Skocz do zawartości

Dexter sezon 3


Tokar

Rekomendowane odpowiedzi

W ramach ciekawostki: podczas zdjec do Dextera na planie wydarzyl sie dosc dziwaczny wypadek. Ukryje artykul za spoilerami bo historia zdradza przy okazji cos co sie stanie

 

"The National Enquirer reports in this week’s issue that actor Jimmy Smits, who plays district attorney Miguel Prado, stabbed an actor in the chest several times during a scene in which he accidentally picked up a real knife that was inexplicably put right next to a fake prop knife on set. Smits stabbed actor Jeff Chase in the chest with a knife he assumed was a prop. He easily could have killed him, but as luck had it Chase was wearing a chest plate, which saved his life:

 

Dexter star Michael C. Hall screamed in horror “Stop! Stop! Stop!” as fellow actor Jimmy Smits stabbed another actor repeatedly in the chest with a real knife on the set of their hit show.

 

The shocking September 5 incident occurred after a real knife was mistakenly placed next to a theatrical prop knife.

 

“During a horrific execution scene with actor Jeff Chase , Smits was so into the part he kept stabbing Chase ferociously with what he thought was a fake knife,” a shaken eyewitness told the Enquirer…

 

Smits was so caught up in the emotionally charged scene, it took him about 16 seconds to stop. “By a miracle, Chase escaped without a cut because he had a protective chest plate on underneath his clothes,” said the source

 

 

W skrocie i po polsku: aktor prawie zabil drugiego gdy w pewnej scenie zabojstwa zaczal go dzgac nozem ktory okazal sie nie byc rekwizytem tylko prawdziwym nozem. Dzgal go przez 16 sekund i nie zabil go tylko dlatego ze ten mial na sobie ochronny napiersnik. W normalnych serialach najwieksze wpadki to gdy aktor zle wymowi kwestie albo sie przewroci: w Dexterze prawie gina ludzie ;p

Tak odnosnie tej ciekawostki: zdarzenie to mialo miejsce w jednej z koncowych scen tego odcinka. Zobaczenie tej sceny zrobilo ta anegdote o wiele lepsza; mozecie sobie wyobrazic przerazenie tego biednego ziomka .

Odnośnik do komentarza

Niezła akcja z tym nożem;] jeszcze lepszy odcinek no i w koncu jakis cliffhanger.

 

 

Pani adwokat jakoś nie była specjalnie zdziwiona, że odwiedził ją Prado w środku nocy czy mi sie zdawało? Zdejmowaczem skor jest jakiś obcinacz drzew;/ Słabo jak na serial tej klasy. Dobrze, ze inne wątki dają rade.

 

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie cliffhanger niewiarygodnie naciagany. W ogole go nie kupuje

 

 

Prado dotad byl calkiem rozsadny i nawet przyznal racje Dexterowi ze babka-adwokatka nie jest do ubicia. Nie wierze ze nagle mu sie odmienilo i postanowil ja ukatrupic. Jak dla mnie bardziej pachnialo ze przyszedl zaruchac, nie zabic

 

 

Mam nadzieje ze Miguel nie kopnie w kalendarz w tym sezonie. Zbyt przewidywalne i zal jednej z lepszych postaci w serialu. I mam nadzieje ze to cale telenowelowe gow no z Rita i Angelem i Deb prowadzi do czegos konkretnego,a nie do dalszego telenowelowego gow na. Bo o ile wszystko z Prado jest swietne, to te watki obyczajowe ciagna serial w dol. W poprzednich sezonach bardziej umiejetnie trzymano rownowage miedzy "mieskiem" a zyciem osobistym postaci , ba, wychodzila z tego fascynujaca mieszanka. Teraz mam juz dosc jeczenia Rity i kolejnych rozterek milosnych deb.

Odnośnik do komentarza
cieszy pierwszy od iluś tam odcinków cliffhanger, który pokazuje, że miguel chyba napewno skończy gdzieś na dnie rzeki.

Oby jednak nie bo Miguel to świetna postać.

 

Dobra laski, skąd zasysać 3 sezon z NAPISAMI? help!

Obejrzałem 2 poprzednie - rewelka, choć i tak uważam, że książki lepsze

Ja ściągam z PEBa.

