Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata - RPA 2010


Rekomendowane odpowiedzi

Nie, postawiłem za 100 na niemcy, argentyne i holandie panie zazdrosniku z głupim nickiem

 

 

Klamiesz, gram na 4 roznych bukach internetowych i kursy oscylowaly w granicach:

niemcy ~ 2,50

argentyna ~ 1,50

holandia ~ 1,35

 

co daje kurs ~5 czyli za 100zl bys mial 500zl a nie 350.

 

Grajac zakladem 2z3 za 100zl bys wyjal ok 298zl a buki internetowe maja wyzsze kursy od stacjonarncych poniewaz nie odliczaja sobie podatku.

Tak wiec stawiajac to ugralbys ok 260zl, nie ma opcji bys wyjal tyle ile podales.

 

 

Lol beda mu teraz liczyc,ze nie mogl wygrac tyle ile napisal i w ogole jest okropnym klamczuchem... Jesli pamietam,to postawil na awans niemcow,a tam kurs byl na pewno nizszy niz wygrana w 90 min.

Odnośnik do komentarza

Tak jak pisałem parę stron wcześniej o sędziowaniu i to się potwierdza. Wywalić arbitrów z boiska, ponieważ oni więcej szkodzą niż przynoszą pożytku. Bramka Lamparda a dokładnie jej nieuznanie to największy skandal ostatnich lat. Nie będę się dłużej rozwodził i niech nikt mi nie pisze, że Szkopy zasłużyli na zwycięstwo, jak kolejne dwie bramki padły z kontrataków a nie z ataku pozycyjnego. Rozpoczęcie drugiej połowy przy stanie 2:2 to zupełnie inna mentalność niż przy stanie 2:1, kiedy chce się za wszelką cenę spróbować odrobić i trzeba się odsłonić by Fabio Capello. Inna sprawa, że prócz Lamparda i Gerrarda nie widziałem nikogo dobrze grającego w ekipie Anglii (najlepszy był Barry jak bardzo łatwo dał się wyprzedzić Turkowi bodajże przy trzecim golu). FIFA nie ma zamiaru wprowadzać challange'u ani chipów w piłki. No to niech chociaż Ci dodatkowi sędziowie stojący przy bramkach mają wgląd na to co dzieje się przy linii bramkowej, przedpolu bramkarskim i całym polu karnym. Naprawdę skandal. Sytuacja ze spalonym Teveza również żal. Sędziowie WYPACZAJĄ WYNIKI, futbol jest strasznie nieczysty, a FIFA ma do w doopie. To jest najgorsze.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie, postawiłem za 100 na niemcy, argentyne i holandie panie zazdrosniku z głupim nickiem

 

 

Klamiesz, gram na 4 roznych bukach internetowych i kursy oscylowaly w granicach:

niemcy ~ 2,50

argentyna ~ 1,50

holandia ~ 1,35

 

co daje kurs ~5 czyli za 100zl bys mial 500zl a nie 350.

 

Grajac zakladem 2z3 za 100zl bys wyjal ok 298zl a buki internetowe maja wyzsze kursy od stacjonarncych poniewaz nie odliczaja sobie podatku.

Tak wiec stawiajac to ugralbys ok 260zl, nie ma opcji bys wyjal tyle ile podales.

 

 

Lol beda mu teraz liczyc,ze nie mogl wygrac tyle ile napisal i w ogole jest okropnym klamczuchem... Jesli pamietam,to postawil na awans niemcow,a tam kurs byl na pewno nizszy niz wygrana w 90 min.

 

 

Kurs na awans niemcow stal ok 1,80, wtedy kurs ogolny stalby na poziomie ok 3,8 + odliczenie z podatkow mogl wygrac 350zl ;D

