Skocz do zawartości

Dexter sezon 3


Tokar

Rekomendowane odpowiedzi

Po sesji z 9

 

A jednak zabił ją. Czyli scena z tym jak zmienia o niej zdanie była zupełnie niepotrzebna - właściwie myląca.

Jego postać faktycznie zaskoczyła. Czyżby od razu zauważył to "coś" w Dexie, że go tak wykorzystał? Od początku cel był jasny? Inaczej po co to? Może jakiś prawniczy nawyk :P.

 

 

 

Ogółem wszystko fajnie się toczy, ale jednak szkoda, że

mamy kolejnego przyjaciela, który nie będzie pochowany w jednym kawałku. Liczyłem na coś odwrotnego. Jak Dex :rolleyes:

 

Odnośnik do komentarza

Generalnie nieźle, ale bez orgazmu. Sam nie wiem czy się takiego toku spraw spodziewałem, ale na pewno była to jedna z branych pod uwagę możliwości. Fajnie, że na ostatnie odcinki serii Dexter wreszcie się skupi na tym, co potrafi najlepiej, a nie na zawieraniu przyjaźni i małżeństw. Przynajmniej na to się zapowiada.

 

 

Myślę, że Skinnera i Prado coś łączy, bo przecież nie wiadomo jak potoczyła się ich rozmowa w pokoju przesłuchań - to może być klucz. Jeśli nie łączy, to Skinner jest tylko zapychaczem miejca, aby reszta ekipy się nie nudziła w trakcie sezonu. Na dobrą sprawę Dex może już zabić Prado w zgodzie z kodeksem (wie, że zabił i prawdopodobnie zrobi to ponownie). Scena z wkur'wionym Dexterem, rzucającym monitorami i w ogóle w 'rejdż mode' przypomniała mi "Sześć Stóp Pod Ziemią" gdzie takie zagrywki były częste, a i gęba aktora ta sama. Śmieszne uczucie.

 

 

W sumie z wszystkich epów numer 9 w tym tygodniu, najlepiej wypadł ten z Hałsa, wyrwany z szablonu, trzymający w napięciu niczym film akcji. Dekster taki se, choć obiecujący na przyszłość i z mocną końcówką, a w Californication zabrakło przelotnych cycków i było zbyt romantycznie.

Odnośnik do komentarza

Najlepszy odcinek sezonu 3. Po pierwsze nie spodziewalem sie, ze

Prado zabije ta babe

po drugie spodziewalem sie, ze

skinerem bedzie typek z poczatkowych epow

ale wierzylem, ze

jednak bedzie to ktos z policji

no i po trzecie

Prado okazal sie sprytniejszy od Dexa co jest zaskoczeniem sezonu. Tak mialka, infantylna i prostacka postac nie mialaby racji bytu w tak dobrym serialu wiec dostalismy ostrego kopa w ryj.

Sceny jak

Dex w domu Rity orientuje sie, ze slowa Prado do stek klamstw oraz ta po wykryciu szwindlu z koszula

sa swietne. Az sobie drugi raz je obejrzalem ;)

Odnośnik do komentarza

Myślę, że Skinnera i Prado coś łączy, bo przecież nie wiadomo jak potoczyła się ich rozmowa w pokoju przesłuchań - to może być klucz. Jeśli nie łączy, to Skinner jest tylko zapychaczem miejca, aby reszta ekipy się nie nudziła w trakcie sezonu. Na dobrą sprawę Dex może już zabić Prado w zgodzie z kodeksem (wie, że zabił i prawdopodobnie zrobi to ponownie). Scena z wkur'wionym Dexterem, rzucającym monitorami i w ogóle w 'rejdż mode' przypomniała mi "Sześć Stóp Pod Ziemią" gdzie takie zagrywki były częste, a i gęba aktora ta sama. Śmieszne uczucie.

 

 

Podpisuję się pod tym, bo dziwne byłoby pozostawienie tych wątków niepołączonych w żaden sposób. Poza tym jest jeszcze jedna sprawa -

jakaś wina trupa z pierwszego odcinka (np. jego kontakty ze Skinerem, cholera wie), brata Miguela, która mogłaby oczyścić Dextera (w jego oczach ;) ). Ogólnie liczę na jakiś silny motyw, który ładnie to wszystko zepnie.

 

Odnośnik do komentarza

Co to spoilerow Kmiota i epa 10.

Trafiłes w 100%

Prado to niezły swir i zajmuje wysokie miejsce w czołowce moich ulubionych postaci. Niezle im sie ta 'przyjazn' ulozyła.

 

 

 

Wszystko co było pisane wyzej sie sprawdziło. Prado ma koneksje ze Skinerem, a nawet wątek romansu Batisty ni z grychy, ni z pietruchy czemus słuzył. Cały czas pokazywali jak Dex kogoś sledzi, a teraz to on robi za ofiare:]

Będzie się działo;]

Odnośnik do komentarza

No w sumie mi się podoba. Co prawda nie jest to poziom pierwszego sezonu, ale nadal to dobry serial. Rywalizacja się zaostrza, do gry wchodzą coraz poważniejsze argumenty, przyśpieszamy.

 

 

Prado jak można było się domyślić, to niezły krejzol, choć z tą obrączką to go trochę fantazja poniosła, mógł głowę se na pamiątkę wziąć i postawić na TV, baran. Przyfisiował na koniec, ujawnił swoje koneksje ze Skinnerem i skończyła się fajna burza mózgów i zagrywek. Zobaczymy jak to będzie z uwięzionym Dexem, ale coś czuję swoją romantyczną duszą, że na koniec historii Deb pójdzie w ślinę z Quinn'em, bo jakoś ku temu zmierza. No i LaGłerta pewnie rozkmini o co chodzi, bo już skojarzyła "czwartkową noc" i "wielkie halogeny". No się zobaczy, ale jakoś ciężko mi sobie wyobrazić odcinek z uziemionym Dexterem.

 

Odnośnik do komentarza
Gość andertejker

no odcinek świetny. mam dziwne wrażenie, że Dexa

wcale nie porwał Skinner, tylko Masuka z kumplami, żeby go w zaskoczeniu dowieźć na wieczór kawalerski. ale by były jaja, gdyby się okazało, że tak będzie :P

Odnośnik do komentarza
Ale co by stało na przeszkodzie, żeby Prado odsiadując dozywocie nie sypnął Dextera? Chyba jednak zginie :]

Ale co tak naprawde maja na Dexa? Ok, nawet jak zaczna go przetrzepywac to pozbedzie sie (albo ukryje) swoich trofeow. Poza tym Prado na poczatek walnie, ze zwloki Freebo sa na cmentarzu a dobrze wiemy, ze ich tam nie ma ;) W tym momencie mamy prokuratora morderce i do tego klamce probojacego wplatac w to bogu ducha winnego pracownika laboratorium. Prado pojdzie siedziec razem ze skinerem ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...