Skocz do zawartości

Dexter sezon 3


Tokar

Rekomendowane odpowiedzi

Ale co by stało na przeszkodzie, żeby Prado odsiadując dozywocie nie sypnął Dextera? Chyba jednak zginie :]

Ale co tak naprawde maja na Dexa? Ok, nawet jak zaczna go przetrzepywac to pozbedzie sie (albo ukryje) swoich trofeow. Poza tym Prado na poczatek walnie, ze zwloki Freebo sa na cmentarzu a dobrze wiemy, ze ich tam nie ma ;) W tym momencie mamy prokuratora morderce i do tego klamce probojacego wplatac w to bogu ducha winnego pracownika laboratorium. Prado pojdzie siedziec razem ze skinerem ;)

Prado ma generalnie "wtyki" jako prokurator i mówił coś o przeszukiwaniu domu Dextera. Zresztą ktoś na polecenie Prado pewnie obserwowałby Dexa, gdyby było za mało dowodów. Na tą chwilę jednak żaden nie chce ryzykować przesłuchań i najwyraźniej załatwią to między sobą :)

Odnośnik do komentarza

A mi się 3x10 tak średnio podobał. Naprawdę spodziewałem się, że z relacji Dexter - Miguel wyjdzie coś ciekawszego, niż scenariusz " Miguel okazuje się być bardzobardzobardzozły, a Dexter będzie chciał go zabić. " Co mi się najbardziej nie podoba, to że akcja zaczyna się posuwać do przodu dzięki nielogicznym zachowaniom bohaterów i akcjom szytym grubymi nićmi . Po co Prado

zabierał obrączkę Ellen ? Po to, żeby Dexter mógł ją zakosić i mieć niepodważalny dowód jego winy

. A że to bez sensu, sprzeczne z logiką i zasadami, które wpajał mu Dex to już nieważne. Akcja ma się potoczyć tak a nie inaczej i w związku z tym Prado ma się zachować jak idiota. Zresztą sama scena zakoszenia obrączki też do najbardziej wiarygodnych nie należy.

Sprzątaczka wpuszcza Dextera do domu Miguela i nie wzbudza jej podejrzeń, że ten w ramach przeglądania biblioteczki przewraca cały pokój do góry nogami (zapewne nie wydając przy tym żadnych dźwięków). No i La Guerta, pijana, będąca świadkiem gorszącej sceny małżeńskiej dzięki swojemu analitycznemu umysłowi nagle doznaje olśnienia i samochód Prado zaczyna wzbudzać jej podejrzenia.

 

Niby nie są to jakieś straszne głupoty, ale czepiam się, bo dotychczas w tym serialu wszystko toczyło się bez stosowania tego typu naciąganych motywów. A stąd już niedaleko do opierania akcji na cudownych zbiegach okoliczności.

Odnośnik do komentarza
Gość andertejker

cudowne zbiegi okoliczności mieliśmy już w poprzednich sezonach. to z tą obrączką Ellen nie musi świadczyć o celowej głupocie Miguela wprowadzonej przez scenarzystów. czuję po kościach, że odcinki 11 i 12 będą MOCNE.

ps. pani od organizowania wieczorów kawalerskich nie musiałaby wcale wiedzieć jak kawaler dotrze na ten wieczór. ona nie musi mieć tego w ofercie, to mógłby być pomysł Masuki :P

Odnośnik do komentarza

Nie widziałeś najnowszego odcinka = nie odwiedzaj tego tematu, proste. Zawsze się tego trzymam.

 

No i Miguel zdechł. Ładnie to wszystko zostało rozegrane. Ciekawi mnie tylko nieobecność LaGuerty - były gdzieś wspomniane plany na ten wieczór, że akurat jej nie było w domu ? Choć podejrzewam, że chwilowo chciała opuścić swój dom, ze względu właśnie na Prado.

Jak myślicie, czy coś bardzo istotnego wydarzy się w kolejnym, już ostatnim odcinku ? Tytuł jego brzmi "Do You Take Dexter Morgan?", więc ślub gwarantowany. Ale przed ślubem, węszycie jakąś akcję ze Skinnerem ? Oby nie próbowali przenieść tego wątku na kolejny sezon, choć na szczęście nic podobnego się wcześniej nie działo, więc i tutaj jest to wątpliwe. Ciekawość Debry również może wprowadzić ciekawy wątek - kto wie, czy w tych aktach nie dowie się czegoś o przeszłości Dextera (jeden z głównych wątków 4. serii ?)

