Skocz do zawartości

Gry na PSN


Musiol

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pawel_k

no właśnie tyle moja lepsza połowa ma z konsoli że może w fajnych warunkach obejrzeć film na dvd. gier nie chce widzieć, chociaż z zainteresowaniem ogląda jak gram w gry logiczne, czasem coś skomentuje czy wyrazi swoją zazdrość (Nariko ;) ), czy nawet raz rozpoznała że gram drugi raz w tą samą grę (uncharted).

ale Buzz czy SIngstar nie kupie bo nie mam zamiaru wydawać 200zł na coś co mnie kompletnie nie interesuje, dlatego wolę się ograniczyć do psn, koszta mniejsze a zazwyczaj sam mam tyle zabawy z tych gier które kupiłem z myślą o niej, że współczynnik kasa/przyjemność jest jak najbardziej ok :)

 

może flOw? albo czy jest jakieś Loco Roco (widziałem tylko wygaszacz ekranu, nie wiem czy jest gra)?

Odnośnik do komentarza
Yeti, widzę ze pykasz juz w Magic Ball.

 

Podziel się wrazeniami z kolegami. Warta jest wysupłania tych 10 $ ? Czy rajcowna jest ? No i czy leveli jest odpowiednia ilość, bo takiego Elefunka to przechodziłem z przyjemnością ale przyjemności tej starczyło tylko na ok 3h.

Powiem ci, że nie żałuje tych 36zł. Wczoraj siedziałem od 11 do 2:30. Pierwszy świat to 24 plansze, drugi chyba tyle samo. Nie jestem pewien, ale chyba jest jeszcze trzeci świat. Gra na początku wydaję się łatwa, ale żeby zdobyć np. puchar za przejście 25 plansz bez straty zycia... dla mnie to będzie ciężka przeprawa. Z planszy na planszę jest coraz trudniej, a drugi świat, to będzie spore wyzwanie (grałem tylko w pierwszym levelu i już jest "nieźle")

 

Gierka jest sliczna, ma fajne plansze (pierwszy swiat to wyspka piracka, rekiny itp., drugi to zamek, rycerze itp). Bardzo dobra fizyka (havok), która pokazuje swoje możliwości gdy złapiemy jakiegoś powerupa, np. tornado, deszcz meteorytów, młotki (wszystko podskakuje), czy działka karabinów (to nie wszystkie powerupy).

 

Najlepszy klon Arkanoid w jaki grałem. Lubie tego typu gry, więc jestem zadowolony z zakupu. Cena moze wydawać się trochę za wysoka, ale IMO gierka warta jest tej kasy.

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza
Gość pawel_k
na pss masz chyba zawsze napisane ile co zajmuje

no raczej dopiero jak gra wyląduje na liście do ściągnięcia...

a pytam dlatego że mam wolne łącze i jak jest to 100MB to sobie zapuszczam po przyjściu z pracy, oglądam wiadomości, sprawdzam internet i zasiadam do gry, jak ma 1 czy 2GB to zapuszczam przed pracą ;)

 

ps. co do wagi gry o którą pytałem - 156MB (thx Old_Kyo) :)

Edytowane przez pawel_k
Odnośnik do komentarza
Yeti, widzę ze pykasz juz w Magic Ball.

 

Podziel się wrazeniami z kolegami. Warta jest wysupłania tych 10 $ ? Czy rajcowna jest ? No i czy leveli jest odpowiednia ilość, bo takiego Elefunka to przechodziłem z przyjemnością ale przyjemności tej starczyło tylko na ok 3h.

Powiem ci, że nie żałuje tych 36zł. Wczoraj siedziałem od 11 do 2:30. Pierwszy świat to 24 plansze, drugi chyba tyle samo. Nie jestem pewien, ale chyba jest jeszcze trzeci świat. Gra na początku wydaję się łatwa, ale żeby zdobyć np. puchar za przejście 25 plansz bez straty zycia... dla mnie to będzie ciężka przeprawa. Z planszy na planszę jest coraz trudniej, a drugi świat, to będzie spore wyzwanie (grałem tylko w pierwszym levelu i już jest "nieźle")

 

Gierka jest sliczna, ma fajne plansze (pierwszy swiat to wyspka piracka, rekiny itp., drugi to zamek, rycerze itp). Bardzo dobra fizyka (havok), która pokazuje swoje możliwości gdy złapiemy jakiegoś powerupa, np. tornado, deszcz meteorytów, młotki (wszystko podskakuje), czy działka karabinów (to nie wszystkie powerupy).

 

Najlepszy klon Arkanoid w jaki grałem. Lubie tego typu gry, więc jestem zadowolony z zakupu. Cena moze wydawać się trochę za wysoka, ale IMO gierka warta jest tej kasy.

Trzeci świat będzie jako DLC (narazie jest więc 48 plansz). Co do pucharku za 25 plansz to można restarty robić ;) Najtrudniej wyrwać Through the Fire and Flames. Ja także grę polecam - choć mam 100% to i tak nadal gram i podziwiam :) Jest bardzo kolorowa a konstrukcja leveli chwilami zachwyca -aż nie ma się ochoty tego rozwalać ale jak już się zacznie reakcje łańcuchowe to mała poezja! No i power up'y dają radę - ciekawe czy coś dojdzie w DLC :D

 

Jeśli ktoś lubi chociaż trochę arkanoida to grą będzie zachwycony ;)

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...