 

PS. Telefonem to nagrywałeś (jakim)? Bo jakość nie powala, wręcz przeciwnie - odpycha... i jeszcze ta muzyka :|

żal n00bom dupę ściska. wypad do działu Xo. jeśli jeszcze twój skill nie pozwala na no scope i heady z obrotu to przestań płakać i wbij sobie do głowy że inni mogą być lepsi od ciebie. Adi to 3 gracz UT3 w eu na Console gaming i chyba osoba z największym skillem na ps3 więc może pokażesz jakieś swoje "osiągnięcia"? Na fragu to grają tylko n00by (pewnie coś wiesz na ten temat). Nikt z najlepszych polskich graczy na ps3 nie używa tego złomu.

Jestem przekonany, że Adi nie gra na Frag FX w 100% ponieważ mieszkam obok niego i jak u niego siedze to gra na padzie. A co do muzyki to o gustach sie nie dyskutuje:P.

 

Adi filmik naprawde spoko sam niedługo będe miał CODa4 i chciałbym tak grac;)

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza

@terror:

Luzik

 

@Gawlick:

Wiem ze nie jest trudno ale zrob taki wynik a zobaczysz ze zaczna cie wyzywac od cheaterow :) Naprawde :)

 

@popiol

Czlowieku jak nagrasz jak robisz obrot o 720 stopni na myszy lub fragu to bedziesz moim mistrzem :lol: Slyszales o kolesiach takich ja Millo czy zzirGrizz? Graja z 10 razy lepiej ode mnie, to na czym oni graja jesli ja gram na fragu? A to ze ty nie potrafisz byc tak precyzyjny to zachowaj dla siebie. Pamietaj: nie umiesz? nie znaczy ze sie nie da.

Gram na czulosci 7 a ta 720 robilem na 8, wejdz teraz na CoD, ustaw taka czulosc i sprawdz czy sie nie da miec takiej czulosci na padzie.

 

@posnaniak

Nie przesadzaj czlowieku :) jest duzo lepszych graczy przy ktorych jestem przecietniakiem.

Edytowane przez Adi_TEAM LBN
Odnośnik do komentarza

sorry za brak polskich znakow (pisze z konsoli) . powtorze jeszcze raz : im wiekszy n00b tym wiecej szczeka. jak ktos sam nie potrafi to (pipi)i ze inni na fragach albo innym badziewiu graja. sam cos nakrec a potem wysmiewaj innych. podeslij moze screen swoich statow z jakiejs strzelanki to moze potraktujemy cie jak kogos z "prawem jazdy". inaczej to jestes jakims anonimem ktory moze zadnego fps-a nie mial w lapach a wyglasza nieznoszace sprzeciwu zdanie na temat o ktorym nie ma pojecia. amen

Edytowane przez POSNANIAK
Odnośnik do komentarza
żal n00bom dupę ściska. wypad do działu Xo. jeśli jeszcze twój skill nie pozwala na no scope i heady z obrotu to przestań płakać i wbij sobie do głowy że inni mogą być lepsi od ciebie. Adi to 3 gracz UT3 w eu na Console gaming i chyba osoba z największym skillem na ps3 więc może pokażesz jakieś swoje "osiągnięcia"? Na fragu to grają tylko n00by (pewnie coś wiesz na ten temat). Nikt z najlepszych polskich graczy na ps3 nie używa tego złomu.

 

Masz jakiś problem (pipi)? Pierw do terrora wyjeżdżasz z tekstami, że jak nie gra na konsoli to ma robić stąd wypad, a teraz do mnie sapiesz, że to dział o PS3 i nie mogę się udzielać bo gram na X360. Załóż swoje własne forum to będziesz dyktował warunki, w przeciwnym wypadku zamilcz bo nie widzę, żebyś poza lizaniem dupy pewnej osobie coś wartościowego wnosił do tematu.

