Skocz do zawartości

Dexter sezon 3


Tokar

Rekomendowane odpowiedzi

Według mnie akcja rozwinie się tak, że

1. Rita umrze / 2. Rita straci ciążę (tak to się mówi?)

. Oczywiście to całkowite spekulacje z mojej strony. Początek trzeciego sezonu świetny, nowy wątek z prokuratorem zapowiada się ciekawie. Szkoda, że nie ma Doaksa.

 

Napisów chyba na tą chwilę nie ma :(

Edytowane przez Marcin$
Odnośnik do komentarza

Ekhm. Czy tylko mi się wydaje, czy to rzeczywiście gorzej wygląda? Mam na myśli reżyserkę, no panowie. Pierwszy odcinek strasznie nudzi, nuży a te żarciki japońca nie są takie już zabawne. A ta końcówka mnie zabiła totalnie. Dziwne to było. No i ta rutyna. Dex zabija kolejnego typka, i to jeszcze bez jakiejkolwiek ciekawego tła fabularnego (a ta bójka to chyba jakiś żart, pełna amatorka, niech się uczą od np. Lostów (Keamy vs. Sayid)). Czuć brak pomysłów. Zobaczymy jak będzie z kolejnymi epizodami, ale po prostu pierwszy ep jest najzwyklej na świecie NUDNY. Nudny...

Edytowane przez Figaro
Odnośnik do komentarza
Gość andertejker

ta walka wcale kijowa nie była, za duzo Lostów sie chyba naoglądałeś, ciągle jest to specyficzny klimat Dexa i nic tego narazie nie zmieni.

 

ps. jakbyś nie zauważył to wszystkie serie Dexa sa właśnie takie 'nudne'...

 

nie ma co na siłę jojczeć

Edytowane przez andertejker
Odnośnik do komentarza

to prawda, klimat został podobny, może troche bardziej luźny ale nie wiem za bardzo o czym będzie ten sezon. Jak wcześniej, w epach się nigdy dużo nie działo, tak jednak ciekaw się było co dalej, tak tutaj już nie bardzo...

 

edit: a walka była kijowa. A mieszanie tutaj losta jest bezsensu, ja podalem tylko przyklad :)

Edytowane przez Figaro
Odnośnik do komentarza
Gość andertejker

ty podałeś przykład czyli ty wmieszałeś w to Losta.

 

i w miare wiadomo o czym bedzie sezon- Dexter bedzie pewnie chciał sie wybronic z tego przypadkowego mordu a ten

główny prokurator czy jak mu tam bedzie chciał dojść kto ubił mu braciszka.

Odnośnik do komentarza
i w miare wiadomo o czym bedzie sezon- Dexter bedzie pewnie chciał sie wybronic z tego przypadkowego mordu a ten

główny prokurator czy jak mu tam bedzie chciał dojść kto ubił mu braciszka.

 

Tak, ale czy nie widzisz tutaj czegoś podobnego? Przypomnij mi, o czym był 2 sezon? W 2 sezonie też duży nacisk był na uciekanie przed odkryciem real tożsamości Dexa, był też prokurator który dowodził i próbował się dowiedzieć kto jest Zabójcą z Zatoki. Teraz ten Hiszpan będzie chciał się dowiedzieć, kto zabił jego brata. Dexter jednak 10 krotnie będzie miał niesamowitego fuksa, i tak dojdziemy do 4 sezonu gdzie w głupi sposób "wpadnie" dzięki sprytu kolejnego, innego prokuratora i zakończy się serial.

 

 

Edytowane przez Figaro
Odnośnik do komentarza
(a ta bójka to chyba jakiś żart, pełna amatorka, niech się uczą od np. Lostów (Keamy vs. Sayid))

Nie każdy jest najemnikiem i specem od tortur z irakijskiego odziału specjalnego xD Nie wiem czemu sie przyczepiłeś do tej 'walki'. Dexter to nie jest serial akcji. Było ciemno, była szamotanina, ktos oberwał nożem i tyle. Bez zbędnej skomlikowanej sekwencji ciosów tak jakby każdy kto uczestniczy w bojce filmowej uczył się kung-fu czy karate od mistrza Mijagi. Apropos, sceny walk w losie pasują do klimatu serialu, ze ho ho i niczym nie roznią sie od tych z Druzyny A.

