Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata - RPA 2010


Rekomendowane odpowiedzi

Wiem że się narażę ale chciałbym aby Niemcy wyszli z pierwszego miejsca z grupy. Bo wtedy wreszcie będzie ciekawy mecz Niemcy - Anglia.

 

I wtedy wszystko może się zdarzyć. Szkoda Słowenii :confused:

 

Jak dla mnie awans Amerykanów w pełni zasłużony, w końcu sędziowie ich na dwa gole wyruchali. Niestety Angole przeszły, ale też mam nadzieję, że trafią na Niemców, a ci ich rozjadą.

Odnośnik do komentarza

Nooo, Three Lions wreszcie jakoś z życiem zagrali. Cisnęli momentami niemiłosiernie, ale skuteczność zawodziła. Roo jak Messi, za chooy nie może nic ukłuć. Cieszy mnie ten wynik, bo tradycyjnie za Angoli, jako za jedynych z Europy, trzymam kciuki. Nie pytajcie dlaczego, sentymenty :rolleyes:

 

A w 1/4 potencjalna wojna ARG - ENG. U buków pewno już można obstawiać ilość czerwonych kartek w tym spotkaniu :potter:

 

Sołoweńców szkoda, bo raz, że w przeciwieństwie do takiej Grecji nie bronili się przegrywając i mieli kilka naprawdę kozackich kontr, po których wszyscy kibice Albionu byli obs/rani na miętowo. Trochę skur/wysyństwo odpaść po golu strzelonym w doliczonym czasie gry w równoległym spotkaniu. No ale obiektywnie Imperium Zła w 1/8 daję gwarancję większego poziomu.

 

 

Teraz jestem rozdarty, bo z jednej strony byłoby śmiesznie, jakby dojcze odpadły, a z drugiej taka Ghana czy Serbia to marna rozgrzewka dla Anglii przed starciem ostatecznym z Argentyną.

Odnośnik do komentarza

Ostatnio tez grali w 1998 , i dzieki Beckhamowi przegrali w karnych :]

 

Niespodziewałem sie szczerze ze angole jednak sie ogarna a jednak, kurde ale te słoweńce spiepszyli , 3 (słownie:czy) razy w jednej akcji mieli 100% okazje i tak zyebać ehh, najlepszy był Terry , powinni mu nadac tytuł szlachecki i dac pas polsatu za takie poświęcenie.

 

Ale po pierwsze primo to Anglia nie dojdzie do ćwierćfinału bo w 1/8 wyeliminują ją Niemcy ;) psikus

Odnośnik do komentarza

Ostatnio tez grali w 1998 , i dzieki Beckhamowi przegrali w karnych :]

 

Niespodziewałem sie szczerze ze angole jednak sie ogarna a jednak, kurde ale te słoweńce spiepszyli , 3 (słownie:czy) razy w jednej akcji mieli 100% okazje i tak zyebać ehh, najlepszy był Terry , powinni mu nadac tytuł szlachecki i dac pas polsatu za takie poświęcenie.

 

Ale po pierwsze primo to Anglia nie dojdzie do ćwierćfinału bo w 1/8 wyeliminują ją Niemcy ;) psikus

 

Anglia teraz po przełamaniu złej passy szybko nie odpadnie. Niemcy to niech sobie przypomną, jak wygrywali 1-0, ostatecznie przegrywając 1-5. Poza tym nie ma pewności, że w ogóle wyjdą z grupy (nie będzie grał Klose, który dużo dla Szwabów strzela).

Odnośnik do komentarza

Po wydarzeniach w gr. 3 liczę na wygrane Niemców i Serbów. Dzięki temu obejrzymy w 1/8 Angoli z Niemcami. Są duże szanse na ćwierćfinał Urugwaj-Serbia i Argentyna-Anglia. Dobrze by było gdyby ten mundial należał do drużyn z ameryki południowej. Jak Niemcole, nomen omen całkiem fajnie grający na tym turnieju, dojdą do 1/4 i zagrają z Messim & spółka to wygrają. Oni mają patent na rodaków Maradony. Będzie mi szkoda mega tercetu Messi-Higuain-Aguero ale co zrobić. A może mnie Argentyna mile zaskoczy? Kto wie... :)

Edytowane przez Gooral
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...