Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata - RPA 2010


Rekomendowane odpowiedzi

No wlasnie wszyscy nienawidza Podolskiego, jak trzeba bylo to nikt sie nim nie interesowal, tak jak stracilismy jego stracilismy wielu innych pilkarzy. Zreszta teraz koles co sie tym zajmuje w PZPN robi to niemal charytatywnie, wysylajac do rodzin pilkarza jakies gadzety pzpn i jadac tam prywatnie nawet bez zadnego blogoslawienstwa PZPN. Po prostu przeglada polsko brzmiace nazwiska za granica i sam wszystko organizuje...

Odnośnik do komentarza

Co Ty (pipi)sz, te trąbki to taki charakterystyczny element tych mistrzostw. Niby w(pipi)iają, ale jest w tym coś fajnego, bo to niespotykane u nas. Najbardziej mi się w tych mistrzostwach podoba, że na trybunach jest wielka zabawa. Ludzie poubierani w barwy swojego kraju, wymalowani, z jakimiś figurkami, miskami na głowach, z transparentami itd. Zaje.biście mi się to podoba i ryj mi się cieszy jak pokazują trybuny :thumbsup:

 

Jesteś pierwszą [ i zapewne ostatnią] osobą której trąbki się podobają. Dla mnie trąbka to taki najniższy poziom kibicowania. Zero rytmu, zero czegokolwiek po prostu RÓBMY HAŁAS. Sorry, dla mnie to nie zabawa tylko idiotyzm. A ten motyw z figurkami na głowach.. no lol, brakuje tylko Zygmunta Hajzera który za najlepszy strój będzie wybierał kogoś z publiczności do zabawy : " którą bramkę wybierasz? " :potter:

Ja rozumiem, jesteś podekscytowany bo Ci kupon wszedł ale bez przesady.

 

Ode mnie dla Ciebie, wesołe mudżiny

 

dsc00643s.jpg

Odnośnik do komentarza

mecz na 0-0 a skonczylo sie 2-0 :/ powinno byc w sumie 3 gdyby obronca nie wybil.

 

VanPersie spiepszyl 2 swietne sytuacje - raz bo prawej nogi uzywa tylko do wsiadania do samochodu a druga bo mu zabraklo jaj zeby oddac strzal wczesniej. Bardzo słaby mecz tego pana

 

Holandia wygrala bo generalnie widac, ze jest mocna ale nic swietnego nie pokazali.

 

(pipi) niech zrobia zakaz uzywania tego vuvu-(pipi) bo sie meczu ogladac nie da

 

Chyba pojde do buka i postawie do konca 1szej kolejki wszystkie mecze na ponizej 2,5 gola bo padaka jest narazie

Edytowane przez Welna
Odnośnik do komentarza

stona daj sobie spokój z tym hejtingiem, bo ja tu serio piszę. trąbki mnie również w(pipi)iają, ale uważam, ze jest w nich cos zaje.bistego, bo dzieki temu bedziemy pamietac o tych mistrzostwach. w polsce pewnie bedziemy się wyróżniać licznymi kradzieżami, pobiciami i łysymi pałami na stadionach/ulicach. A to nie jest kól. Zabawa na trybunach jest spoko, nie wiem co ci w tym nie pasuje.

 

 

Junkhead ma rację :thumbsup::thumbsup::thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Ogólnie jak na razie poziom meczów na tym mundialu jest słaby. Tak jak kiedyś pisałem, większość stara się nie stracić gola. Więc dzisiaj Włosi grając swoje catenaccio nie będą czuć się winni spierdolenia widowiska.

 

Włosi i tak czy tak zawsze grają w obronie. Czyhają tylko na błąd przeciwnika, a potem zabójcza kontra. Tak właśnie wygląda cała liga włoska, może tylko poza niektórymi wyjątkami :thumbsup:

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Tak tak, te trąbki są tak "za(pipi)iste", że tęgie głowy z FIFA zastanawiają się, czy zakazu wnoszenia tego szmelcu nie wprowadzić. Banda głąbów, bucząca niezależnie od tego, co się dzieje na boisku. Przypomina mi to atmosferę na stadionie Śląskim, dopóki sami piłkarze nie powiedzieli, że ich to wkur... i zaapelowali, by tego nie wnosić. Chyba ch... by mnie strzelił jakbym tam był.

Sam mundial na razie cienizna. Nuda, nuda i na razie nie zanosi się na to, by było lepiej. Może w następnej fazie będzie ciekawiej. Jednak nie sądze, by RPA przebiło genialny 1998r. i mundial we Francji :)

Odnośnik do komentarza

Mój ulubiony afrykański team właśnie osiągnął dno, masakra! Przegrać z Japonią (która formą ostatnimi czasy nie grzeszy) to już pukać do dna od spodu. Co do trąbek to wyluzujcie ludziska, komu to przeszkadza? Może ludziom bezpośrednio na stadionie ale napewno nie fanom(?) przed telewizorami. Jeden chłop z drugim puścił pianę, że to niefajne, reszta podchwyciła i teraz w ramach solidarności z "wszystkimi", informują społeczństwo jakże to mało sympatyczyne i drażniące. Btw dzisiaj jeden z moich teamów wkracza do gry, trzymajcie kciuki za dumnych Paragwajczyków!

Odnośnik do komentarza

niemcy graja swietnie, to pokolenie pilkarzy jest doskonale. do tego niezla lawka, bo w kazdej chwili loew moze wpuscic toniego kroosa, ktory jest przekozakiem.

 

 

niemcy graja szybka pilke, efektowna, skuteczna i ladna dla oka. no, ale to zasluga tego, ze polowa skladu (lahm, badstuber, schweini, klose, muller) to bawarczycy :)

Odnośnik do komentarza

Tak jak przed czterema laty, jaram się nadchodzącym meczem Azzurrich na kolejmym mudnialu ;] Mam nadzieję, że pójdę spać w dobrym humorze. W finale mogliby zrewanżować się Hiszpanii za ostatnie ojro. Wprawdzie do tego daleka droga, ale jeśli Lippi zdobędzie drugiego weltmajstera, to z radości zwalę sobie pośladami. Mitico Marcello :*

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...