Skocz do zawartości

The Dark Knight


Timmy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 649
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ocena na IMDB mnie dobila

Nie warto wierzyć tym oceną, ale TDK ma wszędzie świetną prase. Ocena na IGN = 10/10. Nie potrzeba mi kolejnego REC czy Blair Witch, dlatego nie mam zamiaru ściagać i ogladać wersji Cam., ale moj znajomy się skusił i nie mogł wyjsc z podziwu dla tego filmu. Chyba nawet dam te 20 zł i pojde do kina.

To chyba właśnie przede wszystkim IMDB, a nie innym serwisom, można ufać w kwestii trafności ocen

 

 

jak narazie, prawie 70k ocen, średnia 9.6

Odnośnik do komentarza
Gość lukasz
ocena na IMDB mnie dobila

Nie warto wierzyć tym oceną, ale TDK ma wszędzie świetną prase. Ocena na IGN = 10/10. Nie potrzeba mi kolejnego REC czy Blair Witch, dlatego nie mam zamiaru ściagać i ogladać wersji Cam., ale moj znajomy się skusił i nie mogł wyjsc z podziwu dla tego filmu. Chyba nawet dam te 20 zł i pojde do kina.

To chyba właśnie przede wszystkim IMDB, a nie innym serwisom, można ufać w kwestii trafności ocen

 

 

jak narazie, prawie 70k ocen, średnia 9.6

Trudno ufać serwisom gdzie za ranking odpowiadają przypadkowi ludzie. Najlepszy przykład to filmweb gdzie scarface był koło 80 miejsca a jak dali go do jakiejś gazety to nagle wylądował na pierwszym. IMDB z Batmanem jako najlepszym filmem w historii też stawia swoja wiarygodność pod znakiem zapytania.

Odnośnik do komentarza

no w sumie prawda, każdy z tych rankingów tworzą przypadkowi ludzie, ale jak juz odnosimy się do takich przypadkowch, to średnia na IMDB jest chyba najbardziej reprezentatywna (z czysto statystycznego wzgledu, tzn ilośc i przekroj ludzi, którzy się udzielają)

 

mi akurat jeszcze nigdy nie zdażyło się zawieść na werdykcie z imdb, wiec licze, że i tym razem bedzie bardzo, bardzo dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Gość lukasz
no w sumie prawda, każdy z tych rankingów tworzą przypadkowi ludzie, ale jak juz odnosimy się do takich przypadkowch, to średnia na IMDB jest chyba najbardziej reprezentatywna (z czysto statystycznego wzgledu, tzn ilośc i przekroj ludzi, którzy się udzielają)

 

mi akurat jeszcze nigdy nie zdażyło się zawieść na werdykcie z imdb, wiec licze, że i tym razem bedzie bardzo, bardzo dobrze :)

Hmmm właśnie chyba nie jest , bo im więcej średnich i przypadkowych widzów ocenia to głosy tych , którzy trochę się znają giną w morzu tych , których nowy Batman to najlepszy film w historii.

Odnośnik do komentarza

No ocena nowego nietoperza to glownie efekt re-maku najlepszej czesci batmana, smierc aktora grajacego role jokera, no i hamburgery, ktore sa upasione na macdonaldsie i komiksach wiec o czym my tu mowimy? Ocena pewnie poleci na pysk po premierze w innych krajach.

 

A nowy batman? Widowiskowy, klimatyczny i z przytupem. W kilku momentach potrafi przynudzic, ale generalnie najlepsza czesc nietoperka a postac jokera jest zaiste perfekcyjna i Jack Nicholson zostal pokonany i nie dorasta do piet obecnemu Jokerowi. ;) Chetnie wybiore sie do kina na premiere, szkoda, ze w heliosie we wrocku jakos rezerwowac wczesniej nie mozna - widzialem na razie w domu film ale do kina isc po prostu trzeba; ocena z imdb jak na ekranizacje komiksu daje rade i odzwierciedla jakosc filmidla, ale jako film akcji mocne 8 bedzie wskazane.

 

 

Odnośnik do komentarza
No ocena nowego nietoperza to glownie efekt re-maku najlepszej czesci batmana

Remake? Ktorej czesci? oO

 

Co do smierci Ledgera to się zgodzę. Nic tak nie dodaje sławy i rozgłosu jak smierć.

Odnośnik do komentarza

Ojtam, po prostu Joker jest najfajniejszym badgayem z Batmana. nolan wiedział co robi. Pewnie dałby jeszcze Pingwina, ale wersja DeVito jest NIE do przebicia. Taki Pingwin ostateczny.

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza

http://www.spike.com/show/27863?cmpnid=800...lkdes=COL_27863

 

Bat-A-Thon, półgodzinny przegląd przez wszystkie ekranizacje człowieka nietoperza, od lat 20 XX wieku, poprzez dzieła Burtona, aż po Begins i Dark Knight. Warto obejrzeć i przypomnieć sobie to wszystko raz jeszcze. Autorem jest James Rolfe, znany też jako Angry Video Game Nerd.

Edytowane przez White
Odnośnik do komentarza

Witam.

 

Piszecie że ten Ledger jest lepsiejszym Jokerem od Nicolsona, a Joker był jest i będzie tylko w wykonaniu Jacka.

Joker w wykonaniu zmarłego w Panu Ledgera to jakiś powalony ćpunek, brak mu tego co miał Joker Nicolsona: szał i obłęd w oczach. Zaznaczam iż filmu jeszcze nie widziałem ale po trailerach mogę powiedzieć że nowy Joker ssie.

Odnośnik do komentarza
Gość MasterShake
Witam.

 

Piszecie że ten Ledger jest lepsiejszym Jokerem od Nicolsona, a Joker był jest i będzie tylko w wykonaniu Jacka.

Joker w wykonaniu zmarłego w Panu Ledgera to jakiś powalony ćpunek, brak mu tego co miał Joker Nicolsona: szał i obłęd w oczach. Zaznaczam iż filmu jeszcze nie widziałem ale po trailerach mogę powiedzieć że nowy Joker ssie.

ale na pewno widziałeś dobre trailery?

 

 

Na necie ponoć są już wersje w dobrej jakości. Oglądał ktoś? Bo ja chyba nie dotrzymam do premiery

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...