 

PS. Z tego co widzę w twoich grach to nawet nie masz CoD 4, nie zdziwiłbym się gdybyś w ogóle w to nie grał, albo co najwyżej przeszedł singla na easy, a szczekasz jakbyś był nie wiadomo jakim pro graczem.

 

@popiol

Czlowieku jak nagrasz jak robisz obrot o 720 stopni na myszy lub fragu to bedziesz moim mistrzem :lol: Slyszales o kolesiach takich ja Millo czy zzirGrizz? Graja z 10 razy lepiej ode mnie, to na czym oni graja jesli ja gram na fragu? A to ze ty nie potrafisz byc tak precyzyjny to zachowaj dla siebie. Pamietaj: nie umiesz? nie znaczy ze sie nie da.

Gram na czulosci 7 a ta 720 robilem na 8, wejdz teraz na CoD, ustaw taka czulosc i sprawdz czy sie nie da miec takiej czulosci na padzie.

 

Widzę, że nie masz pojęcia o czym piszesz. Przed chwilą specjalnie odpaliłem CoD 2 na PC, żeby sprawdzić jaką czułość myszki można ustawić, otóż może Cię zdziwię, ale da radę ustawić czułość na 30, więc te Twoje 7/10 na konsoli wypada blado, bo ja z czułością ustawioną na 30 mogę zrobić spokojnie 4-5 obrotów, a jakbym się postarał to pewnie i jeszcze więcej. Poza tym na takiej czułości nie da się grać, naprawdę chciałbym zobaczyć jak grasz na tej 7 i zabijasz gości na padzie. Aha i jeszcze jedno, o tym kolesiu Millo nie słyszałem, a zzirGrizz - obiło mi się o uszy, widziałem jakiś jego filmik i na tym koniec, nie interesuje się sceną konsolową, ale śmiesznie to wszystko wygląda przy takich kolesiach jak #plazma czy CRX oraz przy takich klanach jak DIGNITAS czy choćby polski 1410. Mam na HDD kilka fragmovie z najwyższej półki podczas pojedynków klanowych w CoD 2, a nie jak te pseudo filmiki z konsoli nagrywane telefonem gdzie prawie nic nie widać z akcji na pubach. Scena konsolowa się nie umywa do PC-towej, jak chcesz grać profesjonalnie i zaistnieć to tylko na PC.

 

sorry za brak polskich znakow (pisze z konsoli) . powtorze jeszcze raz : im wiekszy n00b tym wiecej szczeka. jak ktos sam nie potrafi to (pipi)i ze inni na fragach albo innym badziewiu graja. sam cos nakrec a potem wysmiewaj innych. podeslij moze screen swoich statow z jakiejs strzelanki to moze potraktujemy cie jak kogos z "prawem jazdy". inaczej to jestes jakims anonimem ktory moze zadnego fps-a nie mial w lapach a wyglasza nieznoszace sprzeciwu zdanie na temat o ktorym nie ma pojecia. amen

 

Do mnie to? Jeśli tak to weź skończ i się więcej nie ośmieszaj, nie muszę ci nic udowadniać, ale masz zapodam ci kilka screenów (z moimi statami jak kiedyś grałem w CoD 2) bo nie będziesz mógł spać.

 

http://img162.imageshack.us/img162/9751/recorduu4.jpg - S&D jakbyś nie zauważył, o ile w ogóle wiesz co to jest...

http://img376.imageshack.us/img376/8212/skilljh6.jpg

http://img526.imageshack.us/img526/4489/pcwyg1.jpg

http://img113.imageshack.us/img113/4977/snap8wr6.jpg

 

Może mam ci buraku porobić jeszcze zdjęcia myszki - Razer krait, podkładki - Aqua 3 albo słuchawek - steelsound 3H? <_<

 

I jeszcze jedno, ja nigdzie nie napisałem, że jestem jakimiś pro, poprostu siedzę w CoD jakieś 2,5-3 lata, więc wiem z czym to się je, ale jakiś noob próbuje mnie wyprowadzić z równowagi, tylko coś nie bardzo ci się udaje. Może ty pokażesz jakieś swoje "osiągniecia", chętnie zobaczę jak wymiatasz :lol:

Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue

Człowieku, zgłosiłem cie moderacji.

