Skocz do zawartości

Gry na PSN


Musiol

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie, są trofea? bo jak tak to zaraz dzwonie do brata, żeby mi ściągał i instalował ;p jutro przyjadę do domu to zaraz nabije pare trofeów do e-ego ;p

 

EDIT:

ROFL LOL ROFL.....Yoda na ps3 - 108kb klucz odblokowujący - na niemieckim store za 4 euro....KUR Namco robi sobie jaja czy co ku mac?!? poje ich kompletnie.....co za banda zdziercow haha....kase to potrafia brac, ale ku trofeow do eternal sonaty nie dali fagsy! ~_~

Edytowane przez sakiu
Odnośnik do komentarza
sigh, kupiłem PoP, nie ma trophy jak zwykle....

Można prosić o jakąś opinię o grze? Bo się zastanawiam czy kupić...

 

Fajna gierka, taka jak oryginał, tylko że z nowszą grafiką, zamiast trophies jest drabinka, ale to kpina wg mnie....ja chce ku trophies w grach na psn! :(

 

Jeśli oryginał ci się podobał to śmiało 36zł można wydać na tą wersję :)

 

EDIT:

A ja chciałbym się dowiedzieć, czy ktoś kupił mega mana i czy warto wydać 36zł + 20zł na dodatki?

Edytowane przez sakiu
Odnośnik do komentarza

Megaman? A czujesz, że jesteś hardcore ostateczny, dla którego beat zico, czy 75 zone w WHD jest niczym?:D albo może inaczej..., jesteś w stanie przejść tetrisa?:D

Bierz, jeśli przeszedłeś wszystkie inne części, ta jest wyjątkowo trudna, a bez kasku i hero mode..., nawet nie wspomnę. Ja jako wielki fan i gracz od lat po prostu wymiękłem jak dziecko xD. Mimo wszystko jak masz dużo włosów do rwania to bierz ^^'

Odnośnik do komentarza
Jeśli ktoś jeszcze nie zauważył to na USA PSS pojawiła się Castlevania SoTN dla psp i ps3 za 10$ :) i obniżka ceny na Sirena do 29.99$ za całość, wszystko z okazji halloween....ehh a w PL store promocji nawet na święta nie robią...też mi kraj religijny! ;p

Casttlevania jest tam od 2007 roku, kupiłem zaraz po premierze :)

Odnośnik do komentarza

Może to kogoś zainteresować, ale jak zarejestruje się konto PSN na kanadę, to w sklepie US, liczy nam wg dolara kanadyjskiego, który kosztuje 2.40zł (US dolar 3.00zł), sprawdzone na Penny Arcade Ep1, zapłaciłem wczoraj za tą grę 34zł gdzie z amerykańskiego konta dałbym 45zł...

 

EDIT:

Nie wiem tylko jeszcze, który stan w Kanadzie nie płaci VATu

Edytowane przez sakiu
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...