Skocz do zawartości

Skoki narciarskie


Rekomendowane odpowiedzi

Quote

- Ze skoku na skok się poprawiałem i to jest takie światełko w tej ciemności, ale o dwa metry, to nie jest jakoś super. Obecnie jestem w kiepskiej formie, więc każda skocznia sprawia mi trudność - przyznał Stoch.

- Plątanie się w okolicach 30. miejsca, to nie jest top tego, co chciałbym prezentować. Popełniam mnóstwo błędów, które działają jak efekt domino i później nie ma energii w locie. Staram się robić, co mogę, ale póki co męczę się okrutnie - dodał.
 

 

Z jednej strony rozumiem, że skoki to sport specyficzny, ale z drugiej nie rozumiem, jak mistrz świata i zdobywca kryształowej kuli nagle zapomniał jak się skacze? Chyba, że to już wiek z którym Stoch nie chce się pogodzić i zejść ze sceny póki jeszcze w ogóle kwalifikuje się czasem do 30.

Odnośnik do komentarza

No nie oszukujmy się, 36 lat robi swoje, kto w podobnym wieku był w stanie w ostatnich latach nawiązać walkę z czołówka? Żyła, Fettner, wcześniej Kasai, poza tym eee chyba już nikt?

Stoch raczej nie sprawia wrażenia drugiego Ammanna, który skacze teraz już na lajcie dla zabawy i czasem się załapie do 30, obstawiam koniec kariery po tym sezonie

Odnośnik do komentarza

Michal ty jestes jakis uposledzony? Ty wiesz ze oni skacza przy 100kmh na godzine ze skoczni z ktorych ty balbys sie nawet zjechac co mowic jeszcze skoczyc? Żyła robi przysiad ze sztanga z obciazeniem rownym 200% swojej masy gdzie ty bys osral nachy pewnie z 50kg a jedyne przysiady robisz na kutasach swoich klientow w salonie masazu

 

Bądz powazny. Naprawde nie musisz tutaj wchodzic co tydzien i pokazywac jakim jestes pajacem, nikt tutaj nie wchodzi tobie do tematu ekstraklasy co kolejke nabijajac sie ze ktos traci czas na ogladanie i dyskusje na temat pseudoligi ktora jest na poziomie sportowym trampkarzy z luksemburga. To nawet prawdziwa pilka nozna nie jest.

  • Plusik 2
  • Haha 3
  • This 1
Odnośnik do komentarza
6 hours ago, kanabis said:

Michal ty jestes jakis uposledzony? Ty wiesz ze oni skacza przy 100kmh na godzine ze skoczni z ktorych ty balbys sie nawet zjechac co mowic jeszcze skoczyc? Żyła robi przysiad ze sztanga z obciazeniem rownym 200% swojej masy gdzie ty bys osral nachy pewnie z 50kg a jedyne przysiady robisz na kutasach swoich klientow w salonie masazu

 

Bądz powazny. Naprawde nie musisz tutaj wchodzic co tydzien i pokazywac jakim jestes pajacem, nikt tutaj nie wchodzi tobie do tematu ekstraklasy co kolejke nabijajac sie ze ktos traci czas na ogladanie i dyskusje na temat pseudoligi ktora jest na poziomie sportowym trampkarzy z luksemburga. To nawet prawdziwa pilka nozna nie jest.

jasiu, skoki sa śmieszna dyscypllina sportu (cos jak bierki dla babć) w ktorej jest praktycznie zero konkurencja (12 panstw w klasyfikacji druzynowej skokow OO SERIO???) i tylko polaczki na poziomie lapserdakow z bieda klasy średniej moga sie taka chujowizna interesowac. W takiej pilce noznej masz mecz ktory trwa 90 minut (bardzoo czesto ponad ten limit czasu) gdzie tempo spotkania moze odstawic takich chlystkow jak Zyla czy ten Kubacki w kontenerach a pilkarze nawet ci z najlepszych lig (angielska) mowia wprost, ze nie wyrabiaja fizycznie bo jest przeładowany kalendarz spotkań. Naprawdę warto odstawic skoki i poswiecic ten czas na gry 7/10 z ery PS2.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie wiem po co podejmuje dyskusje ale ok, 

 

Chlopie ale ty ogladasz EKSTRAKLASE, rozumiesz? Co do prawdziwej pilki noznej i topowych lig oczywiscie sie zgadzam, tam poziom sportowy, profejsonalizm, wycisk jest ogromny ale powtarzam ty ogladasz EKSTRAKLASE. I co z tego ze mecz trwa 90 min skoro to wiekszosc stanie w miejscu xDIdac twoim tokiem rozumowania pilkarz przebiega 7km w 90min. Ja robie to w 28 minut, ja, gracz. 3 razy szybciej wiec jestem lepszym sportowcem :) To jak to jest z tym ogromnym wysilkiem? 

 

Zerowa konkurencja , 12 panstw czyli 0. :dafuq: A ile panstw bierze udzial w biegach narciarskich? W slalomie gigancie ile jest narodowosci? W lyzwiarstwie szybkim ile? Pomijam fakt ze skoki narciarskie to przede wszystkim sport indywidualny. Ty wogole rozumiesz czym sa sporty zimowe i dlaczego nie bierze w nich uddzialu caly swiat i np afryka ? Prosze , nawet ty jestes w stanie to pojac. Jest tez cos takiego jak WARUNKI DO UPRAWIANIA DANEGO SPORTU. 

 

Wedlug ciebie cos nie jest sportem bo nie moze go uprawiac kazdy? XD 

Biegac czy rzucic szmacianke i kopac mozna wszedzie. Do uprawiania sportow zimowych sa potrzebne odpowiednie warunki. Kazdy glupi jest w stanie to zrozumiec, kazdy. Wyjatkiem w sportach zimowych jest chyba tylko hokej, ale to zapewne tez przez to ze i w cieplejszych krajach mozna rzucic pileczke i napierdalac na trawie. 

Odnośnik do komentarza

W końcu miałem czas aby obejrzeć konkurs na spokojnie i panowie ja się pytam gdzie ten kryzys?!

Żyła TOP, Kot to wiadomo, Wąsek niszczy K.O. młodego silnego Francuza, a Kamil bez spiny tyle ile trzeba.

Szkoda, że Kubacki nie chciał skakać przecież to jego skocznia.

Ja tam jestem pod wrażeniem.

Edytowane przez D.B. Cooper
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...