 

Jesli tak kochasz CODA4 na pecetach, ta graj w niego na PC. Nikt ci nie broni.

 

TYLKO PO CO O TYM KRZYCZEĆ OBRAŻAJĄC INNYCH W DZIALE O PS3?!

 

I nie będę ci tłumaczył, że konsola a komp to co innego. Jeśli do tej pory tego nie zrozumiałeś (a masz Xboxa360) to mi ciebie szkoda.

Odnośnik do komentarza

bardzo blyskotliwa odpowiedz. poprostu rece opadaja. ty zaczales ta dyskusje. ja odpowiedzialem. twoja odpowiedz na temat filmu Adiego jest zalosna. jak juz napisalem ;" zal n00bom dupe sciska". adi gra na padzie. to ze ty ustawisz sobie czulosc myszki i zrobisz 4 obroty to jescze nic nie znaczy. zrob to jeszcze w grze chocby z n00bani sobie podobnymu i strzel heada po 720'. przestan (pipi)ic ze wlaze komus w dupe. MAM PRAWO OCENIAC CZLONKOW SWOJEGO KLANU , A tobie NIC DO TEGO. masz tam jakis swoj zalosny klanik na cod4??? mozemy zrobic ustawke POL vs banda n00bow i krzykaczy kiedy tylko zechcesz. jesli pytasz o osiagniecia to zajzyj na nasza strone. twoje tzw "osiagniecia" udokumentowane fotkami pokazujacymi staty z napierdalania n00bow jeszcze wiekszych od ciebie sa naprawde powalajace. przez "tyle" lat grania w cod to sa twoje najlepsze staty??? litosci :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D w POL wielu graczy ma czulosc ustawiona na 6-8 i nikt nie uwaza tego za jakies szczegolne osiagniecie.

Edytowane przez POSNANIAK
Odnośnik do komentarza
Jesli tak kochasz CODA4 na pecetach, ta graj w niego na PC. Nikt ci nie broni.

 

I nie będę ci tłumaczył, że konsola a komp to co innego. Jeśli do tej pory tego nie zrozumiałeś (a masz Xboxa360) to mi ciebie szkoda.

 

No tak kocham CoD 4 na PC, że nawet w niego nie grałem... Pierw przeczytaj poprzednie posty (pisałem, że gram w CoD 4 online na konsoli od momentu kiedy wyszedł) jak chcesz się włączyć do dyskusji i "zabłyszczeć"

 

I właśnie o to się rozchodzi, że konsola i komp to dwie zupełnie inne platformy do gry, więc niech mi ktoś nie wmawia, że robi na padzie, akcje takie jak niektórzy na PC na myszce. Niech nagra filmik pokazujący, że gra na padzie i tak wymiata to się zamknę wtedy, sorry ale w obecnych czasach jest tylu oszustów, że naprawdę nikomu nie można ufać.

 

twoja odpowiedz na temat filmu Adiego jest zalosna.

 

Jest żałosna bo co? Bo skrytykowałem filmik? Wyraziłem swoją opinię, mam do tego prawo.

 

to ze ty ustawisz sobie czulosc myszki i zrobisz 4 obroty to jescze nic nie znaczy.

 

Oczywiście, że nic nie znaczy, ale po co Adi pisze, że takich rzeczy nie da się zrobić na myszce, udowodniłem, że się da, więc jego argument o tym, że na pewno nie gra na myszce przepadł...

 

MAM PRAWO OCENIAC CZLONKOW SWOJEGO KLANU , A tobie NIC DO TEGO.

