Skocz do zawartości

Diablo III - something is coming!


Sephi

Rekomendowane odpowiedzi

Patch 2.0.4 jest juz w Ameryce,zmienia sporo...

Co ważne,zwięszkona szansa na wypadanie materiałów do craftu(teraz mają taka samą szansę na wypadnięcie jak deaths breath),druga ważna zm iana,to to,że itemy setowe craftowalne,nie będą już wymagać tych drogich klejnotów a jedynie markizowe :) Jak dla mnie bomba,bo lekko było przegięcie z ceną craftu ;)

Tu wszystkie zmiany:

http://www.diablofans.com/blizz-tracker/topic/53626-patch-2-0-4-now-live

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

100% to jest ile procent wrasta względem poprzedniego update'u wypadniecie legendy, to nie działa tak ze zawsze bedziesz miał z każdego moba legende. powiedzmy ze szansa na wypadniecie legendy to 1/100 x 100% to masz 2/100 czyli 2% szansy na wypadnięcie legendy (podaje przykład)

a i kadala ma być bardziej szczodra w legendy (dotyka sie po siurze)

Odnośnik do komentarza

Ja mam ostatnio mega pecha :D. Gram z ziomkiem przez 3-4h i on mi co 20 minut piszczy na Skypie że ma kolejną legendę (z czego co godzinę coś zakłada, bo lepsze), mi nie dropnęło dosłownie nic :P. Jedynie po otwarciu 30 horadric caches wypadły mi 3 legendy (z czego tylko jedna pod moją postać) i jeden legendarny schemat.

 

Tak w ogóle co robicie ze starymi legendam z leveli 1-69? Wszystko za słabe na mnie, ale jakoś tak żal się pozbywać :<. Całą zakładkę tego syfu już mam.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

LOL przetop dziadostwo i zmieniaj staty u zaklinaczki.

 

Imo za co powinni teraz zrobić panowie z blizzarda

 

crafting-> niech zmienią staty ;< 16h farmy zrobiłem 3 tarcze i każda sie nadaje na przemiał

jak by chociaż o 1/4 zmniejszyli ceny tuningu klejnotów, albo dali im boosta i rzadszy drop, aktulanie mam ponad 200+ każdego i nie mam hajsu ich craftować

Odnośnik do komentarza

Wie ktoś może, czy Reaper of Souls wyjdzie także na konsole poprzedniej generacji? Wziąłbym Diablosa na X360, ale właśnie obawiam się, że Blizzard już go oleje i nie będzie wspierał. A mój wooden PC na starterze (minimalne ustawienia grafiki) utrzymuje 30-40 fps'ów, także lipa. No i stałe połączenie z internetem jest irytujące.

Odnośnik do komentarza

mam pytanie dotyczace.... Diablo 2 :P Wzielo mnie dzis na granie i mam pytanie, lepiej grac po singlu, czy na battle necie, ale rowniez "po singlu"? Jak dawniej gralem to gralem normalnie w trybie pojedynczego gracza, nie widzialem sensu grania po sieci... ktos wyjasnie ewentualne roznice i doradzi co lepsze? 

 

Graj online na zamknietym Battle necie postacia ladderowa. Gra tam najwiecej ludzi, a oprocz tego masz sporo ekskluzywnych itemow i slow runicznych do zdobycia.

Od razu jednak uprzedzam, ze obecny ladder trwa juz z 2-3 miesiace, wiec pewnie za max pol roku bedzie reset. Ale dla mnie to nigdy nie byl problem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...