Skocz do zawartości

Skoki narciarskie


Rekomendowane odpowiedzi

Malysz, Ahonen czy Ammann osiagali duze sukcesy jeszcze w wieku 30-33 lat. A Stoch osiagnal w skokach wszystko wiec w sumie moze skakac na lajcie juz. Obstawiam ze w tym sezonie dolozy jeszcze puchar swiata. Malysza nie pobije jako caloksztalt ale mysle ze mozemy liczyc na jeszcze conajmniej 2-3 sezony na najwyzszym poziomie.

 

Co do ahonena to podobnie jak aAdam a nawet lepiej zakonczyl kariere, zwyciestwem tcs i podium generalki pucharu swiata. I tak powinno zostac. Niestety jednak wrocil i czesze bule. Szkoda.

 

No ale pamietajmy ze Kot ma 25 lat i moze tez odpalic w kazdej chwili ;)

Odnośnik do komentarza

Tak oglądam w tym sezonie skoki po jakiejś tam przerwie i powiedzcie mi, czy zmieniły się aż tak bardzo przepisy, czujniki, inny wiatr wieje, czy po prostu zawodnicy nie umieją sobie radzić z wiatrem? Teraz wiatr 0.6 m/s to już prawie tragedia, dodane/odjęte 10 pktów, a odpalilem na youtubie skoki Małysza i dobrze mi się wydawało, że tam wszystko poniżej 5 m/s to było ok i lecimy.

Odnośnik do komentarza

znowu powraca temat punktów, w sumie już się do tego przyzwyczaiłem, a pamiętam jaki był chaos na początku, komentatorzy dziwili się co się odpie.rdala.

Nadal jednak uważam, że w warunki wietrzne nie powinni się wpie.rdalać z matematyką. Jednemu powieje pod narty, drugiemu w plecy, taki sport. Jak się nie podoba to skakać w halach. Dobra zmianą według mnie jest dodawanie lub odejmowanie punktów za belkę startową. Ile razy w konkursie była zmiana belki i 10 czy 15 skoczków musiało powtarzać, teraz mogą ją operować do woli.

Edytowane przez D.B. Cooper
Odnośnik do komentarza

Janek Ziobro sprawił sobie kask z Dragon Balla (sylwetka Goku pośrodku, po bokach smocze kule, z tyłu kamehameha), szacun :D

 

A, i niech mi ktoś wyjaśni, czemu Mateja trenuje kadrę B i jeszcze mu za to płacą? Reprezentacja ładnie się spisała w kwalifikacjach, ale druga kadra porażka, widać w ich skokach tą pokraczność, którą charakteryzował się styl Mateji. No pociesznie to wygląda, ale takie koślawe machanie rękami raczej się nie przekłada na odległość

Edytowane przez musoil
Odnośnik do komentarza

Niby tak ale np opcja ze zmiana belki na prosbe trenera to moim zdaniem juz chu.jnia i zagrywki taktyczne.

 

 

tak

 

Czasem gdy sie bylo slabym zawodnikiem potem jednak bylo doskonalym trenerem.

 

np. Kruczek

 

skoki pchają ciebie do hazardu, uważaj. 

Warto też rozważyć zwycięstwo drużynówki w zakopcu.

 

kuźwa ja dziś pewnie nie obejrzę :/

Odnośnik do komentarza

Bedzie druzynowka ? I to w zakopcu? Mylisz sie , nie warto rozwazyc tylko to must have! Pojdzie stowka na polaczkow.

 

Nie tam wszystko pod kontrola, ja czesto obstawialem albo skoki albo duze imprezy np euro. Rok temu nie obstawialem skokow bo nie ogladalem. Jak sie jest na bierzaco to w sumie skoki sa dosyc przewidywalne. I kursy fajne bo 1,5 czy 1,8 . A na pilke nozna nie dosc ze 1,3 to jeszcze chu.j wie co tam sie stanie , przeciwnik bedzie mial dzisiaj forme zycia i po hajsach. W skokach jednak forma to forma. Nawet jak komus za bardzo powieje jak no tepesowi w tcs to w drugim skoku zje.bie i rownowaga zostaje w przyrodzie :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...