 

Prawo może i masz, ale oceniając swoich nigdy się nie jest obiektywnym. Może cały wasz klan grać na myszkach, ale i tak byście się do tego nie przyznali.

 

masz tam jakis swoj zalosny klanik na cod4???

 

Żałosny to jesteś ty, miałem niedawno klan, ale się rozpadł, potrafiliśmy wygrywać na gamebattles z klanami z pierwszej 10.

 

mozemy zrobic ustawke POL vs banda n00bow i krzykaczy kiedy tylko zechcesz.

 

Chętnie bym ci strzelił parę headów i zobaczył jaki to pro jesteś, szkoda, że nie ma możliwości zagrania X360 vs PS3.

 

twoje tzw "osiagniecia" udokumentowane fotkami pokazujacymi staty

 

Widzę, że masz nierówno pod sufitem, pierw piszesz, że pewnie jestem noobem i nigdy nie grałem w FPS, jak już ci udowodniłem, że mam pojęcie o tej grze i grać potrafię to wyjeżdżasz z jakimiś głupimi tekstami. Przecież sam chciałeś tych screenów ze statami, no to je masz, więc nie odwracaj teraz kota ogonem. Wy w ogóle gracie na GB (które macie miejsce)? Mówisz, żebym wszedł na waszą stronę i podziwiał wasze "osiągnięcia" to może być tak pierw podał adres?

 

PS. Jeszcze jedno, zamiast za grę to może weź się za dokształcanie bo bo takie "kfiatki" jak zajzyj i rozpoczynanie wypowiedzi czy też zdania po kropce z małej litery dobrze o tobie nie świadczy.

Edytowane przez popiol
Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue
Widzę, że nie masz pojęcia o czym piszesz. Przed chwilą specjalnie odpaliłem CoD 2 na PC, żeby sprawdzić jaką czułość myszki można ustawić, otóż może Cię zdziwię, ale da radę ustawić czułość na 30, więc te Twoje 7/10 na konsoli wypada blado, bo ja z czułością ustawioną na 30 mogę zrobić spokojnie 4-5 obrotów, a jakbym się postarał to pewnie i jeszcze więcej. Poza tym na takiej czułości nie da się grać, naprawdę chciałbym zobaczyć jak grasz na tej 7 i zabijasz gości na padzie. Aha i jeszcze jedno, o tym kolesiu Millo nie słyszałem, a zzirGrizz - obiło mi się o uszy, widziałem jakiś jego filmik i na tym koniec, nie interesuje się sceną konsolową, ale śmiesznie to wszystko wygląda przy takich kolesiach jak #plazma czy CRX oraz przy takich klanach jak DIGNITAS czy choćby polski 1410. Mam na HDD kilka fragmovie z najwyższej półki podczas pojedynków klanowych w CoD 2, a nie jak te pseudo filmiki z konsoli nagrywane telefonem gdzie prawie nic nie widać z akcji na pubach. Scena konsolowa się nie umywa do PC-towej, jak chcesz grać profesjonalnie i zaistnieć to tylko na PC.

 

Pisałem, że kochasz COD - a na pececie? Skoro tak wychwalasz sytuację CODA na blaszaku, graj sobie na nim. Nikt cię tu nie zapraszał.

 

I właśnie o to się rozchodzi, że konsola i komp to dwie zupełnie inne platformy do gry, więc mi ktoś nie wmawia, że robi na padzie, akcje takie jak niektórzy na PC na myszce. Niech nagra filmik pokazujący, że gra na padzie i tak wymiata to się zamknę wtedy, sorry ale w obecnych czasach jest tylu oszustów, że naprawdę nikomu nie można ufać.

 

Adi, nagraj mu filmik gdzie tak wymiatasz, ale tak, żeby kamera uchwyciła twoje ręce na padzie i telewizor.

