Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata - RPA 2010


Rekomendowane odpowiedzi

To ty jestes tym gosciem, ktory mowil, ze Brazylia wygra z Holandia? A potem, ze to samo zrobi Urugwaj? Aha.

:potter:

Stawiałem na remis, z szansą na zwycięstwo Holandii. To ty mówiłeś, że nikt nie ma szans z Brazylią.

 

Urugwaj, cóż... Sędzia ich wyeliminował! Nie moja wina.

Odnośnik do komentarza

To ty jestes tym gosciem, ktory mowil, ze Brazylia wygra z Holandia? A potem, ze to samo zrobi Urugwaj? Aha.

:potter:

Stawiałem na remis, z szansą na zwycięstwo Holandii. To ty mówiłeś, że nikt nie ma szans z Brazylią.

 

Urugwaj, cóż... Sędzia ich wyeliminował! Nie moja wina.

 

Cos ci sie przysnilo. Pisalem, ze graja tak chu,jowo, ze zajda daleko. Niestety trafili na druzyne, ktorej kibicuje dluzej niz ty zyjesz, wiec nie mieli szans.

 

 

 

Teskt z Robbenem tez glupi, wracaj do mario.

 

serioserio

Odnośnik do komentarza

Trójka sędziowska znowu bohaterem meczu. Wyimaginowane spalone po obu stronach i bramka ze spalonym na 2:1, do tego Van Bommel za brzydki faul na kolano i kilka innych powinien opuścić boisko. Holandia zagrała biedę z przebłyskami, ale wystarczyło.

 

Jutro waży się dobre imię futbolu.

Odnośnik do komentarza

Robben ładnie biega, ale jak przychodzi co do czego, niewiele pomaga w zwycięstwach.

nie twierdze, ze najbardziej robben zasluzyl na zlota pilke, ale to co napisales to idiotyzm. robben praktycznie w pojedynke wprowadzil bajern do finalu LM.

 

LOL, to akurat wiem, że był być może najlepszym piłkarzem LM w tym sezonie, zmieniając oblicze swojego klubu i ciągnąc go aż do finału. Pisałem o tym Mundialu. Bo akurat w kwestii Złotej Piłki (która od tego roku została zunifikowana z nagrodą FIFA) Mundial ma największe znaczenie. Ronaldo w sezonie 2001-02 strzelił 7 goli, później się rozkręcił w Realu, ale to nie miało takiego znaczenia jak fakt bycia najlepszym piłkarzem drużyny, która wygrała MŚ. Cannavaro w roku 2006 też nie miał aż tak dobrego okresu w klubie. Bez triumfu w MŚ nie byłby nawet w top 5 głosowania. Gdyby nie finał MŚ w 1998 r., Zidane też by nie wygrał przed Sukerem - pierwszy byłby Ronaldo.

 

Tak że pisałem o Mundialu. A tutaj Robben nieco zawodzi. Ma przebłyski, to na pewno, ale to nie jest Robben z Bayernu. Śmiem twierdzić, że dzisiaj wszyscy zawodnicy ofensywni Holandii - Sneijder, Kuyt, Van Persie i Van der Vaart - zagrali nieco lepiej, niż Robben, a na pewno nie gorzej. Jeśli uważacie to za błędną opinię, to bardzo wam gratuluję.

Odnośnik do komentarza

Ok wrocilem z pubu.

 

 

Jako najwiekszy futbolowy ekspert forumowy wypada mi tylko powiedziec...znowu mialem racje. Holandia bedzie mistrzem, deal with it. Przestancie w to watpic.

 

 

Pomylilem sie w jednym. Obstawialem, ze Holandia zagra na 20% a zagrala na 18,3%. Nie spodziewalem sie, ze Stekelenburg zdecyduje sie bronic z zamknietymi oczami, no ale Holendrzy mistrzostwo maja w kieszeni, wiec nonszalancie mozna im wybaczyc.

 

 

 

 

 

Myślę jednak, że faworytem do Złotej Piłki jest obecnie David Villa. Gdyby Hiszpania nie wygrała Mundialu (a wygra),

 

 

To ty jestes tym gosciem, ktory mowil, ze Brazylia wygra z Holandia? A potem, ze to samo zrobi Urugwaj? Aha.

:potter:

Ty chcesz byc zabawny w tym graniu eksperta?

Odnośnik do komentarza

Za mna przemawia fakt, ze Holandia gra duzo gorzej od Niemiec.

 

 

No umowmy, sie od kiedy najbardziej efektowna i efektywna druzyna wygrywa wielka impreze? Takie cos tylko w Tsubasie i w latach 50. Podejrzewam, ze ta beznadziejna, tragiczna i jadaca na wspomaganiu sedziow Hiszpania ich pyknie. To by bylo typowe.

 

 

I lepsze dla Holandii.

 

 

 

No, ale final Holandia- Niemcy, to by byla sama dobroc.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie ogladam zuzla, wiec nie wiem. W pilce noznej od czasu ostatniego zwyciestwa Milanu w LM nic takiego nie mialo miejsca.

 

 

Na Euro najladniej i najlepiej grala Holandia i (pipi) jej z tego przyszlo. Dobrze, ze w koncu poszli po rozum do glowy i stwierdzili, ze jednak wola zdobyc mistrzostwo niz grac ladnie i odpadac. Niemcy w tym roku popelniaja ten klasyczny blad ladnej i dobrej gry i (pipi) z tego bedzie.

Odnośnik do komentarza

Za Niemcami przemawia fakt, że z meczu na mecz grają coraz lepiej. Faktem jest, że Holandia przez cały czas gra do bani i wygrywa, no ale zobaczymy. Hiszpania dzisiaj mimo wszystko ma szansę wygrać z Niemcami, ale liczę na naszych sąsiadów. No chyba, że sędziowie znów będą mieli halucynacje, może niska temperatura tak na nich wpływa?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...