Skocz do zawartości

Dead Space


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

gdy JA zabieram sie, za gre pierwszym razem to zawsze wybieram najtrudniejszy poziom, jaki jest dostępny od startu.

w tedy gra smakuje o wiele lepiej. grając nie wiem, czego sie spodziewać.. w magazynku mało naboi, z reszta juz sama trudność pozbawienia życia przeciwników przyprawia mnie o gęsia skórkę, nie wspominając o samym klimacie, który to juz wywołuje dreszczyk, bez uwagi na trudność :P

zdecydowanie bardziej doceniam cala oprawę.

powoli, powoli..

Odnośnik do komentarza

Zaczolem przed chwilka wlasnie przechodzic gre na Hard,jest to moj pierwszy raz z ta pozycja;) Dam rade? Czy lepiej na spokojnie zaczac sobie na medium a potem NG+ na hardzie?:)

Sam musisz do tego dojść. Nikt tutaj nie zna stopnia zaawansowania Twojego skilla. Jeśli zaś chodzi o to co DALEJ, zainwestuj w Pistolet Linowy (tak to się chyba nazywa). Moim zdaniem najlepsza broń w grze, z dużym polem rażenia, można emitować bomby (barrrdzo przydatny motyw) i zagarniać Nekromorfy hurtowo. Na impossible posługiwałem się głównie tą bronią. Poza tym jeśli wiesz co robisz nie wydasz nawet centa na amunicję.
Odnośnik do komentarza

Jakbyś miał zbyt duże problemy z impossible to polecam titan pack z psn :)

zaciekawiłeś mnie..., ale chyba sie obejdę Smakiem i poczekam na wyższy poziom :)

gdybym sie pokosił juz teraz mogłoby pójść zbyt łatwo, nie sadzisz?

i w ogóle co w nim jest(w Titan Pack'u) ?

-juz wiem nie musisz pisać - masakra :)

tylko który będzie najlepszy?

tyle ich jest ze nie wiem, który wziąć?

wszystkie?

Edytowane przez 4 mE
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

UWAGA MAŁY, NIE ISTOTNY DLA FABUŁY SPOILER DOTYCZĄCY ROZDZIAŁU NR 3!!!

 

Mam mały problem. Po włączeniu silników na statku i załączenia ogromnej wirówki [miejsce gdzie na początku jest zerowa grawitacja] wychodzę z pomieszczenia i jestem chwytany przez wielki "jelito" które próbuje wciągnąć mnie w dziurę. Jedyny sposób zabicia go to strzelanie w ten żółtą narośl na jej ciele? Problem polega na tym, że mam tylko 6 naboi i nawet jeśli trafiam wszystkimi 6 to i tak nie zabijam poczwary. Nie mam niestety wcześniejszego sejwa. Co robić? Brak amunicji, brak sejwa, czy muszę grać od początku?

Odnośnik do komentarza

Rzeczywiście poje.bana sytuacja heh.

 

A nie masz kompletnie innej broni z nabojami? Tylko piłę z sześcioma?

 

A jak wczytujesz sejv i zanim jeszcze dochodzisz do "jelita" to nie możesz pokręcić się po lokacjach? Może znajdziesz jakąś amunicję lub co lepsze "sklepik" w którym mógłbyś zakupić naboje.

Odnośnik do komentarza

Wymyśliłem 2 sposoby ale obydwa "frajerskie" i jeden na pewno odpada ;p.

 

Myślałem o kodach bo pamiętam, że DS posiadał owe ale sprawdziłem i nie ma żadnego kodu na amunicję, broń więc odpada.

 

Drugi sposób równie "głupi" mianowicie musiałbyś sprawdzić na psstore dlc. Wiem, że powychodziło trochę tych dodatków w postaci nowych pancerzy i chyba broni (tak było na Xboxie); sprawdź jakie dlc są dostępne czy jakiś daje nową broń. Jeżeli tak to możesz kupić i wtedy chyba zaczniesz z tą nową bronią... która zapewne/powinna posiadać amunicję.

