Skocz do zawartości

The Dark Knight


Timmy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 649
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wiemy, White napisał o tym na poprzedniej stronie. Zapowiada się ciekawie.

 

 

A sam The Dark Knight to dla mnie jedna z trzech najbardziej oczekiwanych premier tego roku. Dwie poprzednie już miały miejsce (Sweeney Todd i John Rambo), szkoda że w Polsce nowego Batmana ujrzymy dopiero w sierpniu, miesiąc po światowej premierze. Mam duże oczekiwania wobec tego obrazu.

Odnośnik do komentarza

No ten trailer juz byl. Nie ma w nim sceny z pokiereszowana twarza Denta, jezeli mowa o scenie gdzie Eckhart krzyczy "No!" pod koniec, to ma tam normalna twarz i jest to scena tuz przed tym jak to sie ma zmienic (kamera jest w pionie, a Dent tak naprawde lezy feralna czescia mordy na podlozu, ujecie wczesniej wywala sie beczka z czyms latwopalnym). Trailer zdradza jak powstaje Two-Face, ale go nie pokazuje.

 

Ogolnie to mi juz podjarka minela, film nie bedzie zlepkiem efektownych ujec oraz wybuchow z trailera i plakatow, a ciagloscia, co moze sie skonczyc rozczarowaniem. Pewnie trojkat milosny wyjdzie mdlo i kiczowato, zreszta baba jest paskudna;]

 

 

Edit: a jednak pokazuje faktycznie. Scena w samochodzie z pistoletem w reku, jeszcze blizej konca niz akcja o ktorej wspomnialem;]

Odnośnik do komentarza

Zwróc uwagę na moment jak trzyma pistolet. Wtedy można zauwazyc ze ma wyrytą tamta czesc buzi.Czemu w polsce ten film bedzie dopiero miesiac po premierze grany w kinach ? Ku.rwa normalnie co to ma byc..przypominam sobie sytuacje z transformers tamtego roku gdzie tez bylo opoznienie. Czy w polsce az tak źle jest jesli chodzi o kino ? Niech mi to wytłumaczy ktos bo nie rozumie

Edytowane przez z2djtkose
Odnośnik do komentarza
wspaniala robota, tommy lee jones teraz zobaczy jakim byl plastikowym pajacem ;]

 

 

“Really?” Tommy Lee Jones said over the weekend, when told that Harvey “Two-Face” Dent was appearing in next July’s Batman sequel “The Dark Knight.” “I thought he died.”

 

 

Chyba nie jest zbytnio w temacie i sie tym nie przejmie;]

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Przesłuchałem sobie soundtracka i jako, że jestem fanbojem Hansa Zimmera nie mogę skomentować inaczej niż "świetny"!

 

Ścieżka nadal jest bardzo podobna do tej z Batman:Początek, słychać, że w niektórych utworach używano dźwięków stworzonych komputerem. Nie ma takiego przesytu i wodotrysków jak w kompozycjach Williamsa, który uwielbia wciskać wszędzie trąby czy Jablonskyego, który miesza dźwięki jak szalony.U Zimmera i Howarda dominują instrumenty smyczkowe, wszystko jest świetnie stonowane, a dźwięki się nie gryzą.

Polecam.

Odnośnik do komentarza

Film pojawił się w kinach USA. Zachwytom fanów i krytyków nad filmem i rolą Ledgera nie ma końca (poczytajcie opinie na IMDB - niektóre wydają się pisane na zamówienie wydawcy, tak są entuzjastyczne). "Mroczny Rycerz" ma szansę pobić rekord wszech czasów otwarcia w Stanach.

 

Polska premiera: 8 sierpnia. Za trzy tygodnie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...