Skocz do zawartości

Skoki narciarskie


Rekomendowane odpowiedzi

Tez nie wierze ze Stoch dogoni krafta, stoch jest w formie, ale kraft to chyba jakas petarda , przypomina Adasia w 2001. W kazdych warunkach i na kazdej skoczni. Ale fajnie ze stoch nie daje mu czuc sie za pewnie i do konca bedzie go straszyl delikatnie. Choc pamietajmy ze jedna wpadka, jeden zepsuty skok i tez moze sie sytuacja odwrocic.

Odnośnik do komentarza

Pięknie Polacy, morda się cieszyła po skokach Żyły. Wk.urwiłem się, jak przespałem pierwszy rekord świata. Ale potem Kraft jeszcze dołożył, no niesamowity jest.

 

Kasai też jest niesamowity, uwielbiam go i zawsze z sentymentu życzę mu dalekich lotów. Mam nadzieję, że jeszcze coś wygra. 

Edytowane przez Kosmos
Odnośnik do komentarza

Kurde, gdyby tylko Kraft się poddał i spalił ten skok. Stoch by wygrał RW i wskoczył na fotel lidera PŚ. Ale i tak dobrze, Niemiec nie wytrzymał presji. Teraz Stoch powinien te dwa ostatnie konkursy skakać na luzie, teraz mam nadzieję Kraft zaliczy lekki dołek i dodatkowo będzie czuł oddech Stocha na plecach, mam nadzieję że nie wytrzyma. Najważniejsze by Kamil nie s.pie.rdolił, a powinno być dobrze. No zobaczymy, fajnie bo będą emocje do samego końca.

Odnośnik do komentarza

Nie ma jeszcze, ale nie liczylbym na jakis mega duzy po dzisiaj. Gdybys wczoraj chcial obstawic to chyba na stocha bylo ponad 4.00 dobrze

 

Ogolnie ci nasi bukowie sa jacys uposledzeni natciarsko. Kiedys bez problemu mozna bylo obstawiac tez podium , nawet konkursow teraz mocno zubozona oferta. Przed vikersund chcialem obstawic na podium raw air stocha o czym tutaj nawet pisalem to takiej mozliwosci nie bylo nawet, tylko na zwyciestwo.

Jutro beda napewno ale tez jak chcesz na niego obstawic to lepiej do srody , bo w srode trening na planicy oficjalny i jesli tam tez bedzie lepszy od krafta to kurs bedzie jeszcze mniejszy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...