 

A najprościej chyba zacząć od nowa (wiem przeje.bane) ale co zrobić w końcu to survival horror, oszczędzaj amunicję ;]. Szczególnie jak grasz na hardzie/impossible...

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

UWAGA MAŁY, NIE ISTOTNY DLA FABUŁY SPOILER DOTYCZĄCY ROZDZIAŁU NR 3!!!

 

Mam mały problem. Po włączeniu silników na statku i załączenia ogromnej wirówki [miejsce gdzie na początku jest zerowa grawitacja] wychodzę z pomieszczenia i jestem chwytany przez wielki "jelito" które próbuje wciągnąć mnie w dziurę. Jedyny sposób zabicia go to strzelanie w ten żółtą narośl na jej ciele? Problem polega na tym, że mam tylko 6 naboi i nawet jeśli trafiam wszystkimi 6 to i tak nie zabijam poczwary. Nie mam niestety wcześniejszego sejwa. Co robić? Brak amunicji, brak sejwa, czy muszę grać od początku?

co to za poziom trudnosci - skoro brakuje tobie amunicji.

ja idąc po raz pierwszy na harda doszedłem do 7-poziomu, gdzie padł mi laser.

czekam na nowy :/

i jak to rozwiązałeś ?

Odnośnik do komentarza

Podobne? :blink:

 

Hello to jest gra dziejąca się na statku kosmicznym (planetołamaczu) o spójnym miejscu akcji. Trudno żeby zwiedzając/przemieszczając statek kosmiczny trafić na góry, pustynie, bagna czy wioskę hiszpańską :whistling: .

 

Poza tym Ishimura jest i tak dosyć zróżnicowana zresztą to jedno z bardziej klimatycznych i unikatowych miejsc w survival horrorach, imo śmiało konkurujące np. z takim RC czy rezydencją z RE/RE2 nawet Rozbo wymienił Ishimure w "Wirtualnej Turystyce" ;]. A będąc małostkowy to otoczenie na końcu gry zmienia się i to całkowicie bez spoilerów.

 

Serio czepiać się Ishimury to... tylko fan Residenta 4 potrafi ;p albo anty fan Obcego/sci-fi ;]. Niektórzy skończyli tą grę po kilka razy i nie odczuli znudzenia Ishimurą wręcz odwrotnie.

Edytowane przez SłupekPL
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Siema. Wczoraj spróbowałem jakoś to obejść i nic. Nie da rady rozwalić tej glizdy przy pomocy 6 pocisków. Muszę grać od nowa. 3 godziny grania poszły na marne :( Poziom hard.

Na hard, faktycznie brakuje amunicji (jak i apteczek). Nie aż tak, jak na "niemożliwy", jednak i tak jest krucho. Ogólnie musisz pamiętać by co rusz zapisywać stan gry, oraz by robić to na 4 polach.

Bawienie się tylko jednym stanem, jest - delikatnie rzecz ujmując - nierozsądne.

 

Wypada również na poziomach wyższych niż "normal" nie bawić się w kosmicznego Rambo i wypluwać pociski, jak w UT.

 

Pocieszę, że przy odpowiednim gospodarowaniu zasobami, od poziomu siódmego, będziesz mógł sobie pofolgować w tej materii.

Odnośnik do komentarza

Kilka dni temu skończyłam swoje pierwsze przejście w DS. Od razu wybrałam Hard i cieszę się, że udało mi się dobrnąć do końca, bo po drodze ze dwa razy się przycięłam i nieco zniechęciłam do gry. Na szczęście gra wracała do konsoli po każdym odłożeniu jej na półkę i teraz został mi do rozwalenia Impossible. Jestem nieco zmieszana, bo już na Hard trzeba było bacznie zważać na ekwipunek, bo amunicji mało, a i potrzeba znacznie więcej niż na Normalu. Swoją drogą, mój chłopak gra na właśnie na normalu, co daje mi porównanie rzeczywistej różnicy między poziomami N i H. Rozrzut jest naprawdę spory. Mam nadzieję, że między H i I jest choć trochę mniejszy i że ten ostatni nazwą tylko straszy.

