Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata - RPA 2010


Rekomendowane odpowiedzi

Generalnie swietny mecz i nasuwa sie mysl ze z afrykanskich druzyn tylko Francja zawiodla na calej linii, reszte da sie ogladac.

 

No przecież Ghana dzisiaj odwaliła padakę, a w pierwszym meczu nie lepiej. No i niestety nawet nie ma co liczyć na niespodziankę w postaci wyoutowania Niemców, bo taką Ghanę to Niemcy w 7 rozjadą.

Holandię obejrzałem tylko 5 minut, ale wiało ostrą padaką jak w pierwszym ich spotkaniu + komentator potwierdzał moje przypuszczenia, więc słusznie nie kontynuowałem tego.

No a meczyk Kamerun - Dania kozak.

Odnośnik do komentarza

Meczyk byl tak dobry, ze przy ogrodku w ktorym ogladalem mecz przy browarze az przystanela ekipa żuli i spijała 0.2L starogardzkiej przy meczu :potter:

Co do jabulani to zauwazylem, ze jezeli walisz nia z prostego podbicia to masz 90% szans na zabicie kibica w 54 rzedzie, plasowane strzaly maja duzo wieksza szanse wpasc do bramki (pomijajac bledy bramkarza ). Wydaje sie, ze trzeba przykladac duzo wiecej uwagi do techniki uderzenia, a nie tylko zamknac oczy i ogien.

Odnośnik do komentarza

Najpiękniej będzie jak Anglicy na koniec dostaną w pupę, bo po tych dwóch marnych remisach jakby awansowali, to by była profanacja zwłok futbolu (który jak wiadomo umarł w pamiętnym półfinale LM). Słowenia gra dobrze, ale popełnia błędy wynikające z niedoświadczenia, a te tępe klocki z wysp mogą jeszcze grać twardy futbol i będzie ciężko. To przynajmniej niech nie stracą za dużo bramek, a USA pojadą Almerię, i PS znowu mówi papa.

 

Mam nadzieję, że zimny prysznic Hiszpanii przysłuży, i z Hondurasem bez problemu wygrają. Niemcy mogą odpaść, bo grają nierówno, więc to kwestia pewnie czasu ;) Kibicuję Argentynie, chociaż wiem że po prostu ma lapsową grupę i w 1/8 z Meksykiem (zapewne) nie będzie już tak ładnie. To już nie ta Argentyna co kiedyś, gdzie w 2006 na MŚ po 24 podaniach padła bramka.

Odnośnik do komentarza

WKS nie ma co się murować, muszą zagrać o 3 punkty. Canarinhos Dungi są obarczeni mnóstwem kreseczek Gmocha i są związani pętami taktycznymi, ale jest szansa, że dusza dzikusa u kilku czarnych Brazylijczyków zaowocuje sambą na boisku ( poetycko pojechałem ).

 

Chociaż w to wątpię, myślę, że Brazylijczyków nauczono już w europejskich klubach reżimu taktycznego i mecz może przypominać partię szachów. Ale jakie to szachy kiedy po obu stronach są czarne pionki :(

Odnośnik do komentarza

Jak można kibicować WKS, gdy trenuje ich ten koleś?

 

93192_hp.jpg

 

Remis z Portugalią nie jest dla nich dobrym wynikiem. Brazylia jest 100 razy silniejsza. Z drugiej strony, zagra Drogba. Mam nadzieję, że będzie on w lepszej formie niż pozostali najlepsi piłkarze Premiership - Rooney, Malouda, Lampard itp...

Odnośnik do komentarza

Skoro Brazylia jest taka silna, WKS nie ma co kalkulowac bo w ostatniej kolejce gra z Koreą "trzeciświat" Północną z która wielcy Brazylijczycy wygrali całe 2:1 lol

 

Martwiłbym sie bardziej na miejscu Brazylijczyków którzy graja ostatni mecz z Portugalią, obie drużyny nie pokazały nic w pierwszych meczach i to one będa walczyc o awans między soba no chyba że wybrzeże coś s(pipi)i w meczu z Brazylią ale po grze canarinhos nie sądze zeby sie tak stalo

Odnośnik do komentarza

Jak można kibicować WKS, gdy trenuje ich ten koleś?

 

93192_hp.jpg

 

Remis z Portugalią nie jest dla nich dobrym wynikiem. Brazylia jest 100 razy silniejsza. Z drugiej strony, zagra Drogba. Mam nadzieję, że będzie on w lepszej formie niż pozostali najlepsi piłkarze Premiership - Rooney, Malouda, Lampard itp...

 

No i jest jeszcze Kalou.

Odnośnik do komentarza

Jak można kibicować WKS, gdy trenuje ich ten koleś?

 

93192_hp.jpg

 

Remis z Portugalią nie jest dla nich dobrym wynikiem. Brazylia jest 100 razy silniejsza. Z drugiej strony, zagra Drogba. Mam nadzieję, że będzie on w lepszej formie niż pozostali najlepsi piłkarze Premiership - Rooney, Malouda, Lampard itp...

 

 

Jakos tego, ze jest 100 razy silniejsza nie było widac w spotkaniu z Koreańcami. To wprawdzie pierwszy mecz ale coś mi mówi, ze Kanarki zawiodą w tym turnieju.

Odnośnik do komentarza

Jakos tego, ze jest 100 razy silniejsza nie było widac w spotkaniu z Koreańcami. To wprawdzie pierwszy mecz ale coś mi mówi, ze Kanarki zawiodą w tym turnieju.

Bo Canarinhos grają dla joga bonito, a Koreańczycy Północni po to, by ich rodziny nie trafiły do obozu. Myślę, że Korea rozwali Portugalię, Ronaldo i spółka są nędzni od dobrych kilku lat.

Odnośnik do komentarza

Jak można kibicować WKS, gdy trenuje ich ten koleś?

 

93192_hp.jpg

 

Remis z Portugalią nie jest dla nich dobrym wynikiem. Brazylia jest 100 razy silniejsza. Z drugiej strony, zagra Drogba. Mam nadzieję, że będzie on w lepszej formie niż pozostali najlepsi piłkarze Premiership - Rooney, Malouda, Lampard itp...

 

No i jest jeszcze Kalou.

 

Kalou chyba najbardziej rozczarował w tym pierwszym spotkaniu. Tracił/marnował sporo piłek i generalnie jego siła ofensywna była nikła. Zresztą słusznie pierwszy poszedł na zmianę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...