Skocz do zawartości

Diablo III - something is coming!


Sephi

Rekomendowane odpowiedzi

Ja po tych kilku latach od premiery nadal czekam aż ktos sensownie mi wytłumaczy co złego było w AH? Grałem w Diablo 3 od premiery i dla mnie to było jednym z głównych czynników decydujących o atrakcyjnosci tego tytułu. Genialny pomysł. Dzięki domowi aukcyjnemu zwrócił mi się koszt gry i juz zaczął zachaczać o spłatę karty graficznej, którą na tą okazję nabyłem. Diablo 3 w premierowej formie było dla mnie GOTY, nie to co te (pipi) dla mas, w które grają teraz. Samo przejscie Inferno było dla mnie celem na miesiące, jesli nie na lata i każdy żółty wydropiony przedmiot wiążący się z pchnięciem progresu sprawiał mi satysfakcję. Teraz poziomy trudnosci to tylko niekończące się cyferki.

 

Bo nie ma sensownego wytłumaczenia. Tzn jest... tak jakby.

 

Niekończący się płacz biednych casualowych graczy, którzy grając godzinkę dziennie nie chcieli wydawać prawdziwej kasy na itemy. A tylko w taki sposób mogli uczynić jakiś progres. Forum US wręcz uginało się od setek tematów zakładanych dzień w dzień. QQ. No i Blizz się ugiął.

Również uważam, że w momencie wycięcia AH Diablo 3 się skończyło. To była jedyna i w dodatku prawdziwa marchewka do ciągłej gry.

Edytowane przez kill00
Odnośnik do komentarza

Mam dziwny problem. Kupiłem dopiero co D3, gram w najlepsze akt 1 (postać: krzyżowiec), ale coś mi się to zbyt łatwe wydaje. Przełączam więc na poziom wysoki i dalej nie mogę za nic zginąć. Grając wcześniej na X360, pamiętam, że kilka razy zginąłem przy walce z Królem Szkieletów, nawet na normalu. Sprawdziłem dopiero w statystykach postaci a tam na lvl 8 współczynnik pancerza na 1300 (!), gdzie np siłę mam 29. Czy ktoś mi powie o co chodzi ?   :blink:


 


Moje pytanie dotyczy głównie tej dysproporcji w statach, czy jest to normalna sprawa ?


Edytowane przez Reno
Odnośnik do komentarza

zostały podjęte złe decyzje co do mechaniki gry podczas produkcji diablo 3, robiły ją dwa teamy które były ze sobą skłócone no i pan dyrektor cheng, którego wizja diablo 3 "nie pykła".          

    Nie znam drugiego wydawcy co by dbał o swoje produkty po premierze jak blizzard, bo to co było w wanilli juz woogle nie przypomina tego co aktualnie mamy i ciągle jest dodawany jakiś kontent (lepszy/gorszy/sezony/poziomy trudności) lepsze to niż gra martwa po premierze jak to było z battleborne czy inny de dywyżyn.

    Na koncie mam aktualnie z 1500h+ z diabełkiem 3 głównie pc plus zaliczone wersje konsolowe na calaki, ludzie kupują assassyny za 60$ przejdą kampanie i gre odsprzedają dalej, to samo imo chcieli zrobić z diablo 3, gra na kilkanaście godzin przejdą kampanie pograją koło 50h oleją temat i wrócą gdy będzie nowy dodatek za 60$ by znów pograć te 50h.

    Największą bolączką dla mnie jest brak atrakcyjnej marchewki na kijku, która pchała by mnie do przodu, zbyt duże rng, brak sensownego craftingu i właśnie tryb gry "na czas" jak mnie w(pipi)ia te granie na czas, nienawidze tego w grach i dali to jeszcze w diablo.

    diablo 3 już swoje zarobiło chyba w tydzień od premiery poszło 11mln sztuk gry, pewnie mądre głowy stwierdzili po co słuchac stękania wyjadaczy d1 i d2, swoje zarobili już, a będą dawać guwno pacze z nowymi goblinami, kto kupi ten kupi, a nerdy dalej będą grać i narzekać na blizza ze robi (pipi)ove gry xd.

 

swoje przegrałem i czekam na dodatek lub d4.

 

Brak PVP idealnie zastapily glebokie szczeliny. Bardzo mi sie podoba to rozwiazanie, poniewaz mozna ze soba rywalizowac troche dluzej, niz gora 5 minut siepania sie po arenach. Jezeli Blizzard juz mialby wprowadzic PVP, to mam nadzieje, ze nie bedzie tylko ograniczone do aren i 5v5 lub 1v1. Ja chce czegos wiecej.

 

Plusy:

 

- Levelowanie (instant zmiana skillow, zabawa postacia)

- Roznorodnosc w rozgrywce (rifty, bounties, kampania)

- Roznorodnosc w itemach (sety, legendy, "kanye" cube jako element kolekcjonerski)

- Rozbudowa Jubilera, Kowala i Wiedzmy (zabawa itemami, ulepszanie, rozbudowa poprzez levelowanie legendarnych klejnotow, itp.)

