Skocz do zawartości

Far Cry 2


Mastah

Rekomendowane odpowiedzi

jutro

 

Wybrałem zwykłą przesyłkę, więc mam nadzieję, że w poniedziałek dojdzie...

 

Dojdzie, poczte teraz się stara i przesyłki przychodzą w następnym dniu od wysłania. ;)

 

Co DO FC2:

Gra nie ciekawiła mnie od początku i nie zamierzam jej kupować od razu, poczekam sobie trochę aż stanieje do około 100zł, poza tym w tym okresie wychodzi/wyszło kilka hitów więc FC2 poczeka.

Odnośnik do komentarza
Czy ktoś mi może wytłumaczyć dlaczego Fallout 3 i Far Cry 2 są dostępne po polsku tylko w jednym sklepie internetowym?. Przeglądnąłem kilka sklepów i wszędzie wersje ANG. i tylko w sklepie dystrybutora jest PL.

Polska wersja językowa Far Cry 2 ma wyjść dopiero 28 listopada czy coś koło tego,tak przynajmniej słyszałem.

Odnośnik do komentarza

Pogralem chwile wczoraj zanim zabralem sie za fable. Graficznie jest bardzo dobrze ale z pewnoscia nie powala. Coz fps na konsole chyba osiagnely odpowiedni poziom graficzny i wyzej sie nie wybija, zobaczymy co w tym temacie pokaze Killzone 2. Poki co wszystko trzyma poziom. Oczywiscie jestem rozczarowany calym freeroamingiem w grze, ktorego nie trawie, ale jest ok. Bo nie ma to jak wsiasc w w furaka i pojezdzic po afryce. Misje poki co standardowe, ale to glownie ze jeszcze chyba poza tutorial nie wyszedlem. Fajne akcje sa z mozliwoscia spacyfikowania miasteczka, wprawdzie ogranicza sie to do zabicia paru osob, ale jest oka. Multiplayera jeszcze nie ruszalem. Sterowanie furami wypada swietnie.

Odnośnik do komentarza

Czyli jest dobrze ^_^ super-szkoda tylko, że do mnie FarCry2 dotrze równocześnie z Fable2, czyli w przyszłym tygodniu.

Dopiero! <_<

 

EDIT

 

Czy ktoś mógłby opisać wrażeni z multi? Jak wypadają poszczególne tryby?

Edytowane przez kant1983pl
Odnośnik do komentarza

Nie wiem..wszyscy sie tak podniecaja grafika z far Cry 2..u mnie wygloda 'toto" co najwyzej srednio...drazni mnie kolorystyka (bardzo zielone drzewa ktore strasznie odstaja kolorystycznie od reszty otoczenia,natomniast kiedy zredukuje kolory to na leb ida wszyskie efekty swietlne..zachod slonca jest blady) i wstretny aliasing...chociaz to moze kwestia ustawien TV. Moj :huh:

Moj TV to 26 calowy Samsung LE26S81B...wim nic specjalnego ale kupowalem go ponad rok temu. Podejrzewam ze wiekszosc Samsungow z tamtego okresu mialy podobne parametry wiec moze ktos sypnie ustawieniami :P

Edytowane przez Magik
Odnośnik do komentarza
a jaby to porownac to crysisa to jak wypada ? pod wzgledem graficznym jak i gameplayowym ?

zebry w far cry 2 i w real life - > http://www.youtube.com/watch?v=gMLjg3QWLzM...feature=related

 

 

Jesli chodzi o poziom graficzny to crysis dalej jest nie do wyj.ebania,gralem w dwa tytuly na max detalach i crysis bez problemy gnecie far cry 2

Gameplay? hmmm crysisa skonczylem na szybko z ciekawosci jak beda wygladac kolejne miejscowki,gra byla nudna jak falki z olejem.Z

far cry 2 spedzilem jakas godzinke i duzo to biegania,brania misji od ludzi gierka wydaje sie abrdziej rozbudowana.Skonczylem taka kupe jak crysis to nie ma bata..far cry 2 tez musi peknac ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Albert Wesker

Gralem wczoraj okolo 5 godzin i... nie bedzie wiecej :/ bardzo na ta gre liczylem, zawod wiec podwojny :/

Zacznijmy od tego, ze jest nudno, w strzelaniu nie ma ani troszke mocy, przeciwnicy nie reaguja na kulki dopoki nie padną. Nawet zabawa snajperka nie daje radochy. Jazda samochodem jest nieciekawa, zwlaszcza, ze ciagle nas ktos atakuje. Ja rozumiem - dzika Afryka, ale dlaczego nie ma takich akcji jak na poczatku gry (w sensie, ze przejezdzamy spokojnie obok posterunku przekupujac straznikow)? Sam poczatek gry zerzniety z CoD4 ale nie ma ani troszke mocy tego ostatniego. Dalej, dialogi sa dretwe, postacie drewniane. W takim stanie rzeczy nawet grafika nie robi az takiego wrazenia jakie powinna. Jasne, jest ladnie, technicznie pewnie gra rzadzi, ale dla mnie wazniejszy jest design, a ten jest nieciekawy.

Eh, szkoda... liczylem na naprawde fajna gre, a dostalem nudne lazenie, jezdzenie i strzelanie do kukielek.

Odnośnik do komentarza

Ale przeciez nikt nie podwaza grafiki w Crysisie - kazdy powie ze jest freaking awesome. Ale nie tylko grafika sie liczy w grach, a tego drugiego skladnika w Crysisie wg mnie zabraklo - grafika 10, muzyka 9, gameplay 7 - potem zamieniamy to na ocene koncowanp. 8.1. Takich ocen nikt nie mogl wystawic? Dlatego wole oceny nizsze bo wtedy wiem ze moge sie zaskoczyc (SWFU, True Crime 2, Jericho) niz zdolowac (Halo3, GTA4, Crysis)

 

Gdy na Gametrailers ogloszono najlepsza gre 2007 podwzg. graficznym na PC czy ogolnie bo nie pamietam juz to Crysisa nie nominowali bo by zdretronizowal wszystkie gry ;)

Edytowane przez signap
Odnośnik do komentarza
Hype'owany czy nie hype'owany nadal wygląda najlepiej na rynku. FC2 nie oszukujmy się został skrojpony graficznie tak by na konsolach się "zmieścił". A Crysis (A szczególnie Warhead) to graficznie jest zupełnie inna bajka.

 

Nie podważam tego :)

Ja na Far Cry 2 czekam przede wszystkim z powodu klimatu jaki bardzo mi pasuje. Nie z powodu technicznych fajerwerków.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...