Skocz do zawartości

Gry na PSN


Musiol

Rekomendowane odpowiedzi

Zen Pinball 2 urywa dupsko w 3D przy widoku numer 3. masakrator, głębia stołów świetna i do tego wcześniej niegrywalne stoły - Ninja Gaiden /dla mnie za bardzo napaćkany i czerwony przez co mało czytelny był/ teraz nabierają potrzebnego wymiaru i są równie fajne co reszta, nawet pustawy Mars się świetnie prezentuje. Zen Pinball 2 jest za free jeśli ktoś ma poprzednią cześć lub Marvel Pinballa importuje sięwszystkie stoły za friko. Oczywiście import robimy na koncie z którego kupowaliśmy. Gra naprawdę pokazuje moc 3D i nigdy wcześniej tak fajnie nie grało się we flippery.Widok numer 3 albo prezenntacje stołów masakra!!! Epic Quest, Excalibur, Sorcerers Lair, Hulk War, Infinity Gauntlet heh piękne stoły!!! Polecam każdemu.

Edytowane przez adamst85
Odnośnik do komentarza

Terraria zmierza na PSN (i XBLA). Premiera odbędzie się na początku przyszłego roku, a wersja konsolowa będzie wzbogacona o parę dodatkowych 'ficzerów'. źródło

Ja ze swojej strony bardzo polecam :thumbsup:

 

Jeśli ktoś nie wie co to za gra (w skrócie: Minecraft w 2D) w spoilerze trailer z wersji PC (która swoją drogą rozeszła się w 1,6mln nakładzie):

 

 

Odnośnik do komentarza

Pograłem chwile wczoraj w Jet Set Radio :) Wspomnienia z DC powróciły. Grafika naprawde ok (jak na tak starą grę). Dodatkowo cena świetna (ze zniżką PS+ dałem 28zł). Teraz niech Sega jeszcze wrzuci Shenmue :D

 

Za miesiąc będzie Nights Into Dreams.

Edytowane przez ogqozo
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Albert Wesker

Panzer Dragon Saga? Raz w życiu widziałem tą grę na żywo :) Oczywiście nigdy nie grałem. Ale nie sądzę, żeby to było grywalne teraz. Jak zresztą większość gier z Satka. Ja raczej czekam faktycznie na Shenmue. Ciekawe, czy się doczekam

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...