Skocz do zawartości

Diablo III - something is coming!


Sephi

Rekomendowane odpowiedzi

Nic z tych rzeczy, te faile sa od premiery. Prawie nic sie nie zmienilo, przez bardzo krotka chwile bylo OK, a pozniej znowu syf.

To jestem mega szczęściarzem, bo nie licząc nocy z 14 na 15 maja oraz dnia wczorajszego to nigdy nie miałem problemu z logowaniem się. Czyli 2 dni z 16. 14 dni spokoju to faktycznie "bardzo krótka chwila" ;)

 

 

 

ale tego jak caly dzien im zajelo poinformowanie ludzi jakie hotfixy wprowadzili a update opisow to kiedys w przyszlym patchu moze im sie uda bo bardzo ciezko jest zmienic 2 na 1 w opisie skilla a o wiele latwiej w dzialaniu.

To był hotfix, nie patch. Hotfix nie zmienia nic u Ciebie tylko na serwerach. Działanie skilla jest przeliczane przez serwery. Tooltipsy są częścią clienta którego masz na HDD. Skoro nie ściągałeś niczego to dziwne, by się one pozmieniały.

Odnośnik do komentarza

Nic z tych rzeczy, te faile sa od premiery. Prawie nic sie nie zmienilo, przez bardzo krotka chwile bylo OK, a pozniej znowu syf.

To jestem mega szczęściarzem, bo nie licząc nocy z 14 na 15 maja oraz dnia wczorajszego to nigdy nie miałem problemu z logowaniem się. Czyli 2 dni z 16. 14 dni spokoju to faktycznie "bardzo krótka chwila" ;)

 

 

 

ale tego jak caly dzien im zajelo poinformowanie ludzi jakie hotfixy wprowadzili a update opisow to kiedys w przyszlym patchu moze im sie uda bo bardzo ciezko jest zmienic 2 na 1 w opisie skilla a o wiele latwiej w dzialaniu.

To był hotfix, nie patch. Hotfix nie zmienia nic u Ciebie tylko na serwerach. Działanie skilla jest przeliczane przez serwery. Tooltipsy są częścią clienta którego masz na HDD. Skoro nie ściągałeś niczego to dziwne, by się one pozmieniały.

 

masz rację - wielki z Ciebie szczęściarz! Nie było Ci dane grać TYLKO 12,5% czasu w grę, która ma single player'a :) Oby więcej takich gier gdzie płacimy za produkt, a nie możemy grać TYLKO 12,5% czasu (u innych więcej ale ważne że Ty grałeś 87,5% :))

Odnośnik do komentarza

mnie właśnie wywaliło z gry - error 1 i teraz standardowe błędy...

ludzie się zbierają i chcą składać pozew zbiorowy. sensu to pewnie nie ma, ale blizzard powinien coś zrobić żeby zadośćuczynić za cały ten bajzel...

kasy nie chcę, bo gra świetna (o ile działa i nie tnie), ale np sc2 na koncie bym nie pogardził:P

Odnośnik do komentarza

achivmenty od rana chyba nie działały. aż nie chce się wierzyć, że blizz tak zbugowaną grę wypuścił...

 

najbardziej bawią mnie patche, które tylko pogarszają sprawę... i te mega zmiany, które nic nie wnoszą...

niech się blizz przyzna do wtopy, zamknie serwery na 24h i popracuje raz, a dobrze. mogli by też ludziom coś w zamian dać. takie życzeniowe myślenie :/

Odnośnik do komentarza

Blizz daje ciała nie gorzej niż firma S2. Tyle że blizz ma za sobą dwie dekady bycia na rynku, milliardy dolarów i setki ludzi. No ale skąd mogli się domyślać że w diablo 3 będzie chciało grać tyle ludzi... no skąd ? :) Ciekawe co by było gdyby tu chodziło o hardware a nie firmware. Blizz by zbankrutował w pare miechów ^^

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Zauważyłem, że DIII zaczęło mnie nudzić. Zrobiłem 60lvl, zacząłem inferno gdzie wyskakują potwory ze zdrowo przesadzonymi afiksami i aby je pokonać trzeba bezsensownie farmić jeden spot aby uzbierać 10m na jakąś pierdółkę, samo farmienie jest jeszcze bardziej bezmyślne niż w dwójce gdzie przynajmniej loot był zróżnicowany a nie ciągle to samo (4x niebieski, 1-3 żółte) a brak przedmiotów z unikatowymi właściwościami (jak dwójkowy teleport czy zamiana w fetysza etc.) sprawia, że każda postać wygląda i zachowuje się tak samo.

 

Do tego dochodzi całkowite ignorowanie templara przez wrogów przez co zamiast dwójkowego tanka robi się z niego jakaś zbędna przeszkadzajka, która raz na jakiś czas rzuci uzdrowienie i człowiekowi się odechciewa, bo ilość włożonej pracy nie jest adekwatna do nagrody (jak raz kiedy męczyłem się z jakimś kosmicznym zestawem czempionów a z ostatniego wypadł kryszał, dwie książki i jakiś rare z req lvl 45).

 

Jak narazie zawiodłem się na tej grze.

 

edit

i nie wiem czy był jakiś cichy fix czy to ja nie mam coś szczęścia ale kiedyś valor lvl5 gwarantował 2x rare a teraz z 5lvl i ok 100mf ze sprzętu potrafią wypaść tylko dwa niebieskie

Edytowane przez greah
Odnośnik do komentarza

Niestety mam to samo.

Raz ,że za szybko się zdobywa max lvl, dwa gra na inferno opiera się na farmieniu golda na samym początku,bo bez dobrego sprzętu nie ma co ruszać nawet do drugiego aktu,a trzy w D2 jakoś większe emocje były bo ubiciu jakiegoś uber przeciwnika,bo się wiedziało,że jakaś nagroda za to będzie(set,legendary item itp.).Gram coraz rzadziej,bo mam nadzieję,że blizz coś zmieni,ale wątpię...Lipa i tyle.

Nie miałem do tej pory żadnego legendarnego lub setowego itemu,ale to nie jest do końca złe.wkurza to,że nawet jak wypadnie to zwykły niebieski lub żółty będzie od niego dużo lepszy - dla mnie bezsens,to nie pokemony by zbierało się itemy dla samej satysfakcji...

Edytowane przez Ader
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...