Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata - RPA 2010


Rekomendowane odpowiedzi

Meczace sa te posty ludzi, ktorzy przedkladaja swoje romantyczne widzimisie nad jasne i bezwzglednie obowiazujace przepisy pilki noznej. Serio, tyle lat ogladac ten sport i nadal pisac jakies bzdury, ze liczy sie gra efektowna albo ze to nie fair ze kolo sobie reka zatrzymal pilke w polu karnym. Byla reka, sedzia ja zauwazyl, podyktowal rzut karny, dal czerwona kartke, koniec. Reszta nalezy do pilkarza strzelajacego karniaka. Nie podobaja wam sie zasady tej gry, to nie ogladajcie.

Odnośnik do komentarza

Nikt oprócz mazzeo nie neguje faktu, że karę urugwaj otrzymał. Ale Suarez dostanie indywidualna karę za to co zrobił. Jak nie wiesz że tak będzie to znaczy, że to ty za bardzo nie kumasz zasad obowiązujących w futbolu.

 

A to, że liczy się gra efektowna to nie romantyczne widzimisie tylko najprostsza prawda. Przykład? Holandia w drugiej połowie ćwierćfinału.

Edytowane przez Gooral
Odnośnik do komentarza

http://www.youtube.com/watch?v=WrP-C-QjKKs&feature=player_embedded

 

Mecz Argentyna-Niemcy dopiero w sobotę. Dlatego póki co możemy się skupić na ciekawostkach przed tym spotkaniem.

3 marca 2010 roku na Allianz Arena został rozegrany towarzyski mecz Niemcy-Argentyna. Zakończył się on wynikiem 0-1. Od 67. minuty na boisku przebywał Thomas Müller. Zawodnik ten został oddelegowany na pomeczową konferencje prasową. Maradona był z tego powodu bardzo niezadowolony ponieważ myślał, że Müller to... chłopiec do podawania piłek.

Odnośnik do komentarza

 

Stawka meczu usprawiedliwia takie rzeczy? No to już czekam na łamanie nóg w finale i rzucanie się z łapami do piłek, bo przecież można, a czerwona kartka to wystarczająca kara. No kur.wa litości ludzie.

 

o gosc, i po coz od razu takie skrajności ? suarez pewnie nawet nie wiedział co robi, a jedyne o czym myślał to, że piłka nie może znelzc sie w bramce. Zadanie wykonał, Urugwaj gra dalej. Takie uroki sportu.

Odnośnik do komentarza

No i co z tego, że zrobił to umyślnie? Z tego co pamiętam większość tego typu sytuacji to celowe rozpaczliwe działanie zawodnika z pola, gdy bramkarz nie ma szans złapać. Tylko niektórzy robią to bardziej dyskretnie niż na "blok mortal kombat" (Kewell w meczu z.. Ghaną :potter: )

Edytowane przez Grabar
Odnośnik do komentarza

No taa karrwa, Suarez był w stanie chwilowej nieświadomości i wszystko jest git. Ja wiem że piłka nożna chu.ja ma związanego z fair playem i sprawiedliwością ale bądźmy poważni - jak się biegało za małolata za gałą to za takie chwyty był wypier.dol z boiska, zbluzganie albo nawet buła na ryj. Grajmy na poważnie ludzie, to nie siatkówka.

 

Nie miał bym niesnasek gdyby ta sytuacja była inna, a tak - piłka leciała w stronę siatki i nic na swojej drodze nie miała oprócz ręki Suareza, dla mnie to jest taka sama kradzież bramki co strzał Lamparda, i tyle.

Odnośnik do komentarza

No taa karrwa, Suarez był w stanie chwilowej nieświadomości i wszystko jest git. Ja wiem że piłka nożna chu.ja ma związanego z fair playem i sprawiedliwością ale bądźmy poważni - jak się biegało za małolata za gałą to za takie chwyty był wypier.dol z boiska, zbluzganie albo nawet buła na ryj. Grajmy na poważnie ludzie, to nie siatkówka.

Dupa. Zawodnik ma prawo zagrać ręką w każdym momencie. Nikt mu tego nie zabrania. Jedyne co, to dostanie żółtą lub czerwoną. A jedyną karą jaką mogą dać zespołowi to odebranie szansy do nagrody fair play lol;b. Takie są przepisy. Zdyskwalifikować drużynę to by mogli gdyby całą przebadali i by się okazało że wszyscy jadą na prochach, ale nie za zwykłe zagranie ręką;d.