- Brak jebanej staminy

- Brak charms'ow

- Rozbudowany stash

- Gobliny, skarbiec, krowi level

 

Minusy:

 

- Malo klas (o jedna mniej niz w D2) i brak hybryd (np. Druid)

- Nieregularne odstepy miedzy sezonami

- Niepotrzebne sklepy (oprocz 2 itemow na poczatku w akcie 1 do mf o ile dobrze pamietam)

- Slabe przerywniki miedzy aktami (jakies chujowe szkice, ktore kazdy i tak wylaczal). Ja chce tego storyline jak w D2

- Brak upgrade setow, legend, itp z nizszych leveli

- Czasem zbyt cukierkowy klimat

- Brak PVP

 

Moze w kocu rozbudowac ta gre, zrobic uzytek z mapy i dac na niej strategiczne miejsca i pozwolic sie napierdalac ludziom pomiedzy riftami, griftami oraz w czasie bounty. Wtedy mogliby zmienic HC i zamiast straty postaci - strata itemow na postaci. Wtedy gralbym tylko na HC.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Trzeba kruszyć beton bo gta by dzisiaj wyglądało jak gta 1 lub gta 2 i od dawna nie istniało... Blizzard to chyba najbardziej ostrożna firma patrząc na starcrafta 2 i diablo 3. W Dark Souls też sieczka cały czas i też powinien być w rzucie izometrycznym? Tylko moje gdybanie ale mam nadzieje, że ktoś u nich doszedł do wniosku po overmatch, że warto stawiać na bardziej odważne ruchy. Jeżeli to będzie Diablo 2hd(No chyba, że remake jak Final Fantasy VII się szykuje) albo dodatek do d3 to rozczarowanie mega.

Edytowane przez simonldz
Odnośnik do komentarza

Nie ma szans na D4 - za malo czasu uplynelo od premiery D3.

 

Wczoraj w tweecie pisali o ewolucji gatunku, wedlug mnie jest duza szansa na MMO w klimacie Diablo - zwlaszcza ze WoW juz swoje lata ma a nastepcy nie widac. Moze nawet cos na ksztalt rts w stylu Warcraft 3?

 

Nie wiadomo, w kazdym razie jesli ma to byc H&S to mnie ucieszy restart serii w prawilnym klimacie z D1 i D2 i porzucenie cukierkowego PG13 z D3 (not gonna happen :frog: )

 

Pewnie skonczy sie na D2 HD bo Blizzard w trolowaniu fanow jest niezrownany. Z drugiej strony jesli wydadza D2 HD z rozwiazanym problemem bocenia i dupowania to sami sobie zabija D3, bo kto wtedy bedzie w to grac? :)

Odnośnik do komentarza

Nie ma szans na D4 - za malo czasu uplynelo od premiery D3.

 

Wczoraj w tweecie pisali o ewolucji gatunku, wedlug mnie jest duza szansa na MMO w klimacie Diablo - zwlaszcza ze WoW juz swoje lata ma a nastepcy nie widac. Moze nawet cos na ksztalt rts w stylu Warcraft 3?

 

Nie wiadomo, w kazdym razie jesli ma to byc H&S to mnie ucieszy restart serii w prawilnym klimacie z D1 i D2 i porzucenie cukierkowego PG13 z D3 (not gonna happen :frog: )

 

Pewnie skonczy sie na D2 HD bo Blizzard w trolowaniu fanow jest niezrownany. Z drugiej strony jesli wydadza D2 HD z rozwiazanym problemem bocenia i dupowania to sami sobie zabija D3, bo kto wtedy bedzie w to grac? :)

Mmo? TFU!

Odnośnik do komentarza

Coraz więcej plotek o nowym Diablo i po overmatch może stać ich na odważny krok i odejście od izometrycznej  kamery i styl ala Dark Souls. To by była miazga!

 

Nie dla mnie.

 

Izometryczna kamera, styl graficzny blizszy Diablo 2 niz 3 i bylbym kupiony. Do wszystkiego innego bede podchodzil sceptycznie, tak jak do 3jki ktorą dopiero kupilem wraz z dodatkiem RoS.

 

D2 HD w sumie tez byl lyknal jak pelikan, ale watpie ze po tylu latach mialoby to taka sile przebicia jakiej by Blizz oczekiwal od swojego nowego projektu.

Odnośnik do komentarza

 

ciekawe czy troll, pracować może nie pracuje, ale jako doradca jak pisal wcześniej to co innego :P

Koleś pracuje jako konsultant dla Grinding Gear Games, czyli twórców najlepszego Diablo ostatnich lat, Path of Exile.

http://www.pcgamer.com/diablo-designer-david-brevik-joins-the-path-of-exile-team/

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość Orzeszek

necromancer_male_female_art.jpg

ploty ploteczki, mamy artwork nekromanty w wersji damskiej i męskiej. Grafika pojawiła się na stronie sklepiku blizzconowego razem z sombrą kolejną niezapowiedzianą postacią z overwatch o której sie plotkuje. Grafika oczywiście juz została skasowana, ale nic w internecie nie ginie. Osoba podpisana na grafice została już wystalkowana w internecie i na serwisie linkedin ma wpis ze pracuje w blizzardzie od stycznia tego roku.

Byle do piątku.

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...