 

Nie widze tez zadnych analogii do poprzednich serii. Dexter jest zupełnie inny niz w s1 i s2. Wpada w rutyne życia, może sam będzie ojcem, ułozył sobie spokojne zycie i ma gadzieś kodeks Harry'ego. Ep na pewno nie był nudny(nie dla mnie) był spokojnym wprowadzeniem do fabuły.

Odnośnik do komentarza
i w miare wiadomo o czym bedzie sezon- Dexter bedzie pewnie chciał sie wybronic z tego przypadkowego mordu a ten

główny prokurator czy jak mu tam bedzie chciał dojść kto ubił mu braciszka.

 

Tak, ale czy nie widzisz tutaj czegoś podobnego? Przypomnij mi, o czym był 2 sezon? W 2 sezonie też duży nacisk był na uciekanie przed odkryciem real tożsamości Dexa, był też prokurator który dowodził i próbował się dowiedzieć kto jest Zabójcą z Zatoki. Teraz ten Hiszpan będzie chciał się dowiedzieć, kto zabił jego brata. Dexter jednak 10 krotnie będzie miał niesamowitego fuksa, i tak dojdziemy do 4 sezonu gdzie w głupi sposób "wpadnie" dzięki sprytu kolejnego, innego prokuratora i zakończy się serial.

 

Dla mnie najważniejszy wątek to relacja z prokuratorem (jak tak dalej pójdzie to się zaprzyjaźnią) i fakt, że Dexter zabił przypadkowego człowieka, nie wiedząc nic o nim. To może prowadzić do dalszych przemian w człowieka. Że o szczylu nie wspomnę ;p

Odnośnik do komentarza
Gość andertejker
i w miare wiadomo o czym bedzie sezon- Dexter bedzie pewnie chciał sie wybronic z tego przypadkowego mordu a ten

główny prokurator czy jak mu tam bedzie chciał dojść kto ubił mu braciszka.

 

Tak, ale czy nie widzisz tutaj czegoś podobnego? Przypomnij mi, o czym był 2 sezon? W 2 sezonie też duży nacisk był na uciekanie przed odkryciem real tożsamości Dexa, był też prokurator który dowodził i próbował się dowiedzieć kto jest Zabójcą z Zatoki. Teraz ten Hiszpan będzie chciał się dowiedzieć, kto zabił jego brata. Dexter jednak 10 krotnie będzie miał niesamowitego fuksa, i tak dojdziemy do 4 sezonu gdzie w głupi sposób "wpadnie" dzięki sprytu kolejnego, innego prokuratora i zakończy się serial.

 

stary ale ja tam nie napisałem, że to dobrze albo źle dla serialu.

 

poprostu tak mi się wydaje, że na tym wątku będzie TAKŻE skupiał sie ten sezon.

 

napewno ważną rzeczą będzie

ciąża Rity i 'spontaniczność' Dexa.

 

 

Twórcy mogą nas też czymś konkretnie zaskoczyć.

 

i fakt, szkoda że maderfakier Dołks nie zyje <_<

Edytowane przez andertejker
Odnośnik do komentarza
i w miare wiadomo o czym bedzie sezon- Dexter bedzie pewnie chciał sie wybronic z tego przypadkowego mordu a ten

główny prokurator czy jak mu tam bedzie chciał dojść kto ubił mu braciszka.

 

Tak, ale czy nie widzisz tutaj czegoś podobnego? Przypomnij mi, o czym był 2 sezon? W 2 sezonie też duży nacisk był na uciekanie przed odkryciem real tożsamości Dexa, był też prokurator który dowodził i próbował się dowiedzieć kto jest Zabójcą z Zatoki. Teraz ten Hiszpan będzie chciał się dowiedzieć, kto zabił jego brata. Dexter jednak 10 krotnie będzie miał niesamowitego fuksa, i tak dojdziemy do 4 sezonu gdzie w głupi sposób "wpadnie" dzięki sprytu kolejnego, innego prokuratora i zakończy się serial.