Edytowane przez CheeseOfTheDay
Odnośnik do komentarza

Meczace sa te posty ludzi, ktorzy przedkladaja swoje romantyczne widzimisie nad jasne i bezwzglednie obowiazujace przepisy pilki noznej. Serio, tyle lat ogladac ten sport i nadal pisac jakies bzdury, ze liczy sie gra efektowna albo ze to nie fair ze kolo sobie reka zatrzymal pilke w polu karnym. Byla reka, sedzia ja zauwazyl, podyktowal rzut karny, dal czerwona kartke, koniec. Reszta nalezy do pilkarza strzelajacego karniaka. Nie podobaja wam sie zasady tej gry, to nie ogladajcie.

nuff said.

Odnośnik do komentarza

Nie miał bym niesnasek gdyby ta sytuacja była inna, a tak - piłka leciała w stronę siatki i nic na swojej drodze nie miała oprócz ręki Suareza, dla mnie to jest taka sama kradzież bramki co strzał Lamparda, i tyle.

 

No chyba żartujesz sobie, Anglia nie dostała rekompensaty za błędy sędziego, natomiast Ghana miała karnego, nie wykorzystali tej szansy, więc sami są sobie winni.

Odnośnik do komentarza

Zgadza sie, tak samo jak Henry ukradł Irlandczykom awans. Ale o co Co chodzi, mają mu obciąć te ręce za kare ? dostała ghana karnego, zje.bali, suarezy pewnie jeszcze ban na kilka meczy, koniec, zycioe idzie dalej.

 

Ehh. Już nie wymagam żeby piłka była w 100% sprawiedliwa, ale kur.wa po prostu jakoś nie mogę zrozumieć że sytuacje, które nawet na tym przysłowiowym klepisku za blokiem nie przechodzą, uchodzą płazem w ćwierćfinałach MŚ. Tyle.

 

Nie miał bym niesnasek gdyby ta sytuacja była inna, a tak - piłka leciała w stronę siatki i nic na swojej drodze nie miała oprócz ręki Suareza, dla mnie to jest taka sama kradzież bramki co strzał Lamparda, i tyle.

 

No chyba żartujesz sobie, Anglia nie dostała rekompensaty za błędy sędziego, natomiast Ghana miała karnego, nie wykorzystali tej szansy, więc sami są sobie winni.

 

Tu masz rację.

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

No tak bo zasady na boisku osiedlowym sa w 100% zgodne z tymi w meczach pod egida FIFA :potter: W ogole Suarez powinien dostac 1000h prac w obozie w Korei Polnocnej, bo przeciez okradl Ghane z awansu, a Gyan karnego nie strzelil, bo akurat widzial jak Suarez placze i mu sie smutno zrobilo.

Edytowane przez Bartg
Odnośnik do komentarza

Ban na granie do końca mistrzostw wystarczyłby.

 

Ta pomarzyć można o takiej karze dla tego frajera :diablo:

 

Szkoda mi porażki Ghany,bo grali bardzo dobrze i sprawili by ogromną niespodziankę wykluczając kolejnego faworyta tych mistrzostw obok Brazylii.

 

Zaczynam się bać czy ktoś zatrzyma tych (pipi)ych szwabów w zdobyciu MŚ.Pozostaje wierzyć że wielki Messi sam ich roz(pipi)ie i w(pipi)i hart-tricka lub jak Argentyna będzie przegrywać to sam Maradona wejdzie na boisko :D i pomoże chłopakom :ninja:

Odnośnik do komentarza

ałri za to, że usunął z mistrzostw irlandię, z tego co pamiętam nie dostał żadnej kary, a wy chcecie żeby Suarez nie zagrał w meczu o trzecie miejsce? nie bądźcie (pipi)a żenujący, na tym forum nie wypada.

 

Byla reka, sedzia ja zauwazyl, podyktowal rzut karny, dal czerwona kartke, koniec. Reszta nalezy do pilkarza strzelajacego karniaka. Nie podobaja wam sie zasady tej gry, to nie ogladajcie.
Odnośnik do komentarza

Macie. Co sądzi o ręce sam zainteresowany :smile:

 

 

Boska Ręka

Ale jeszcze warto zauważyć że to był piąty mecz ghany i 3 ręka w polu karnym po którym mieli karnego.

 

I widać że mecz Ghany swoim obrotem sprawy przyćmił mecz Holandii i Brazyli. Mam nadzieje że dziś bedzie również ciekawie.

Edytowane przez polaki899
Odnośnik do komentarza

ałri za to, że usunął z mistrzostw irlandię, z tego co pamiętam nie dostał żadnej kary, a wy chcecie żeby Suarez nie zagrał w meczu o trzecie miejsce?

 

No w meczu o trzecie miejsce to on na pewno nie zagra, przecież Urugwaj się tam nie wybiera.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...