Skocz do zawartości

Diablo III - something is coming!


Sephi

Rekomendowane odpowiedzi

wybor miedzy bronia 1h i 2h jest czesto : czy wolisz bic jak slon ale powoli czy moze szybciej ale za mniej.

w przypadku demon huntera zawsze wybieram szybkosc bo jest to powiazane z generowaniem hatered.

 

jesli twoj dual ma wiekszy dps to po prostu nie znalazles jeszcze tak samo dobrego. zobacz sobie na ah ile dps maja maksymalnie jednoreczne bronie ktore sprzedaja i ile dps maja 2h bronie.

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie o bronie. Aktualnie gram barbem i stosuje dual wielding. DPS jest swietny, ale wydropilem calkiem niezle mlotki, miecze, topory 2h ( dmg mialy wiekszy niz pojedyncza bron 1h), tylko co z tego jak nie warto tego uzywac bo dps spada w statystykach. A moze sie myle? Mimo ze dps przy 2h mniejszy to i tak jest sens uzywac tych broni? Naswietlcie mi prosze ta sprawe

Wszystko zależy od matmy. Potem poszukam guide, ale 2h może być znacznie lepszy od duala w kwesti DPS.

Edytowane przez Kazuun
Odnośnik do komentarza

Pie.r..dolisz.

 

Nie bez powodu nazywa się to INFERNO o to właśnie chodzi, by było ZA CIĘŻKO, ZA TRUDNO. Niektórym się to podoba, naprawdę. Dla nich właśnie to jest. Jeszcze mi powiedz, że tryb hardcore jest do dupy bo zginiesz i juz nie mozesz grać.

no to życzę powodzenia przy phase beast z invulnerability, vampiric i vortex. Jeśli grasz postacią, której podstawową zasadą jest nie podchodzić do przeciwnika (np. glass cannon) to taki zestaw jest nie do przejścia i to nie jest "za ciężko, za trudno". Ciężko to by było gdyby dało się zabić takie potwory ale w momencie jak wszystkie się teleportują, mają regenerację a do tego nie możesz ruszyć minionów do momentu aż nie padnie boss to wiz może albo obejść to przy pomocy wormhole albo zwyczajnie załadować nową grę gdzie system wylosuje coś normalnego.
Odnośnik do komentarza

wybor miedzy bronia 1h i 2h jest czesto : czy wolisz bic jak slon ale powoli czy moze szybciej ale za mniej.

w przypadku demon huntera zawsze wybieram szybkosc bo jest to powiazane z generowaniem hatered.

 

jesli twoj dual ma wiekszy dps to po prostu nie znalazles jeszcze tak samo dobrego. zobacz sobie na ah ile dps maja maksymalnie jednoreczne bronie ktore sprzedaja i ile dps maja 2h bronie.

Wlasnie nie, nie przeczytales uwaznie mojego posta. Jakosc broni idzie w parze z tym jak daleko jestesmy posunieci w fabule, czyli im dalej tym bardziej pakerniejsze bronie. Wiec ,kiedy gram w III akcie to znajdujac bronie 1h powiedzmy z dmg 31, znajduje bronie 2h, troche bardziej mocniejsze - 32-33 dmg. To nie tak ze ja zestawiam bronie z poczatku gry i konca, bo to juz jakas glupota by byla. Na razie gram na normalu, na wyzszych poziomach sa bronie silniejsze i na ah te wypasne bronie nie zostaly dropniete z normala. Problem w tym ze bron 2h powinna miec dmg okolo dwa razy wiekszy niz bron 1h. A wlasnie tak nie jest i grajac juz jakies 23 h nie znalazlem tkaiej broni 2h. I teraz jak biore do lapy po jednym mieczu rare, z dmg 32, to dps jest ok, kiedy biore mlot rare 2h, dps spada. A taka bron jest wolniejsza, jak widac slabsza i ma podobne statystyki magiczne. Werdykt - idz pan z tym w dick i lece w dualu. Troche to glupota imo...

Odnośnik do komentarza

Jestem w polowie HELL swoim barbarzynca i zaczynam sie juz nudzic :confused:. Chyba niedlugo zrobie sobie przerwe krotka od gry, aby pozniej wrocic.

Jakos cholera mnie bierze jak po raz 3ci dokladnie to samo robie (sorry, jakos poza paroma debilnymi Elitami to ZERO problemow, bossowie sa dalej prosci).

Odnośnik do komentarza

(sorry, jakos poza paroma debilnymi Elitami to ZERO problemow, bossowie sa dalej prosci).

No bo tak ma być. Jak to Blizz mawia - working as intended.

 

Dlatego Zrobienie Inferno nie jest aż takim mega wyczynem jak masz 4 ludzi którzy skippują wszystko co się byle tylko dojść do Diablo. Robiąc w ten sposób gra nie jest trudna. Starając się sabić Elitki bez glitchowania ich na schodach, w przejściach etc - to już jest inna sprawa.

Odnośnik do komentarza

Całą grę grałem moim barbem z eq na zbieranie złota, bo uważałem, że i tak jest prosto to sobie przy okazji więcej kaski nazbieram. Ale szczerze powiedziawszy nawet w akcie 2 się robiło już powoli nieciekawie, a w akcie 3 to już była prawdziwa masakra. W końcu nie wytrzymałem i zebrałem kilka pierwszych, lepszych itemów z ziemi i nagle jakby za pomocą jakiejś różdżki gra stała się niewyobrażalnie łatwa. Poziom stał się całkiem podobny jak do aktu 1. Nie wiem dziwne to trochę, żeby to jeszcze były jakieś itemy zbierane długo, a nie sobie wziąłem z ziemi co tam się nawinęło.. : /

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...