Skocz do zawartości

Dead Space


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

@QTF Zgadza sie.Nie mozesz jednak zmienic poziomu trudnosci na inny niz ten z poprzedniej gry.

mam pytanie i chialbym uzyskac szybka odpowidz...

Czy w wersji polskiej mozna zmieniac jezyki dowolnie??

Czy DLC działaja bez problemu na wersji PL??

dzieki

Nie ma czegos takiego jak stricte wersja polska. Polski to jeden z bodajze 6 jezykow do wyboru na poczatku gry.Kupilem gre tutaj,tzn. w UK,i tez ma j. polski.

Edytowane przez Ken Marinaris
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

mam pytanie odnosnie DLC dla dead space.

A mianowicie: jest pare dodatków które zwiększają demage zadawany przez twoje bronie.

W niektórych DLC bronie ktore maja ulepszony demage sie powtarzają. Stąd moje pytanie, a raczej 2...

1. Który DLC daje nawiekszy upgrade damageu dla tej samej broni(mowa o tej samej tylko zupgradeowanej innym DLC).

Czy moze jest tak ze wszystkie alternatywne upgready damageu zwiakszaja sile razenia o tyle samo?

2. Czy mozna sprawdzic ile demageu zadaja bronie po wybraniu którejś z DLC??

 

uffffff

Odnośnik do komentarza

posiadam narazie Big Gun Pack, Military Pack, Tank Pack, oraz Obsidian Pack. Na ostatnim sie strasznie zawiadłem bo jego resistance wynosi tylko 10. Natomiast Tank, jak sam powiedziales, wyglada swietnie oraz ma za(pipi)isty resistance 60.

Coś oprócz tego co wymienilem ona daja???

Odnośnie tych broni jestem ciekaw ktory z dodatkow ulepsza je najmocniej, bo w taki bym zainwestował, zwłaszcza ze w roznych dodatkach bronie sie powtarzaja i jak powiedziales maja inny demage.

Odnośnik do komentarza

Dead Space zaliczony. Gdyby rozwinęli temat schiz/odpałów/halucynacji tak jak w ostatnich dwóch chapterach to ta gierka była by naprawdę świetnym horrorem, a tak mamy bardzo dobrego shootera w klimatach gore. DS to taka mieszanka RE4/5, filmu 'Horyzont Zdarzeń' i Bioshocka(sposób prowadzenia historii jak i nacisk na upgrade'owanie). Niezbyt to oryginalne, ale mimo wszystko bawi. Pozycja kompletna.

Edytowane przez Siarex
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Strona 18, post #352.

@QTF Zgadza sie.Nie mozesz jednak zmienic poziomu trudnosci na inny niz ten z poprzedniej gry.

mam pytanie i chialbym uzyskac szybka odpowidz...

Czy w wersji polskiej mozna zmieniac jezyki dowolnie??

Czy DLC działaja bez problemu na wersji PL??

dzieki

Nie ma czegos takiego jak stricte wersja polska. Polski to jeden z bodajze 6 jezykow do wyboru na poczatku gry.Kupilem gre tutaj,tzn. w UK,i tez ma j. polski.

Z pucharkami nie będzie problemu, gdyż są one w języku angielskim.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

nadrabiajac zaleglosci, skonczylem wczoraj Dead Space. musze przyznac ze jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. nie spodziewalem sie ze ten survival horror bedzie stal na tak wysokim poziomie. nie sadzilem rowniez, ze fabula w nim bedzie jednym z mocniejszych jego stron. udziewkowienie to juz najwyzsza polka. oscar wsrod gier. ostatnio min przez dzwiek taki klimat spotkalem w BioShocku. wiele jest podobienstw w Dead Space do BioShocka ale to wychodzi grze tylko na dobre. rozwiazanie z menu rowniez bardzo przypadlo mi do gustu. 8.5 godziny swietnej zabawy z Isaac'iem. gra moim zdaniem zasluguje na 9.

Odnośnik do komentarza

przed gra przechodzilem The Force Unleashed, Mirrors Edge. w Dead Space gralem jeszcze przed God of War Collection. przyznam, spieszylem sie, ale staralem sie przy tym jak najbardziej delektowac. nie gralem na hardzie, tylko srednim poziomie trudnosci ;)

 

poza tym bylem zdziwiony ze zajelo mi to 8,5 godziny. mialem wrazenie jakbym gral 15 ;)

Edytowane przez VoytecCFC
Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy temu...

własnie zacząłem swoja przygodę z "DS".

tak jakoś mnie wzięło po Silent Hill'u.

2 niebawem, wiec zaliczę pierwsza Pokusę, potem pokuszę sie na kolejna jej cześć.

na razie robi-robotę.

...tymczasem gram sobie na Słuchawkach... mniam... może do 4 wysiedzę :)

chyba, ze strach weźmie Gore i pójdę Zzzz.. heh

 

zapomniałem spytać:

-jest jeszcze jakiś inny dodatkowy tryb trudności poza startowym "H A R D" ?

Edytowane przez 4 mE
Odnośnik do komentarza

Poza tym na Impossible DS pokazuje prawdziwy pazur, jakim jest survivalem ale nie polecałbym go hehe. No i dodatkowym utrudnuniem jest fakt, że jak gramy pierwszy raz na impo... to nie ma opcji NG+.

 

Mam tylko nadzieję, że w dwójce nie obniżą poziomu trudności.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...