Skocz do zawartości

Diablo III - something is coming!


Sephi

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Orzeszek

nie bedą nerfic podczas trwania sezonu chyba ze byłoby cos "broken" problem polegał na tym ze set na ciernie mozna dostac w 3h po zdobyciu 70 lvl i z byle jakimi itemami mozna juz wchodzic na t8. tu jest pies pogrzebany, gdyby trzeba było wyfarmic set normalnie, czyli item po itemie nie byłoby odrazu takiego rozjazdu miedzy klasami

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem nadal jest op. Zwłaszcza że możesz sobie solo griftami spokojnie pakować klejnot na ciernie do 75 poziomu razem z paragonami. Jak nabijam wam paragony na mniejszych riftach to pakuje klejnoty na przemiał do itemów. Obrażenia same rosną co grift. :obama:

Odnośnik do komentarza

Ale zaklinacz to nie wszystko. Build na konika + bombardy jest szybszy i lepszy. Sam cruss jest op. Miał najwięcej nerfów na PTR. Ja go wziąłem, żeby trochę pofarmić, wbić w następny weekend 70 gr dla zabawy, a później farmie setowe dungeony.

 

Każdy wypomina mi tego zaklinacza, a prawda jest taka że można było nabic t10 w jeden dzień bez żadnych setowych zestawach z worków. Wrzucę ci Build jak będę w domu.

Odnośnik do komentarza

Mówię ci Orzeszku, że na unikatach miałbym lepsze wyniki z setowych potrzebowałbym tylko amulet + ring. Kwestia przygotowania do grindu przed sezonem i sprawdzenie opcji danej klasy robi robotę. Gdybym grał wd lub magiem miałbym ten sam lvl.

Odnośnik do komentarza

Dobra, juz wszystkie itemy u zaklinaczki powyciagalem na maksa i wbilem paragon na 530, jutro lub pojutrze wpada 70 gr albo przestaje grac. :obama:

 

Mam juz wszystkie sety na krzyzowca (nawet te podwojne z korbaczem i tarcza), wiekszosc czesci starozytnych. Juz nic nie pozostaje jak tylko nabic klejnoty na 75, a pozniej nabijac paragony i klejnoty do itemow.

 

Mysle, czy potem nie zaczac grac dh.

 

Edit: Moj char http://eu.battle.net/d3/en/profile/Ghouligh-2379/hero/71677847

 

Tylko powinienem miec diamenty w zbroi, ale wrzucilem rubiny, bo robilismy mniejsze gr do pakowania znajomym paragony.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Nabilem co chcialem, teraz nastawiam sie na zbieranie matsow do kostki, musze przejsc kampanie w niecala godzine na t10 i przebudowac pod balisty + konna szarza. 

 

 

Teraz prosba. Chetnie pofarmie z kims GR60+ w zamian za setowe czesci innych klas niz Cruss. Potrzebuje do skonczenia wszystkich setowych dungeonow. Jak ktos ma gest to PM me, nie wazne jaki lvl. Ja bede ci levelowal paragony, ty bedziesz wyrzucal sety. ;>

 

e: bede potrzebowal 3x taxi na cruss jak ktos bedzie mial chwile na dzis zeby pozbyc sie innych setowych zestawow, ktore tylko zawalaja w skrzyni. :(

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...