Skocz do zawartości

Gry na PSN


Musiol

Rekomendowane odpowiedzi

Od 1 Grudnia będzie spora promocja na różne gry na PSN. Nie podano konkretnych tytułów, gra objęta promocyjną ceną bedzie sie zmieniać co 48 godz (12PM GMT).

 

Łącznie przecenionych bedzie 12 gier. Czyli od jutra trzeba troche częściej zaglądać do sklepiku.

 

http://blog.eu.playstation.com/2011/11/29/12-deals-of-christmas-on-psn/

Odnośnik do komentarza

Za tą cenę moim zdaniem zdecydowanie warto. Oprawa audiowizualna, klimat, miejscówki, postacie - wszystko na niezłym poziomie. Jedyne minusy jak dla mnie to dość spory backtracking (tak chyba to się nazywa - że często odwiedzamy znane już miejscówki) oraz to, że jest łatwa (choć nie aż tak jak to niektórzy sądzą, że można ją przejść ze zamkniętymi oczami). Choć ja jako fan gier z Księciem Persji w roli głównej, pewnie na wiele rzeczy przymknąłem oko (np. wiele osób mówi, że jest schematyczna i dlatego nie przeszli gry do końca, ale ja tego nie odczułem i mi to w ogóle nie przeszkadzało i z przyjemnością grę przeszedłem nawet dwa razy - oczywiście nie pod rząd). I w ogóle mówimy tu o 25zł, taniej nie znajdziesz.

 

P.S. Szkoda, że UBI nie przeceniło również epilogu, przynajmniej w końcu dowiedziałbym się jak na prawdę kończy się gra (choć to zakończenie z podstawki nie jest w sumie złe).

 

Co do tego poziomu trudności jeszcze - to jakby się nad tym głębiej zastanowić to ta gra jest tak "łatwa" jak wszystkie dzisiejsze gry (na normalnym poziomie trudności). Większość po prostu chyba się przyczepiła do tego, że w grze nie można zginąć, zawsze ratuje nas Elika i to ona nas zaprowadza na ostatni checkpoint (choć nie rozumiem co to za różnica czy jest rozwiązane w ten sposób czy po prostu musi wczytywać grę - jedno i to samo).

Edytowane przez MBeniek
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...