Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata - RPA 2010


Rekomendowane odpowiedzi

Mnie to sie zdawalo, ze akurat kibice druzyn angielskich byli zachwyceni zawsze taktyką murowania bramki (tak to wyglada w temacie o CL), wiec kompletnie nie rozumiem teraz rozczarowania.

 

Zgodze sie tez ze Algeria grala bardzo dobre zawody. To nie byla druzyna, ktora nie rusza sie ze swojego pola karnego. Gdyby byla bardziej ulozona w ofensywie, to przy technice uzytkowej tych pilkarzy Anglia wygladalaby jeszcze bardziej blado.

Odnośnik do komentarza

Ja nie wiem, jak można w ogóle pisać, że Algieria była lepsza. Oglądając ten mecz ani razu nie pomyślałem, że Anglia może stracić gola. W obronie grali dosyć dobrze, jeden błąd tylko popełnił Terry, gdy podawał do bramkarza, a podał tak, że James musiał wybiec na 20m. Raczej pytaniem było kiedy strzelą. Zawiodła na całej linii ofensywa, nie potrafili przebić się przez obronę Algierii, a jeśli już im to wychodziło, to próbowali chyba wejść z piłką do bramki, zamiast strzelać od razu. Mam nadzieję, że zagra od początku ze Słowenią Defoe, bo po jego wejściu przynajmniej coś się działo.

Odnośnik do komentarza

Gdyby Algieria miała chociaż jednego rozgarniętego gracza w ataku, który w okolicach 16 nie boi się oddać strzału czy podać prostopadłej piłki to Anglia by kwiczała. Zawiodłem się na Zianim i na tym drugim Arabie, który gra w Bundeslidze. Spodziewałem się, że to oni namieszają.

 

Holandia gra cienko i właśnie o to chodzi. Teraz jest szansa, że w fazie pucharowej zleją wszystkich aż miło. Japonia nie ma już Tsubasy, więc pewnie dostaną 1:0.

 

Teorie 'zje.banej Jabulani' według mnie są prawdopodobne. Jeszcze ani jeden strzał z rzutu wolnego, nawet przez takich specjalistów jak Gerrard, Lampard, Rooney, Forlan itp... nie zakończył się chociażby interwencją bramkarza. Gała albo trafia w mur, albo leci do kibica w 45 sektorze, który opyli ją na e-bayu za 25 tysięcy ojro.

Odnośnik do komentarza

Kolejny gol na koncie Jabulani :potter: To będzie pierwszy mundial, na którym królem strzelców zostanie piłka.

Nie idźmy od razu w teorie spiskowe. Załóżmy po prostu, że bramkarze w piłce nożnej nie potrafią bronić. Ich koszulki innego koloru to wyróżnienie, tak jak wyróżniane są miejsca parkingowe dla niepełnosprawnych.

 

Niesamowity gol, chcę serię zdjęć, żeby robić komiksy. "Okej, piłka się odbiła, złapię ją pewnie... już ją mam w ręku... o kur'wa, co to ma być".

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...