Odnośnik do komentarza

Tak jak pisałem parę stron wcześniej o sędziowaniu i to się potwierdza. Wywalić arbitrów z boiska, ponieważ oni więcej szkodzą niż przynoszą pożytku. Bramka Lamparda a dokładnie jej nieuznanie to największy skandal ostatnich lat. Nie będę się dłużej rozwodził i niech nikt mi nie pisze, że Szkopy zasłużyli na zwycięstwo, jak kolejne dwie bramki padły z kontrataków a nie z ataku pozycyjnego. Rozpoczęcie drugiej połowy przy stanie 2:2 to zupełnie inna mentalność niż przy stanie 2:1, kiedy chce się za wszelką cenę spróbować odrobić i trzeba się odsłonić by Fabio Capello. Inna sprawa, że prócz Lamparda i Gerrarda nie widziałem nikogo dobrze grającego w ekipie Anglii (najlepszy był Barry jak bardzo łatwo dał się wyprzedzić Turkowi bodajże przy trzecim golu). FIFA nie ma zamiaru wprowadzać challange'u ani chipów w piłki. No to niech chociaż Ci dodatkowi sędziowie stojący przy bramkach mają wgląd na to co dzieje się przy linii bramkowej, przedpolu bramkarskim i całym polu karnym. Naprawdę skandal. Sytuacja ze spalonym Teveza również żal. Sędziowie WYPACZAJĄ WYNIKI, futbol jest strasznie nieczysty, a FIFA ma do w doopie. To jest najgorsze.

 

Lepiej bym tego nie ujął. Wszystkie myśli jakie mi się kłębiły w głowie świetnie zawarłeś w swoim poście.

+1

Odnośnik do komentarza

Gra u buka = hazard = sprzedawanie meczow = bravo sport :]

FIXD :potter:

 

ze niby inter ?

To akurat oczywistość zresztą taka sama jak to że bravo sport kupuje mecze/sędziów

 

 

EOT

 

Liczę jutro na to że Ronaldo i spółka powstrzymają Hiszpanów którzy jak wiadomo nie umieją grać na Mundialach :)

Odnośnik do komentarza

Bzdura. Negatywne zainteresowanie nie sluzy. Kiedys przy slabej telewizji to byly kontrowersje. Dzis czesto zadnych kontrowersji nie ma (pomijajac czasem kwestie interpretacji - patrz przepis o zagraniu reka) i jest technologia by sprawdzac w ulamku sekundy.

To moze spowodowac w dlugim okresie odwracanie sie kibicow od sportu w bogatszych krajach. Na Afryce FIFA sie nie utrzyma. Juz dzis wcale nie jest powiedziane ze pilka jest numerem jeden na takich wyspach jako calosc. Rugby jest w stanie zebrac wieksza publike, wlaczajac w to Walie i Irlandie. We Wloszech i Francji podobnie jest. Chyba tylko w Niemczech futbol jest niekwestionowanym liderem. Tyle ze oni w nic innego grac nie umieja. W Rugby jakos powtorki telewizyjne nie przeszkadzaja w sporcie.

Poza tym jak mozna holubic mistrza jesli zostana nim na przyklad Niemcy, czy tak jak zostali Wlosi ostatnio? Przeciez dzis tak naprawde oznacza, to tyle, ze sedziowie dali komus tytul, jak ktos mowi ze druzyna wywalczyla, to coraz czesciej powoduje to szyderczy usmiech. Coraz wieksza role odgrywaja oszustwa, nurki, prowokacje - czyli wszystko z czym sport powinien stac w sprzecznosci. Cos co generuje agresje kibicow.

 

FIFA sama sobie strzela w stopy, no ale coz te dziadki sie jeszcze dorobia, co ich obchodza nastepcy.

 

Codename, czas plynie, ludzie dojrzewaja a Ty nic, dalej swoje zachowania przedszkolne.

Edytowane przez grzes_l
Odnośnik do komentarza

Gra u buka = hazard = sprzedawanie meczow = bravo sport :]

FIXD :potter:

 

ze niby inter ?

To akurat oczywistość zresztą taka sama jak to że bravo sport kupuje mecze/sędziów

 

 

EOT

 

Liczę jutro na to że Ronaldo i spółka powstrzymają Hiszpanów którzy jak wiadomo nie umieją grać na Mundialach :)

 

 

Gra portugalii jest podobna do gry realu - nie masz co zrobic z pilka ? podaj do ronaldo, on cos wymysli..

w podstawce hiszpanii jest 3 graczy realu na 6 graczy barcelony czyli jest 6 dobrych grajkow i 3 daremnych ( reszty nie licze bo ich nawet nie znam )

wiec wychodzi 3 na plus i to oni pociagna Hiszpanie do 1/4 finalu..

