Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata - RPA 2010


Rekomendowane odpowiedzi

Rooney był beznadziejny, podobnie Lampard. Jedynie znowu Gerrard coś próbował. Defoue powinien grac od początku za Heskey'a, podobnie szansy nie dostali Carrick i J. Cole. Ogólnie Anglia przejebała sobie sprawę tym meczem, pewnie Słowenii nie dadzą rady, a na samych remisach na bank z grupy nie wyjdą. W sumie remis Anglii to większa szydera niż porażka Francji, bo ta chociaż silniejszą grupę ma.

Odnośnik do komentarza

To, że Jabulani jest zrypana to widzimy, ale nie wyjaśnia to ogólnej dyspozycji najlepszych dryżyn tego globu w meczach przeciwko europejskim i światowym średniakom.

 

W tej kwestii od paru mundiali funkcjonuje teoria, iż najlepsze drużyny globu mają po prostu zbyt zmęczonych zawodników Grają w najlepszych klubach, więc przy nawale meczów ligowych, pucharów krajowych, pucharów europejskich i reprezentacyjnych w trakcie sezonu i grając jednocześnie o najwyższe tytuły człowiek faktycznie może być zmęczony i z lekka wypalony na koniec sezonu. No ale mimo wszystko mobilizacja w walce o najwyższe trofeum piłkarskie powinna być.

 

No to obstawiamy ilu "faworytów" wypierd.oli w fazie grupowej. Francja już praktycznie wyoutowana, Niemcy i Anglia walczą o awans i łatwo nie będzie (szczególnie u Anglii z taką grą)... Poza tym wydaje mi się, iż wy(pipi)i ktoś z dwójki Portugalia/Brazylia kosztem WKS, a przynajmniej mam taką nadzieję. No i Hiszpanie jak na razie bez punktów i gola.

Odnośnik do komentarza

Co prawda nie oglądałem wszystkich dotychczasowych spotkań, ale nie widziałem też na tych mistrzostwach ładnej bramki, efektownej akcji zakończonej mocnym i celnym, czy też technicznym i mierzonym strzałem, po którym padłaby bramka. Baboli bramkarzy nie liczę już nawet, nędznych piź'dzielców wciśniętych z siedmiu metrów po kotle w polu karnym też nie. Na myśl mi tylko przychodzi otwierająca mistrzostwa bramka dla RPA (kopł i mu weszło).

Przypominam sobie za to kłopoty z opanowaniem piłki przez profesjonalistów światowej klasy, strzały jeśli już wpadające do bramki to po obowiązkowym rykoszecie, czarujący samobój Danii i głupiego murzyna kopiącego Greka Zorbę w kolano.

Może dlatego, że nie widziałem wszystkich meczów mundialu, może to jego urok, a może to Maybelline.

Odnośnik do komentarza

Wina tez jest Capello, bo stawia ciągle na tych, którzy najbardziej zawodzą. W ostatnim meczu niech lepiej w wyjściowej jedenastce zabraknie Lamparda, Heskeya i Rooneya. Niech gra Defoe od początku, może jeszcze Carrick i Wright Philips. Widać też brak Walcotta, nie ma kto biegać na skrzydłach.

 

Anglia gra obecnie na poziomie Polski, różnica polega na tym, że nie tracą goli.

Odnośnik do komentarza

A wszystko przez.....

 

 

 

funnypicturesabout64035.jpg

kolo po lewej ma fit niczym banny ;)

 

Beskitu, ciekawe czy im dopłacają "szkodliwe" za granie w takich warunkach. Dziś po raz 3 na tym mundialu usłyszałem kibiców! (nie mylić z czarnymi po(pipi)ami z trąbkami). A później wielkie larum że tyle rasistów na świecie ;/

 

Jutrzejsze mecze nie zapowiadają jakiegoś ekscytującego dnia z piłką, ale może znowu będą niespodzianki ;)

Odnośnik do komentarza

Skandynawie! Nie zabieraj mi niepowtarzalnego klimatu tych mistrzostw! Pewnie mundial już nigdy tu nie zawita, dlatego doceńmy to co nam dano :thumbsup: A poza tym precz z konkwistą, żabami, klockami, brazylią europy (śmiech), dziadkami i hitlerjugen. I jeszcze Kamerunem, który najbardziej skompromitował całą Afrykę.

Edytowane przez ciwa22
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...