Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata - RPA 2010


Rekomendowane odpowiedzi

Ja je.bię, zapomniałem już jakim Boulahrouz jest ogórem. Na szczęście w finale chyba nie zagra. O, a przed chwilą Robben ładnie do Muslery podał. Z taką grą to z Dojczami/Hiszpanami nie mają czego szukać, chociaż w sumie to w żadnym z dotychczasowych meczów przesadnie dobrze nie grali.

Odnośnik do komentarza

Szkoda wydrukowanych dwóch decyzji o spalonych przez graczy Urugwaju na samym początku meczu, no ale nivil novi, karawana jedzie dalej. Gol Bronka najładniejszy na tym mundialu i raczej tak już zostanie. Gdyby to była Holandia sprzed 10-12 lat (Davids, Bergkamp <3), to czułbym nadal jakąś sympatię do tego zespołu. A że tak nie jest, to chu.j im między oczy.

 

Zobaczymy jak jutro arbiter obstawił u buka, stawiam na remis, bo wszelkie murziny już odpadły i nie ma kogo jawnie wyruchać na oczach świata.

Odnośnik do komentarza

To co nie udało się na Euro uda się w RPA . Skład orenżady w porównaniu do poprzednich lat wydaje się po prostu słaby ale prawda jest taka że tak poukładany zespół to jest klucz do sukcesu . Mecz z Urugwajem naprawdę godny półfinału , brawa dla nich , nie poddali się i walczyli do końca !

 

p.s. Pan der fart powinien grac od początku w finale .

 

p.s2 . Co to jest kur.va Elia ? :P

Edytowane przez zajman
Odnośnik do komentarza

Robben, albo Sneijder dostaną złotą piłkę po tym sezonie.

No raczej Sneijder. Robben ładnie biega, ale jak przychodzi co do czego, niewiele pomaga w zwycięstwach. Dzisiaj akurat strzelił na 3-1, co ostatecznie było przesądzające, ale poza tym... niewiele zrobił.

 

Myślę jednak, że faworytem do Złotej Piłki jest obecnie David Villa. Gdyby Hiszpania nie wygrała Mundialu (a wygra), to Sneijder jest drugą opcją. Jest jeszcze ewentualność o nazwie Bastian Schweinsteiger, ale chyba nie da rady...

Odnośnik do komentarza

Myślę jednak, że faworytem do Złotej Piłki jest obecnie David Villa. Gdyby Hiszpania nie wygrała Mundialu (a wygra)

 

Szczerze to wątpię. Potrafią zagrać ładnie, mają tempo, ale wyraźnie brakuje im wykończenia akcji co na pewno im nie pomoże w meczu z Niemcami. Nasi sąsiedzi grają za to piłkę drużynową i z pomysłem co na tym mundialu jest niestety rzadkością.

 

Podczas finału Niemcy vs Holandia może być różnie, ale liczę na ciekawy mecz o trzecie miejsce. Urugwaj zaskakuje, nie grają skutecznie lecz są groźni, a to się liczy.

 

Sneijder gra świetnie, ale on sam nie da rady z Podolskim, Klose, Mullerem oraz Schweinsteigerem. Mam to gdzieś, że Niemcy mają tęczową drużynę, grają widowiskowo i skutecznie, aż miło się patrzy.

Edytowane przez MajorZero64
Odnośnik do komentarza

Sneijder gra świetnie, ale on sam nie da rady z Podolskim, Klose, Mullerem oraz Schweinsteigerem. Mam to gdzieś, że Niemcy mają tęczową drużynę, grają widowiskowo i skutecznie, aż miło się patrzy.

 

No ja też lubię, jak Niemcy grają. I oni, i Hiszpania grają ładniej niż Holandia. Ale ci grają z kolei skutecznie i... wygrywają. Więc jeśli w finale też wygrają, to Sneijder Złota Piłka, bez dwóch zdań. Główny dyrygent drużyn, które zdobyły LM i Mundial - nie mogą mu tego nie dać. Jeśli wygra Hiszpania, to Villa. Jeśli Niemcy... tu jest trudniej, Niemcy nie mają jednego lidera. Mueller to najlepszy piłkarz Mundialu, ale w Bayernie liderem nie był. Schweinsteiger miał świetny mecz z Argentyną, ale nie w każdym spotkaniu był tak dobry. Możliwe, że Niemcy wygrają, a i tak nagrodę dostanie Sneijder.

Odnośnik do komentarza

Ok wrocilem z pubu.

 

 

Jako najwiekszy futbolowy ekspert forumowy wypada mi tylko powiedziec...znowu mialem racje. Holandia bedzie mistrzem, deal with it. Przestancie w to watpic.

 

 

Pomylilem sie w jednym. Obstawialem, ze Holandia zagra na 20% a zagrala na 18,3%. Nie spodziewalem sie, ze Stekelenburg zdecyduje sie bronic z zamknietymi oczami, no ale Holendrzy mistrzostwo maja w kieszeni, wiec nonszalancie mozna im wybaczyc.

 

 

 

 

 

Myślę jednak, że faworytem do Złotej Piłki jest obecnie David Villa. Gdyby Hiszpania nie wygrała Mundialu (a wygra),

 

 

To ty jestes tym gosciem, ktory mowil, ze Brazylia wygra z Holandia? A potem, ze to samo zrobi Urugwaj? Aha.

:potter:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Łeeeee, Holandia znowu się przeczołgała. W finale Holandia - Hiszpania nie wiadomo komu kibicować, bo jedni i drudzy prezentują takie kamperskie gów/no, że aż oczy szczypią od patrzenia. Przy czym u Hiszpanów wynika to po prostu z nieudolności/kiepskiej formy, a Holandia to się bawi w Grecję 2004, tylko tyle że mają Sneijdera i Robbena, którym od czasu do czasu po prostu coś wychodzi.

 

Mundial i tak wygrała Argentyna, która postanowiła przegrać z Niemcami na znak protestu przeciwko skandalicznym pomyłkom sędziowskim. W Beunos zostali powitani jak bohaterowie walki z systemem. FIFA do gazu !

 

Drugie miejsce komisyjnie przyznane Urugwajowi za świetną postawę i heoriczny opór stawiany holenderskiej antypiłce.

Mecz o trzecie miejsce wygrała Szakira.

 

Dziękuję za uwagę, wracam na urlop.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...