Skocz do zawartości

The Dark Knight


Timmy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 649
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no tak, ale jakby nie patrzec Ledger zmarl prawie "na planie" nowego batmana i ludzie tak to beda kojarzyc. I krytyka filmu bedzie juz mniej miazdzaca, tak sadze.

Troche mi sie szkoda zrobilo, jak przeczytalem jakis czas temu, ze E Norton dostal prozocyje zagrania Jokera (jeszcze przed Ledgerem), ale odrzucil bo gral Hulka.

 

I Patriota to kiepski film.

Odnośnik do komentarza

imho Batman Begins to najlepszy film o batmanie jaki powstal...w swietnym klimacie,mistrzowsko wykonany(kostium bez tych pie.dolonych sutkow!! nareszcie..sam Bale o tym wspominal) fura batmana rozwala na lopatki.....

Na nowego batmana czekam z wywieszonym jezorem i wiem ze Ledger da rady i zagra jokera lepiej niz Nicholson :D sam jego wyglad?10/10 lepiej juz go nie mogli wykreowac...pierwsza gadka jokera na poczatku trailera to kolejne mistrzostwo :D nie zj.ebia tego...nie wierze

Odnośnik do komentarza

Pierwsze dwa Batmany Burtona to mistrzostwo klimatu. Oba leciały niedawno na tvn7 i trzeba przyznać, ze niewiele się postarzały i wciąż mają urok. Batman Forever fajny dla nastolatków, ale zbyt kolorowy i w pojedynku z 1 i 2 na długowieczność przegrał już rok, dwa lata po premierze, szczególnie żal Bane'a. Mogli sobie w ogóle darować jego epizod w roli przerośniętego bezmózga. Batman i Robin równie słabo co Forever. Begins fajny klimat, ale na dobrą sprawę nie pamiętam czy z kiś oprócz Scarecrowa tam Nietoperz walczył. Kompletnie słabi badguy'e.

Naprawdę liczę na Mrocznego Rycerza.

Odnośnik do komentarza

Nawalczyl sie ostatnimi czasy batman nie raz zmienial twarz, i nie raz zmienial wrogow. mam nadzieje ze nikogo nie pominolem

 

Michael Keaton - Batman

Val Kilmer - Batman

Goerge Cloney - Batman

Christian Bale - Batman

 

Jack Nicolson - The Joker

Dany Devito - Pingwin

Michelle Pfeifer - Catwoman

Tommy Lee Jones - Harvey Dent

Jim Carrey - Edward Nygma

Arnold Schwarzenegger - Mr Freeze

Uma Thurman - Poison Ivy

Jeep Swenson - Bane

Ken Watanabe - Ra's Al Ghul

Cillian Murphy - Dr. Jonathan Crane (ScareCrow)

Aaron Eckhart - Harvey Dent (Two Face)

Heath Ledger - The Joker

 

tak wiec widac ze przez batmana przewinela sie spora ilosc slaw holiłut :D a zapotrzebowanie wciaz jest, dla mnie najlepszy batman to oczywiscie dwa pierwsze, zdjecia wciaz ukazują gotham w nocy, prawie nie ma nic w swietle dnia i tak wlasnie lubie mroczno w stylu zimnego deszczowego gotham city.

Odnośnik do komentarza
Mi to Gotham z Begins bardziej przypominało tą nowoczesną planetę z Gwiezdnych Wojen (Coruscant czy coś). Też jestem zwolennikiem dwóch pierwszych części i mam cichą nadzieję że "Mrocznemu Rycerzowi" klimatycznie bliżej będzie do nich niż do "Begins".

Wpis. Miasto z Begins to rozswietlone downtown jakich wiele w amerykanskich metropoliach. "True" Gotham bylo jedynie w 1 i 2 czesci. Mroczne, "betonowe" (nie szklane), przypominajace miasta amerykanskie lat 30 (albo 60. nie pamietam juz hehe), czyli takie jak w komiksie (no i bajce, ktora swego czasu emitowal polshit).