Odnośnik do komentarza

Kilka dni temu skończyłam swoje pierwsze przejście w DS. Od razu wybrałam Hard i cieszę się, że udało mi się dobrnąć do końca, bo po drodze ze dwa razy się przycięłam i nieco zniechęciłam do gry. Na szczęście gra wracała do konsoli po każdym odłożeniu jej na półkę i teraz został mi do rozwalenia Impossible. Jestem nieco zmieszana, bo już na Hard trzeba było bacznie zważać na ekwipunek, bo amunicji mało, a i potrzeba znacznie więcej niż na Normalu. Swoją drogą, mój chłopak gra na właśnie na normalu, co daje mi porównanie rzeczywistej różnicy między poziomami N i H. Rozrzut jest naprawdę spory. Mam nadzieję, że między H i I jest choć trochę mniejszy i że ten ostatni nazwą tylko straszy.

 

 

jak Ci się już znudzi ginąć na impossible :)

Edytowane przez Kalinho_PL
Odnośnik do komentarza

Kilka dni temu skończyłam swoje pierwsze przejście w DS. Od razu wybrałam Hard i cieszę się, że udało mi się dobrnąć do końca, bo po drodze ze dwa razy się przycięłam i nieco zniechęciłam do gry. Na szczęście gra wracała do konsoli po każdym odłożeniu jej na półkę i teraz został mi do rozwalenia Impossible. Jestem nieco zmieszana, bo już na Hard trzeba było bacznie zważać na ekwipunek, bo amunicji mało, a i potrzeba znacznie więcej niż na Normalu. Swoją drogą, mój chłopak gra na właśnie na normalu, co daje mi porównanie rzeczywistej różnicy między poziomami N i H. Rozrzut jest naprawdę spory. Mam nadzieję, że między H i I jest choć trochę mniejszy i że ten ostatni nazwą tylko straszy.

nie dość, ze rzadkością jest fakt ujrzenia Kobiety grającej to jeszcze, przy poziomie HARD, kiedy Facet na Normalu.

pokazałaś mu gdzie "raki zimują".

naprawdę Uśmieszek :) dla ciebie z tej okazji i oby tak dalej..

Odnośnik do komentarza

 

 

 

jak Ci się już znudzi ginąć na impossible :)

w tym miejscu byłbym wdzięczny, za użycie SPOJLERA, ponieważ nie chciałem sie o tym dowiedzieć.

teraz będzie mnie kusić, przy kolejnej rozgrywce i przy zdobywaniu trophys. ehh..

Edytowane przez 4 mE
Odnośnik do komentarza

 

 

jak Ci się już znudzi ginąć na impossible :)

w tym miejscu byłbym wdzięczny, za użycie SPOJLERA, ponieważ nie chciałem sie o tym dowiedzieć.

teraz będzie mnie kusić, przy kolejnej rozgrywce i przy zdobywaniu trophys. ehh..

 

sorki ale każdy rasowy trophy hunter zna ten myk :P można to wykonac w wielu innych miejscach. Ja to odpaliłem by szybko zaliczyć impossible i nabić pare trofek. Zbyt stresują mnie takie gry żeby grać w nie po 3 razy :) (btw- imo jedna z najlepszych gier w ogóle na PS3)

Odnośnik do komentarza

sorki ale każdy rasowy trophy hunter zna ten myk :P można to wykonac w wielu innych miejscach. Ja to odpaliłem by szybko zaliczyć impossible i nabić pare trofek. Zbyt stresują mnie takie gry żeby grać w nie po 3 razy :) (btw- imo jedna z najlepszych gier w ogóle na PS3)

zgadzam sie, co do 3 podejścia.

sam, jak gram, a gram w nocy na słuchawkach to tylko po jednym chapterze :P

następnie przełączam dreszczowiec na coś bajkowego :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...