Skocz do zawartości

Skoki narciarskie


Rekomendowane odpowiedzi

No dobra ale obiektywnie to trzech muszkieterow swoje lata ma, osiagneli ogromne sukcesy, Stoch jest jednym z najlepszych skoczkow w historii. Kazdy z nich to mistrz swiata.

 

Ja sie pytam zasadniczo gdzie sa nastepcy? Chuj z nastepcami. Ja sie pytam gdzie jest jakis gosc z potencjalem na regularne top 10? Byl Wolny, byl Stękala. Cos tam pokazali i znikli. Bo o jakis buloklepach typu Wąsek , Pilch wspominac nie bede. W koncu zapowiadany syndrom finlandii musial nadejsc, pisalismy o tym od juz paru sezonow tutaj łudzac sie ze big trio bedzie zaliczac podia do czterdziestki.

 

No ale moze w koncu ten niesamowity 13 latek Klimek Muranka wkoncu wystrzeli

 

Odnośnik do komentarza

Adam jak kończył to było piękne przekazanie sterów. Adam w ostatnim konkursie trzeci i trzeci w generalce, Stoch wtedy wygrał. Potem to już poszło. 

Teraz zapowiada się, że skoki u nas zakopiemy na długi czas. Ciekawe jak będzie z finansowaniem, jak nasi juniorzy będą okopywać czwartą dziesiątkę w kontynentalnym.

Największe nadzieje pokładałem w Wolnym, nie wiem co on tak zgasł. 

 

Maciej Kot jeszcze nie dawno się odgrażał, że wraca do czołówki, ale chyba się rozmyślił.

Odnośnik do komentarza

Przekazanie sterow Malysz -> Stoch to wogole jakas pojebana akcja byla jak w jakims filmie,tak samo nie wiem czy pamietasz ale pewnego razu w Zakopanem nasz Adas sie wyjebal po lądowaniu , nie awansowal do 30 a pierwsze zwyciestwo w karierze zanotowal wtedy Stoch :obama: Czasem niesamowite scenariusze pisze zycie. 

 

Wolny fajnie latal, szczegolnie na mamutach. Ja liczy.em tez na Stekale bo to byla taka nagla eksplozja doopy i chlop przeciez nawet prawie wygral konkurs. I to kompletnie nieprzypadkowo jak jakis Biegun czy cos. 

 

Kot mozna sie smiac ale potencjal mial spory. U niego cos we lbie chyba nie zagralo.

Odnośnik do komentarza

Przestałem w poprzednim sezonie oglądać, bo szkoda nerwów, ale jak kolejny sezon słyszę Stocha w wywiadach na początku sezonu, że próbują różnych rzeczy i żadna nie działa to ja się pytam, czy ktoś tam wie co robi? Czy każdego dnia próbują nie wiem skakać przodem, tyłem, bokiem, smarować narty smalcem, a innego dnia masłem klarowanym aż coś wypali? No chyba po tylu latach powinni wiedzieć, jak przygotować się do sezonu :dunno:Albo się mylę i cały ten sport jest losowy.

Odnośnik do komentarza
12 minutes ago, kanabis said:

Z tym wygrywaniem w tym wieku to nie przesadzajmy, Kubacki 27 lat - pierwsze podium , 29- pierwsze zwyciestwo. 

 

No chyba ze masz na mysli kolejnego zawodnika po Malyszu i Stochu ktory wygra 39 konkursow :)

 

Wiem wiem, bardziej mi chodzi, że w Polsce nasze młode talenty są młode w wieku 25 lat i dopiero zaczynają coś skakać, może dlatego potem spadek jest boleśniejszy, bo nagle są grubo po 30tce, a następców nie ma. Taki Kraft w wieku chyba 20 lat wygrywał w Oberstdorfie.

Odnośnik do komentarza

Stochowi to już się 2 razy wymknęło w wywiadach, że ma chyba jakiś problem z Turnbiślą. Zakładam, że nie on jeden w kadrze. Skoki to zdaje się mocno zniuansowany sport, w którym liczy się miliard mikrodetali i "zapomnieć" jak się skacze jest chyba stosunkowo łatwo. Przy czym jak wszyscy w kadrze zapominają jak jeden mąż, no to tu już zachodzi podejrzenie, że coś w przygotowaniach do sezonu nie pykło. Biśla wczoraj już wzruszał ramionami w trakcie wywiadu, także mowa ciała nie wskazuje na rychłe rozwiązanie problemu. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...