Odnośnik do komentarza

Liam Neeson w roli Ra's Al Ghul'a ... "Stare" Batmany sztywne? hehe, dobre dobre ... zwłaszcza jedynka z Jokerem-ostatnio to widzialem... nie moge powiedziec zeby byl to film mroczny i powazny... IMO najlepszy Batman to 2 cześć z Keatonem... a najgorszy? łatwo zadecydowac: Batman i Robin ... pamietam jeszcze jak polski dystrybutor wypuscil wersje z dubbingiem do wypozyczalni... to była żenada dopiero

Edytowane przez mishka
Odnośnik do komentarza
Liam Neeson w roli Ra's Al Ghul'a ... "Stare" Batmany sztywne? hehe, dobre dobre ... zwłaszcza jedynka z Jokerem-ostatnio to widzialem... nie moge powiedziec zeby byl to film mroczny i powazny... IMO najlepszy Batman to 2 cześć z Keatonem... a najgorszy? łatwo zadecydowac: Batman i Robin ... pamietam jeszcze jak polski dystrybutor wypuscil wersje z dubbingiem do wypozyczalni... to była żenada dopiero

 

mishka a najbardziej zaje'biscie bylo wtedy gdy Robin zamiast "yeah!"

zakrzyknal "jest!", wtedy myslalem ze pekne ze smiechu

 

fakt ze Gotham w Begins bylo zbyt "szklane" i nowoczesne, ale film zacny :]

Odnośnik do komentarza

Ktoś już kiedyś wspominał (Olszesky?), że chętnie widziałby właśnie film na podstawie Batman: Venom. Ostatnio nawet czytałem ponownie ten komiks. Jednak znając Holiłód, nie byliby sobą gdyby do tej historii nie dorzucili jakiegoś bardziej znanego badguy'a. Czyli taka walka Batmana z nałogiem na tle walki z brzydkim i złym przeciwnikiem.

Odnośnik do komentarza

fuf, pamietam venoma, rewelacyjny przepis na film, tam tez byl jakis nasterydowany dzieciak, nadalby sie na przeciwnika. tyle ze przeslanie tego komiksu wypisane na pierwszej stronie (moze drugiej lub ostatniej) mowiące o tym ze nawet batman jest tylko czlowiekiem lub cos w tym stylu pewnie by sie nie sprzedalo w holiłudzie. po venomie byla juz afera z BANE i upadek batmana, ciekawy pomysl, tyle ze nie mozna by zostawic batmana polamanego i na wózku, to dobry przepis na mini serial, albo na cos w stylu piratow z karibów, czyli trylogie.

 

offtop, kiedys w komiskach ktore mozna bylo dostac w polsce nastal dziwny okres, batman polamany, superman martwy, spideman przestal byc spidermanem, punisher zabity (podobno), xmeni w rozsypsce i wszystko to w tym samym czasie, masa ciekawych pomyslow.

Odnośnik do komentarza

No nie wiem, czy ktokolwiek nowy pojawi sie w Batmanie przez najblizsze 2-3 filmy. Scarecrow przeciez juz sie pojawil, nadal zyje i w koncu Nolan go wprowadzi na salony. W 3 ma byc Two-Face i rezyser cos mowil, ze marzy o nowej Catwoman.

Czyli najwczesniej ktokolowiek nowy pojawi sie w czesci 4 nowego cyklu. Z tym, ze Nolan nic sobie nie robi z tego, ze dane postacie juz sie pojawily i wstawia swoje wersje takowych.

Takze predzej chyba pojawi sie nowy Riddler (chociaz jak dla mnie to jest mocno niefilmowa postac, malo efektowna i lepiej juz jej nie ruszac niz robic to co zrobil Carrey), czy Poison Ivy niz Killer Croc, czy Zsasz.

 

 

Jedno jest chyba pewne, Nolan nie odwazy sie zrobic swojej wersji Pingwina. Za wysokie progi;] De Vito to pingwin absolutny.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...