 

Odnośnik do komentarza
Nie widziałeś najnowszego odcinka = nie odwiedzaj tego tematu, proste. Zawsze się tego trzymam.

No wahałem się i nie wytrzymałem, odsłoniłem ;p

 

A sam 11# super. Jako iż jestem naiwny, przeszła mi przez głowę myśl, że

Miguel jednak faktycznie chce naprawić sytuację. Mimo wszystko przed śmiercią zawsze odsłaniają swoje prawdziwe oblicze. Tylko się upewniliśmy, że Prado zasługuje na swoje w 100%.

W sumie szkoda, miałem nadzieję na co innego. Liczyłem na jakiś wyjątek wśród wyrozumiałych przyjaciół Dextera. Jednak psychol ciągnie psychola, a Dex wydaje się być jedynym porządnie wychowanym. Brawo Harry :D. Btw zaskoczył mnie swoją opinią na temat tej przyjaźni :)

Edytowane przez Solidny (pan)
Odnośnik do komentarza

co do epa 12 z zapowiedzi na końcu odcinka 11

 

Ostatni z braci Prado wie że Dexter wykończył Miguela i najprawdopodobniej schwytał Dexa plus wcześniej mu grozi i kradnie trofea. Jest ślub a policja kogoś ściga skinner albo na tropie porwanego Dextera

Po odcinku ma być ekskluzywny wywiad z M C Hallem i chyba zapowiedź 4 sezonu

Odnośnik do komentarza
co do epa 12 z zapowiedzi na końcu odcinka 11

 

Ostatni z braci Prado wie że Dexter wykończył Miguela i najprawdopodobniej schwytał Dexa plus wcześniej mu grozi i kradnie trofea. Jest ślub a policja kogoś ściga skinner albo na tropie porwanego Dextera

 

To raczej Skinner go schwyta bo wątpię, żeby taki burak jak Ramon dał radę.Jestem ciekaw co Ramon naopowiada o Dexterze celując w niego spluwa przy wszystkich.

 

 

Odnośnik do komentarza

Początek odcinka z wieczorem kawalerskim rzeczywiście świetny, ale całość jakoś szczególnie nie porywa. Sprawa relacji Dexa i M. Prado, która była motorem napędowym tego sezonu, została urwana szybko i niespodziewanie. Chociaż może to i dobrze, bo tak samo jak Dexter, zawiodłem się na Miguelu. Od momentu popełnienia zaaranżowanego przez Dexa "rytualnego" morderstwa, Prado zaczął zachowywać się jak debil. Az przykro było patrzeć jak się miotał, popełniając jedną głupotę za drugą.

 

Ciekawe, czy wątek Skinnera także zostanie rozwiązany na szybko w ostatnim odcinku, czy może rzeczywiście zostanie przeniesiony na kolejny sezon.

 

Odnośnik do komentarza
Gość andertejker

ściągnij sobie taki program "Gom Player". tam możesz na bieżąco przesuwać napisy w czasie za pomocą < i > .

każde wciśnięcie którejś z tych 'strzałek' przesuwa o pół sekundy. myślę, że bez problemu sobie dopasujesz.

Odnośnik do komentarza
ściągnij sobie taki program "Gom Player". tam możesz na bieżąco przesuwać napisy w czasie za pomocą < i > .

każde wciśnięcie którejś z tych 'strzałek' przesuwa o pół sekundy. myślę, że bez problemu sobie dopasujesz.

Tylko czy powyższy program przesuwa całość napisów czy dany (wyświetlany) ?

Bo jest taka opcja w programiku Allplayer, tylko tam przesuwa całość i wtedy o kant doopy rozbić.

(nie pasują napisy w 30 sek, przesuwam o 2 sek w przód, jest git. lecę dalej i nie pasuje w 2minucie, przesuwam i pasuje z tym że rozwala synchro w 30 sekundzie - to co pierwsze zmieniałem)

 

Dziś wieczorkiem mam zamiar obejrzeć wszystkie zaległe od 8 do 11 ep. A później jak już będą napisy będę zamylał zaskoczonego obrotem akcji :twisted:

ach te kobiety, dla nich prawie wszystko hehe

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...