 

Albo nie, jeszcze powie, że ktoś tam siedzi za tobą i wymiata Fragiem, a ty tylko udajesz. :neko:

 

 

Odnośnik do komentarza

osiagniecia??? ok juz wymieniam: CG UT3 1vs1 ledder : [POL] kukles 1 miejsce, [POL]adi_insane 3 miejsce. turniej na CG UT3 [POL] kukles 1 miejsce, CG RFOM winter ledder [POL] 3 miejsce. w pierwszym ledderze cod4 w ktorym gralo BsE tez bylismy w pierwszej piatce (na 120) klanow. wiec zlituj sie i przestan wreszcie szczekac. co do mojego obiektywizmu to poprostu na codzien gram z najlepszymi na polskiej scenie ps3 online i wiem kto jak gra. jak juz pisalem wielu graczy ma czulosc na 6-8 (welna_pl nawet 9 ) i osiaga accuracy 45-55% i mase headow wiec oszczedz takiego gadania. jak tobie cos nie wychodzi to nie znaczy ze ktos ma tak samo niesprawne dlonie i problem w polaczeniu dzialania oko-reka jak ty. typowo polska zawisc : sam nie potrafie to inny jest (pipi)onym oszustem. masz racje twoje szczescie ze nie mozna grac multiplatformowo. a na GB to chyba tym klanom z pierwszej 10 musialy sie konsole non stop zawieszac jak taki wymiatacz jak ty walil im heady, a moze miales ping 20 na swojej swietnej neo???

Edytowane przez POSNANIAK
Odnośnik do komentarza

Nie ma to jak dyskusja :D

Moge nagrac taki filmik tylko jeszcze nie wiem jak bede gral z rekami wyciagnietymi przed siebie zeby kamera je uchwycila :) Ale moge sprobowac

A ty mi nie wmawiaj ze takich rzeczy jak na myszy nie da sie zrobic na padzie bo bys sie zdziwil ogladajac niektore mecze w UT3 mysz vs pad. Oczywiscie, mysz to wieksza precyzja i szybciej przycelujesz ale najlepsi gracze na konsolach tacy jak (co by nie bylo ze gadam farmazony) speedymeady (chyba najskuteczniejszy sniper na PS3), Grizz(najlepszy trick shoter), Kukles(polak ktory jeszcze nie przegral w UT3 w oficjalnym meczu), xPigz czy wiekszosc kolesi z klanu FnA zblizylo sie do takiego poziomu na padzie ze dla takich jak ty jest to niewyobrazalne. Takze naprawde to ze ty nie umiesz nie znaczy ze sie nie da.

Odnośnik do komentarza

Ja powiem tak, po połowie to panowie z każdej z tych barykad mają racje (no może poza tą neostradą i prawem jazdy :P). Prawdziwa scena istnieje raczej na PC to jest bezdyskusyjne, i po prawdzie granie padem to w pewnym sensie walka z bykiem (oczywiście nie miałem na myśli nikogo urazić, i nie miałem na myśli dosłownie walki z bykiem :P).

Odnośnik do komentarza
Ja powiem tak, po połowie to panowie z każdej z tych barykad mają racje (no może poza tą neostradą i prawem jazdy :P). Prawdziwa scena istnieje raczej na PC to jest bezdyskusyjne, i po prawdzie granie padem to w pewnym sensie walka z bykiem (oczywiście nie miałem na myśli nikogo urazić, i nie miałem na myśli dosłownie walki z bykiem :P).

Ale oczywisce, nigdy temu nie zaprzeczylem ze scena CoD na PC jest wieksza, bo jest i to duzo. Ale pan popiol "delikatnie" sugeruje ze grajac w gry oszukuje grajac na fragu bo mu sie w glowie nie miesci ze tak mozna grac na padzie. A wiec ja tylko zaprzeczam temu ze gram na fragu/myszy i probuje udowodnic ze takie granie na padzie jest mozliwe :):D

Jesli granie na padzie to walka z bykiem to tego byka tak pojechalem ze prosi o przebaczenie :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...