Odnośnik do komentarza

Jestem ciekaw, gdzei TVP ma uszy, że nadal decyduje się na wystawianie Jacka "enmenmnemyyym" Jońcę do komentowania meczów. To juz wuwuzele są przyjemniejsze dla ucha niż jego jęczenie.

 

W ogóle poziom komentarza jest żałośnie niski. Zwisa mi to co komentator mówi o wydarzeniach na boisku, a często i tak słyszę tylko "roben. kałt. wan der fiel. znowu roben.", bo przeciez oglądam mecz, to widze co się dzieje. Preferuje krótkie anegdotki, jakies historie, przytaczanie statystyk etc. Iwański i Kołodziejczyk dają radę, ale zdecydowanie brakuje mi Szczęsnego i jego docinek. Do spółki z Gmochem byliby imba.

Odnośnik do komentarza

Nie, postawiłem za 100 na niemcy, argentyne i holandie panie zazdrosniku z głupim nickiem

 

 

Klamiesz, gram na 4 roznych bukach internetowych i kursy oscylowaly w granicach:

niemcy ~ 2,50

argentyna ~ 1,50

holandia ~ 1,35

 

co daje kurs ~5 czyli za 100zl bys mial 500zl a nie 350.

 

Grajac zakladem 2z3 za 100zl bys wyjal ok 298zl a buki internetowe maja wyzsze kursy od stacjonarncych poniewaz nie odliczaja sobie podatku.

Tak wiec stawiajac to ugralbys ok 260zl, nie ma opcji bys wyjal tyle ile podales.

 

Obstawiłem niemców awans i kurs był ok 1,80, arg 1,50 hol 1,40. Było równe 354zł. Amen

Odnośnik do komentarza

Jestem ciekaw, gdzei TVP ma uszy, że nadal decyduje się na wystawianie Jacka "enmenmnemyyym" Jońcę do komentowania meczów. To juz wuwuzele są przyjemniejsze dla ucha niż jego jęczenie.

 

W ogóle poziom komentarza jest żałośnie niski. Zwisa mi to co komentator mówi o wydarzeniach na boisku, a często i tak słyszę tylko "roben. kałt. wan der fiel. znowu roben.", bo przeciez oglądam mecz, to widze co się dzieje. Preferuje krótkie anegdotki, jakies historie, przytaczanie statystyk etc. Iwański i Kołodziejczyk dają radę, ale zdecydowanie brakuje mi Szczęsnego i jego docinek. Do spółki z Gmochem byliby imba.

Z wuwuzelami troszkę albo przesadziłeś, albo się przyzwyczaiłeś. Dla większości to wciąż najgorszy element tych mistrzostw zaraz o sędziowaniu.

 

Pewnie, nie każdy jest jak Borek czy Rylski (ta jego chrypka kiedy przeciąga nazwiska: "RobeeEEEEN!"), ale coś tam gadają chociaż.

 

Brazylia pokazała jak z ciasnej obrony przejść do zabójczego ataku. Skutecznie, zdecydowanie i bezlitośnie. Dziś jeszcze Hiszpanie zapodadzą, mam nadzieję, zacny meczyk i 1/4 będzie ciekawa.

Odnośnik do komentarza

Gra u buka = hazard = sprzedawanie meczow = bravo sport :]

FIXD :potter:

 

ze niby inter ?

To akurat oczywistość zresztą taka sama jak to że bravo sport kupuje mecze/sędziów

 

 

EOT

 

Liczę jutro na to że Ronaldo i spółka powstrzymają Hiszpanów którzy jak wiadomo nie umieją grać na Mundialach :)

 

 

Gra portugalii jest podobna do gry realu - nie masz co zrobic z pilka ? podaj do ronaldo, on cos wymysli..

w podstawce hiszpanii jest 3 graczy realu na 6 graczy barcelony czyli jest 6 dobrych grajkow i 3 daremnych ( reszty nie licze bo ich nawet nie znam )

wiec wychodzi 3 na plus i to oni pociagna Hiszpanie do 1/4 finalu..

 

 

obra(pipi) to jeszcze raz. moze Ci wyjdzie -3.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...