Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata - RPA 2010


Rekomendowane odpowiedzi

W ataku Gilardino, w pomocy Iaquinta, Pepe i Marchisio. Z tyłu Montolivo i De Rossi. Biorąc pod uwagę, że wszystkie włoskie kluby są koszmarnie słabe - poza Interem - to skład reprezentacji Włoch naprawdę wygląda niepozornie. W sumie jedyni piłkarze na poziomie "klasa światowa" to De Rossi i Chiellini, ale też nie supergwiazdy...

 

Ale jest Marcello Lippi. Nigdy nie lekceważcie Lippiego. To taktyk genialny, kropka.

 

Paragwaj to faworyt do drugiego miejsca i, kto wie, może jakąś niespodziankę, dzisiaj albo w 1/8. Podobno grają fajnie, w eliminacjach byli 1 punkt za Brazylią. W życiu nie widziałem ich w akcji. Może być ciekawy mecz w sumie. Tak samo jednak mówię sobie każdego dnia...

Odnośnik do komentarza

Mecz słabawy, ale lepszy niż towarzyskie spotkania Włochów.

 

Ale ten Iwański ma chyba jakiś problem z Makaroniarzami, dwa czyste wślizgi to ten dopisuje historyjki typu 'było w piłkę, ale jednocześnie Włoch musiał go sfaulować" :diablo: .

Jednostronny cieć.

 

Forza De Rossi!

 

Yebać Lippiego, marny z niego trener, fuksem zdobył MŚ 4 lata temu i myśli, że jak powoła szmaciarzy z Juve to coś osiągnie.

Edytowane przez Junkhead
Odnośnik do komentarza

Po pierd.oleniu o catenaccio, spiskach smoleńskich, za którymi prawdopodobnie też stoją Włosi, przełączyłem na sopcasta, bo się słuchać nie dało. A "Luca di Toni" Szaranowicza w przerwie tylko mnie utwierdził w tym, że ostatni raz oglądam mecz na tvp z tego mundialu.

 

Włosi raz dobrze, raz marnie, coś tam grali, ale widać, że z akcji póki co ciężko będzie im coś ustrzelić. 4 lata temu też była stypa w towarzyskich, ale na mundialu zaskoczyło wszystko jak trza. A tutaj już zdeczka różnie z tym było. Dobrze, że przynajmniej wyrównali, bo tak byłaby nerwówa w kolejnych meczach, a nie chciałbym powtórki w stylu Dania - Szwecja. Następni przeciwnicy są teoretycznie słabsi od Paragwaju, więc może nabiorą zdeczka pewności siebie, gdy napier.dolą trochę bramek ;] A dup.a fajna.

Odnośnik do komentarza

Fuck! Upiekło się makaronom. Ale najbardziej od początku turnieju drażni mnie nie poziom meczów a nieudolność komentatorów. Gola dla Paragwaju strzelił Alkazar, nie było jeszcze karnego na tym mundialu, jeszcze żaden zawodnik, który wszedł z ławki nie strzelił gola na tych mistrzostwach, Daisuke Matsu(g)i. Te lamy które to komentują to jakiś żart (który dodatkowo mnie nie śmieszy). Tylko Gmoch jest usprawiedliwiony, bo chłop swoje lata ma i jedynie o taktyce (jako trener) ma jakieś pojęcie. Dramat! Kolesie znają składy 7 drużyn na tym mundialu, a nawet wśród nich Budrisio sie można doszukać. Dajcie mi guna do ręki i załatwcie bilet to żaden z tych baranów do Polski nie wróci.

Odnośnik do komentarza

Włosi dopiero pod koniec zaczęli grać, ale i tak większość ataków kończyła się na 16 metrze, jedynie strzałami z dystansu próbowali zaskoczyć. Słaby mecz, przy takiej grze to nie mają co marzyć o obronie tytułu.

 

Mecz meczowi nierówny, jeżeli spojrzeć wstecz na poprzednie turnieje, to Włosi też nie zachwycali a jednak tam ciułali 1:0 tam coś znowu i tak się uzbierało Mistrzostwo Świata. Uważam, że jeszcze nikogo w tych Mistrzostwach nie można lekceważyć. Nawet taka Algieria czy Korea Północna mogą pokazać rogi. Ten pierwszy zespół już pokazał ze Słowenią, że potrafi grać w piłkę. Jeżeli chodzi o faworytów turnieju to indolencja ze strony takich drużyn jak Francja, Anglia, a i Argentyna nie zachwyciła, podejrzewam, że jeszcze problemy będzie miała Portugalia. Podejrzewam, iż dzisiejsze spotkanie zespołu z Półwyspu Iberyjskiego ze Słoniami Afryki wprowadzi wielką konsternację na twarzach gwiazd Cristiano Ronaldo i innych. Drogby nie będzie?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...