Skocz do zawartości

Far Cry 2


Mastah

Rekomendowane odpowiedzi

Na stronie sklepu Cenegi pisze "Towar dostępny od Listopada 2008r." więc już zmienili datę premiery. Ja już odwołałem swój preorder w tym sklepie bo nie dość że przekładają ciągle datę premiery to jeszcze nie odpisują na maile, po prostu mają klienta w d*pie.

Cenega jest najgorszym dystrybutorem w Polsce i chyba każdy się ze mną zgodzi.

Odnośnik do komentarza
Na stronie sklepu Cenegi pisze "Towar dostępny od Listopada 2008r." więc już zmienili datę premiery. Ja już odwołałem swój preorder w tym sklepie bo nie dość że przekładają ciągle datę premiery to jeszcze nie odpisują na maile, po prostu mają klienta w d*pie.

Cenega jest najgorszym dystrybutorem w Polsce i chyba każdy się ze mną zgodzi.

No lecą sobie w kulki chłopoki i dziewoje z Cenegi. Ten miesięczny delay polskiego Fallouta 3 na konsole plus kilka innych zgrzytów niedawno lub w przeszłości sprawiają, że Cendze mało kto zaufa. A na pewno nie ludzie świadomi takiego bałaganu jaki Cenega potrafi stworzyć.

Odnośnik do komentarza
jak ktos zainteresowany na blogu 2 showshowshowshow z FC2

Jako ciekawostkę dodam, że masz poważną konkurencję - znany wtajemniczonym osobnik o ksywie kominek zaczął również bawić się w wideorecenzje na swoim blogu, tutaj bezpośredni link do filmiku: http://pl.youtube.com/watch?v=Mi7P-NWQ8JI całkiem fajne, ale uwaga - koleś nie lubi konsol !

Odnośnik do komentarza

Co mam zrobić??

 

Jestem już w połowie gry, na drugiej mapie i zabrakło mi pigułek na malarie. Nie wiem jak się dostać na pierwszą mapę, pewnie to banalne ale za cholerę nie wiem jak to zrobić. Autobusem czy jak?

 

Wiem że na drugiej mapie w lewym dolnym rogu jest droga i polana która wygląda jak ta prowadząca z jednej mapy na drugą ale gdy próbuję wkroczyć poza obszar to mój bohater mdleje.... W czym rzecz?? Help.

Odnośnik do komentarza
jak ktos zainteresowany na blogu 2 showshowshowshow z FC2

Jako ciekawostkę dodam, że masz poważną konkurencję - znany wtajemniczonym osobnik o ksywie kominek zaczął również bawić się w wideorecenzje na swoim blogu, tutaj bezpośredni link do filmiku: http://pl.youtube.com/watch?v=Mi7P-NWQ8JI całkiem fajne, ale uwaga - koleś nie lubi konsol !

 

Ma głos jak Postal :P No kurde - jakbym słyszał żałosne teksty z tej żałosnej gierki :D

Nie no, chce być śmieszny, raz czy dwa mu wyszło.

Odnośnik do komentarza
Co mam zrobić??

 

Jestem już w połowie gry, na drugiej mapie i zabrakło mi pigułek na malarie. Nie wiem jak się dostać na pierwszą mapę, pewnie to banalne ale za cholerę nie wiem jak to zrobić. Autobusem czy jak?

 

Wiem że na drugiej mapie w lewym dolnym rogu jest droga i polana która wygląda jak ta prowadząca z jednej mapy na drugą ale gdy próbuję wkroczyć poza obszar to mój bohater mdleje.... W czym rzecz?? Help.

Żeby zdobyć pigułki na malarię nie musisz wybierać się na pierwszą mapę.Powinieneś mieć na drugiej mapie zaznaczoną misję dla Podziemia(Underground),dzięki której zdobędziesz pigułki.

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza
Myszko (:E) jest w grze gdzieś około 54% gdzie faktycznie zaczyna brakować tych pigułek - szczególnie gdy robi się misje poboczne - ja tuż przed zdobyciem tabletek połknąłem ostatnią.

 

zawsze tak jest podczas questu dla klechy, poboczne misje można łupać jak dziki i nie martwić się o chorobę. Przez dwanaście godzin gry miałem 4% fabuły (czyli nic) i groszki zawsze były w kieszeni.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...