Skocz do zawartości

Dexter sezon 3


Tokar

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Trójka i świetne recenzje ? Wiki podaje zupełnie co innego - "Dexter in the Dark received almost unanimously negative reviews. The novel is accused of being poorly written, lacking the style and wit of the first two novels. Furthermore it is widely criticized for departing from the original storyline by introducing supernatural powers. The novel currently has a two-and-a-half star rating on Amazon.com.".

http://en.wikipedia.org/wiki/Dexter_in_the_Dark

 

Pocieszam się tym, że twórcy serialu musieli wykazać się i tak sporą pomysłowością tworząc scenariusze do poprzednich sezonów. Ostatnio miałem okazję przeczytać pierwszą część książkowego Dex'a (Demony Dobrego Dextera), która diametralnie różni się od serialu - jest dużo uboższa w wątki poboczne (które właściwie nie istnieją), dużo prostsza pod względem akcji, że o zupełnie innym zakończeniu (IMO gorszym) nie wspominając. Serial niewątpliwie bije na głowę książkowy oryginał i mam nadzieję, że w trzecim sezonie nie straci formy :) .

Odnośnik do komentarza

Wy tu pitu pitu o ksionszkach, a trzeci sezon czeka.

 

http://www.popcorner.pl/popcorner/1,81588,...e_wrzesniu.html

 

Od dawna wiedzieliśmy, że trzeci sezon Dextera wróci na antenę w okolicach września - października. Dziś znamy dokładną datę: niedziela, 28 września. Oprócz tego znamy tytuł pierwszego odcinka: "Our father". Do czego on nawiązuje? Oczywiście pierwsze skojarzenia wskazują na Harry'ego, ale czy na pewno?

:)

Odnośnik do komentarza
Gość Beka Wnusiu

Miało być na tvn'nie na początku roku, teraz nowych informacji nie ma i moim zdaniem ten serial nie pojawi się w polskiej tv.

Co to za przyjemnośc oglądać z lektorem? Jeszcze pewnie badziewne tłumaczenie by zrobili.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Trochę się zawiodłem, ale to pewnie dlatego, że czekałem na kolejny odcinek Dextera jak na zbawienie ;). No i trochę przez to, że względem trailera 3 sezonu niewiele nowego się dowiedziałem. Nie licząc nowego problemu Dextera (pokazanego w zwiastunie), to reszta wygląda tak:

Problemy rodzinne, nowe śledztwo, problemy zawodowe, bzykanie Rity. Mam wrażenie, że tylko zrozpaczony prokurator, który zaczyna chyba lubić Dextera jest w miarę ciekawym wątkiem.

 

Końcówka jakoś mnie nie ruszyła, ale może ciekawie rozwinąć postać Dextera :). No bo jak to będzie wyglądać? SPOILER

Dexter - tata xD

 

Edytowane przez Solidny (pan)
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...