Skocz do zawartości

Call of Duty 4


Litwin81

Rekomendowane odpowiedzi

ja gram już od pięciu dni i jakoś tryb on-line nie porwał mnie raczej taki mocno przecietny, wkurzające sa momenty gry postać blokuje się o śmietnik czy inny przedmiot. I najwazniejsze jakimś cudem nie moge grać w party z ludź z mojej listy, cały czas pisze że nie może się połączyć. Z tego co słysząłem to wina słebgo neta ale mierzyłem sobie moje łacze i wyszło mi coś koło 700kbs więc nie jest to mało, na resistanca wystarczało. Jesli ktos mnie zapraszął do gry a ja nie wchodziłem to sorrki nie dałem rady i niestety nie mozna wysłac wiadomość do kogoś innego.

Dodam jeszcze dlugie wyszukiwanie meczy...chociaz ostatnio nawet troche lepiej mnialem.

Odnośnik do komentarza

hmm jesli chodzi o wyszukiwanie meczy to jakoś nie sprawia to zbytniego problemu, moze poprostu nie było wolnego miejsca zeby cię dołozyć i trzeba było czekać aż servewr kogoś wywali. Servery faktycznie czasami potrafia zirytować np. kończąc za szybko mecz ale nie zdarza się to zbyt często. Jesli chodzi o nie mozliwość dołączenia się do party z innymi graczami z PL to doszlismy do wniosku że musze zmienić moją kopie gry z USA na EU w poniedziałek zobaczymy co to da.

Odnośnik do komentarza

Litwin musiałes się namordować 1prestige 35lvl na free wow podziwiam i wiem dlaczego grasz odemnie o 1dzien wiecej i mniejszy lvl :P Mnie też wkurzają na S&D camperzy ale można wyczuć gdzie są ,zresztą po co jest radar jak sie 3 kolesi pod rząd wykończy.Litwin musimy zagrać bo ty wogóle nie akceptujesz moich zaproszeń.Zreszta na S&D trzeba dużo czasu i cierpliwości by nauczyć sie na tym grac.Free a S&D to dwie różne rzeczy.

Edytowane przez Szakal v_1
Odnośnik do komentarza

Akceptyje,tylko że wiesz jak to jest,ty wysyłasz zaproszenie,a ktoś w między czasie dołącza się do gry i już miejsce jest zajęte.Tak się zastanawiam,czy masterować levele wyżej,bo mnie wkurza zaczynać bez wszystkiego,coś czuje ze zakończe na 2 prestiżu :P .Ollos'a chciałem zaprosić,ale ma już za dużo znajomych i nie da rady :/

Odnośnik do komentarza

Litwin niestety nie pograliśmy dzisiaj za dużo xD Co przyjąłem Twoje zaproszenie to mi pokazywało, że niema więcej miejsc... :wkurzony: Ale ze mną zabawa jest nikła bo dopiero 16 lvl :D Teraz tylko red dot do M4 i już będzie spoko (w M16 wnerwia strzelanie seriami...) :P No i muszę sobie sprawić jeszcze słuchaweczkę BT i pełnia szczęścia :D Pozdrawiam i dodawajcie mnie do friends'ów :/

 

EDIT: A tak a propo... Macie jakąś niedrogą, godną polecenia słuchawkę (dobry dźwięk)??? Myślałem nad tą http://www.allegro.pl/item311767704_nowa_s...gwarancja_.html Dobra jest???

Edytowane przez Tomasson225
Odnośnik do komentarza

@ Szakal v1

 

"...Mnie też wkurzają na S&D camperzy ale..." dobre :P A jak Ty sobie wyobrażasz granie w S&D ?? Bonanza Winetu i Janosik na Wojnie ?? :/ To już nie jest kwestia campy jeśli chodzi o obronę tylko o rozkmine jak wybić tych sqrw.... Zresztą pograsz dłużej sam zobaczysz. Owszem są campy nawet i tu (a gdzie ich niema ??:D). Ale nie myl obrony pkt z kampieniem...

 

Ze złotych broni jest jeszcze Dragunov

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...