Edytowane przez Junkhead
Odnośnik do komentarza

Prado dotad byl calkiem rozsadny i nawet przyznal racje Dexterowi ze babka-adwokatka nie jest do ubicia. Nie wierze ze nagle mu sie odmienilo i postanowil ja ukatrupic. Jak dla mnie bardziej pachnialo ze przyszedl zaruchac, nie zabic

Też tak myślę :)

Po tym jak przygotowywał się z Dexterem i po wspomnianej scenie, w której przyznaje, że się mylił co do Ellen, nie przyszedłby do niej ot tak sobie by ją zadźgać. Zauważcie też, że nie ma rękawiczek i zostawia wielki, soczysty odcisk palca na dzwonku do drzwi, co jest wyraźnie zaznaczone. Wydaje mi się, że w tej sytuacji mógłby powiedzieć Ellen, że rezygnuje z wszelkich oskarżeń wobec psycholi, których ona broni. Dlaczego? Bo ma lepszą metodę na pozbywanie się ludzkiego śmiecia, o czym ona nie dowie się od razu :). Może później zauważy, że człowiek któremu pomaga, a któremu Prado odpuścił podejrzanie szybko umiera. Zrodzą się podejrzenia i mamy cliffhangery do końca sezonu (miejsce na trzy odcinki) ^_^. Oby nie było powodów do zabicia Miguela, nie chcę taniej powtórki Lili <_<

 

Odnośnik do komentarza
Gość andertejker

tez mysle,ze Miguel

przyszedl porobic Ellen a nie ja ukatrupic. moze sie okazac, ze caly czas sie z nia spotykal i ma z nia romans o czym nie wiedzial nikt poza nimi. tak na marginesie to z niego tez niezly psychol- co z tego bedzie dowiemy sie juz w poniedzialek.

Odnośnik do komentarza
To by nie miało sensu, bo chciał ją zabić i jej nienawidzi.

Może podpuszczał Dextera.

Jesli okaze sie, ze Prado jest postacia sprytniejsza od Dexa to bedzie to zaskoczenie sezonu.

 

Wydaje mi sie jednak, ze koles do konca bedzie ulomny, infantylny i przewidywalny. Jak ja nie cierpie tej postaci...

Odnośnik do komentarza

Wszystko fajnie, oglądam z przyszłą żonką, dochodzimy do epizodu 8 i zonk! Awantura w domu, bo napisy nie dopasowane hehe

ma ktoś źródełko z dobrą wersją (max 300mb) z dobrze dogranymi (synchro) napisami?

Znalazłem masę w sieci, ale kuj wie które są dobre. Może ktoś ma już sprawdzone? PM pliz

 

 

Ciekawość mnie zżera jak się Dex Miguela pozbędzie. Nie wierzę, że zostaną kumplami po wsze czasy. Może pójdzie na emeryturkę jak brat? Za machloje przy sprawach oczywiście.

 

Edytowane przez Kroolik
Odnośnik do komentarza

Ok, moje przewidywania sie nie sprawdzily. Nieszczegolnie mi sie podobalo ale kierunek w ktorym sprawy potoczyly sie pod koniec wszystko zmienil. Po dosyc przewidywalnej serii odcinkow, BAM!, serial kompletnie mnie zaskakuje.

 

Ale watek skinnera nadal pasuje jak korona przyklejona do psiej dupy.

Odnośnik do komentarza

Ja mam tylko nadzieje, że Skinner jest powiązany w jakiś sposób z Prado. Wtedy też Dex miałby pretekst, aby odpalić go. Jestem również ciekaw czy powróci motyw przypadkowo zabitego braciszka i czy będzie miał jakiś wpływ na przebieg ostatniego odcinka.

 

Jak narazie s.3 jest taki dziwny. Przez 7 odcinków nic się nie dzieje i nagle pod sam koniec sezonu wszystko przyśpiesza i robi się intrygująco. Jak tak dalej pójdzie, to przy następnym sezonie warte obejrzenia będą tylko 2 ostatnie odcinki.

 

Najgorszą rzeczą, jaką uczyniono w tym serialu, to uśmiercenie Doeksa ;/

 

Odnośnik do komentarza
Gość andertejker
Wszystko fajnie, oglądam z przyszłą żonką, dochodzimy do epizodu 8 i zonk! Awantura w domu, bo napisy nie dopasowane hehe

ma ktoś źródełko z dobrą wersją (max 300mb) z dobrze dogranymi (synchro) napisami?

Znalazłem masę w sieci, ale kuj wie które są dobre. Może ktoś ma już sprawdzone? PM pliz

 

 

Ciekawość mnie zżera jak się Dex Miguela pozbędzie. Nie wierzę, że zostaną kumplami po wsze czasy. Może pójdzie na emeryturkę jak brat? Za machloje przy sprawach oczywiście.

 

nie panikuj tyle dziadku, tylko wejdz na www.napisy24.pl

Odnośnik do komentarza
nie panikuj tyle dziadku, tylko wejdz na www.napisy24.pl

gdybym nie próbował to siedziałbym cicho, zassało nowe i też ni w kuj pasują. jakoś sobie muszę poradzić luzik

Jak nie sciaga przez napiprojekt i nie ma na napisy24 to raczej nie bedzie. Napisy godne uwagi robi do Dexa MSaint(jest na tym forum zresztą), a wersją, ktora tłumaczy jest ta 500mego. Chyba lepiej "dokupić" kilka mega i łykać 500megowke niż czekać w nieskonczonosc na napisy.

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...