Skocz do zawartości

The Dark Knight


Timmy

Rekomendowane odpowiedzi

postacie u burtona wlasnie sa absolutne, pingwin boski, catwoman. ehh MIAUUUU, Joker jest przezabawny dla mnie, boje sie czy Ledger tez bedzie, spogladajac na liste aktorow w nowym batmanie widac ze aktor grajacy scarecrow'a znow gra w filmie, czy bedzie jako jeden z wrogow ? jest tez nazwisko Harvey Dent, nie wiem wlasnie czy tylko jako prawy prokurator czy bedzie two face? moge tylko gdybac bo na liscie nie ma two face. a jesli dark knight ma byc poczatkiem trylogii to pod koniec pewnie zmieni sie w two face, wiadomo kto bedzie w nastepnym batmanie. lub wiadomo by bylo.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 649
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

fuj, w dark knight nie bylo robina, to jest bardziej mroczna wersja batmana i taka mam nadzieje ze pozostanie. a wracajac do scarecrowa to skoro pojawi sie w kolejnej czesci byc moze urosnie w sile bo faktycznie w begins sie nie popisal. tyle ze uwaga fabula filmu

podobno ma sie pojawic tylko po to by nagle zniknac w tajemniczych okolicznosciach, batman po tym jak pozbyl sie ras al ghula, chce odszukac doktorka lecz na drodze staje mu wlasnie JOKER, ktory chce dopasc batmana zanim ten razem z gordonem i prokuratorem Harvey Hent dopadna wlasnie jego.

tak wiec byc moze epizodycznie mignie gdzies na ekranie.

Odnośnik do komentarza

jesli ogldalismy ten sam trailer to moge wywnioskowac tyle ze ja postrzegam jokera jako totalnego psychola, nie wiem czy bedzie zabawny jak poprzedni ale moze takie jest zalozenie, w batmanie mialo byc zabawnie i bylo, tym czasem dark knight nigdy nie byl smieszny, mial inny klimat.

 

poczekamy zobaczymy.

Odnośnik do komentarza

mi tam na plakat pasuje sama facjata jokera

Heath-Ledger-joker03_bg.jpg

 

a z predatorem to takie bylo zalozenie ludzi zafascynowanych serią .... versus PREDATOR miedzy innymi wlasnie batman, dzieki trzem dosc ciekawym komiksom (pierwszy do dzis dzien jest megaza(pipi)isty). a batman jak widac to najciekawsza postac z galerii amerykanskich herosow, czlowiek bez super mocy.

 

a wracajc do jokera to szkoda ze facjate ma tylko pomalowana albo przynajmniej tak mi sie wydaje gdyz nie widze na jego twarzy wymuszonego usmiechu, co prawda swoim ofiarom juz potrafi go wyciac

 

batman-joker.jpg

 

uwaga spoiler, klikasz na wlasna odpowiedzialnosc

 

http://media.movieweb.com/galleries/4381/2...lo/jokerdaw.jpg

http://twitchfilm.net/pics/kuchisake-onna_pi01.jpg

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...