 

stary ale ja tam nie napisałem, że to dobrze albo źle dla serialu.

 

 

a ja napisałem ze ty napisales ze to dobre/zle dla serialu? :)

Samego Dołksa też mi żal, skubaniec chciał dowieść swoją rację i przez to zginął.

Odnośnik do komentarza
Gość MasterShake
i w miare wiadomo o czym bedzie sezon- Dexter bedzie pewnie chciał sie wybronic z tego przypadkowego mordu a ten

główny prokurator czy jak mu tam bedzie chciał dojść kto ubił mu braciszka.

 

Tak, ale czy nie widzisz tutaj czegoś podobnego? Przypomnij mi, o czym był 2 sezon? W 2 sezonie też duży nacisk był na uciekanie przed odkryciem real tożsamości Dexa, był też prokurator który dowodził i próbował się dowiedzieć kto jest Zabójcą z Zatoki. Teraz ten Hiszpan będzie chciał się dowiedzieć, kto zabił jego brata. Dexter jednak 10 krotnie będzie miał niesamowitego fuksa, i tak dojdziemy do 4 sezonu gdzie w głupi sposób "wpadnie" dzięki sprytu kolejnego, innego prokuratora i zakończy się serial.

 

Dla mnie najważniejszy wątek to relacja z prokuratorem (jak tak dalej pójdzie to się zaprzyjaźnią) i fakt, że Dexter zabił przypadkowego człowieka, nie wiedząc nic o nim. To może prowadzić do dalszych przemian w człowieka. Że o szczylu nie wspomnę ;p

 

zaprzyjaznia sie, w jakims wywiadzie o tym bylo

 

 

 

A dexter zna karate, jakis tam pas ma w tym albo jakims jujitsu

Edytowane przez MasterShake
Odnośnik do komentarza

W ramach ciekawostki: podczas zdjec do Dextera na planie wydarzyl sie dosc dziwaczny wypadek. Ukryje artykul za spoilerami bo historia zdradza przy okazji cos co sie stanie

 

"The National Enquirer reports in this week’s issue that actor Jimmy Smits, who plays district attorney Miguel Prado, stabbed an actor in the chest several times during a scene in which he accidentally picked up a real knife that was inexplicably put right next to a fake prop knife on set. Smits stabbed actor Jeff Chase in the chest with a knife he assumed was a prop. He easily could have killed him, but as luck had it Chase was wearing a chest plate, which saved his life:

 

Dexter star Michael C. Hall screamed in horror “Stop! Stop! Stop!” as fellow actor Jimmy Smits stabbed another actor repeatedly in the chest with a real knife on the set of their hit show.

 

The shocking September 5 incident occurred after a real knife was mistakenly placed next to a theatrical prop knife.

 

“During a horrific execution scene with actor Jeff Chase , Smits was so into the part he kept stabbing Chase ferociously with what he thought was a fake knife,” a shaken eyewitness told the Enquirer…

 

Smits was so caught up in the emotionally charged scene, it took him about 16 seconds to stop. “By a miracle, Chase escaped without a cut because he had a protective chest plate on underneath his clothes,” said the source

 

 

W skrocie i po polsku: aktor prawie zabil drugiego gdy w pewnej scenie zabojstwa zaczal go dzgac nozem ktory okazal sie nie byc rekwizytem tylko prawdziwym nozem. Dzgal go przez 16 sekund i nie zabil go tylko dlatego ze ten mial na sobie ochronny napiersnik. W normalnych serialach najwieksze wpadki to gdy aktor zle wymowi kwestie albo sie przewroci: w Dexterze prawie gina ludzie ;p

Odnośnik do komentarza

Teraz ten cytat z gornej częsci strony wyglada jeszcze bardziej zabawnie :P

 

a ta bójka to chyba jakiś żart, pełna amatorka, niech się uczą od np. Lostów (Keamy vs. Sayid

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...