Skocz do zawartości

Diablo III - something is coming!


Sephi

Rekomendowane odpowiedzi

Crus na solo. Zrobilem DH, ale mi sie znudzila. Pozniej chwile barbem gralem, ale zrobilem go pod sprinta i wydaje mi sie zbugowany, czarke bugowalo od poczatku sezonu 5 i robilo potwory niesmiertelne, a WD i mnichem gralem na miesiac przed S5 i mi sie troche znudzily. Jak masz dobry refleks to polecam WD, bo masakruje. Jak chcesz sie pobawic i miec uniwersalna postac to graj barbem, bo mozesz sobie go zlozyc pod supporta, na solo i ogolnie do farmy jest swietny. Ale jak sam czesto grasz to nie ma lepszej postaci od crusa w tym wypadku.

Odnośnik do komentarza

Maus, a jaki build crusa daje wg ciebie najwięcej frajdy w grze solo? Młotki, ciernie czy coś zupełnie innego? Pod farmę mam dobrego barba, ale znudziło mi się już kręcenie tornad i myślę nad nową postacią.
Ewentualnie brałem też pod uwagę WD pod pety, ale on chyba średnio radzi sobie na GR, nie?

Edytowane przez columbo
Odnośnik do komentarza

moglbys pardziej szczegolowo tego builda opisac? chodzi o skille

 

http://www.icy-veins.com/d3/crusader-endgame-bombardment-build-with-the-legacy-of-nightmares-set-patch-2-4

 

Bardziej szczegolowo sie nie da.

 

---

 

Czarka na farme zrobiona w dwa dni. :obama:

 

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Ghouligh-2379/hero/70978826

 

Jeszcze brakuje amuletu, karwaszy i broni w kostce i mozna latac. No i trzeba woha przerolowac na starozytna.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ale to jest temat o D3 na PC tu nie ma cheaterów. Na ps4 są. Ja teraz ogrywam tą wersję żeby się utwierdzić w przekonaniu, że to gorsza pod każdym względem gra. Niestety. A pierwsze co robię za każdym razem kiedy rozpoczynam rozgrywkę to zablokowanie wszystkich potencjalnych połączeń. Nie wyobrażam sobie dać wejsć jakiemus Ruskiemu z 1kk paragonem, który pierdnięciem boostuje mi postać.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
Gość Orzeszek

Były już jakieś ploty/przecieki co do nowego dodatku? No chyba nie kończą tylko na RoS. :smutas:

 Ogólnie jest 20sto lecie diablo w tym roku więc może będzie jakaś bomba. czy dodatek uratuje d3? nie wiem co by musieli dać do tej gry by mnie przykuć znowu na setki godzin, mam nadzieje że mnie zaskoczą. Prędzej licze na diablo 4, a diablo 3 przejdzie na jakiś tryb f2p z mikrotranzakcjami.

Odnośnik do komentarza

Powinni juz zaorac to nieudane Diablo3 i skupic sie nad zrobieniem od zera kolejnej czesci lub restartu. Wracam do tej gry regularnie po kazdym resecie laddera i nie moge pograc dluzej niz kilka godzin.

Nuda wkrada sie szybko, do tego design PG13 rodem z WoW'a i cala magia uleciala. :(

lmao no nie wiem, Diablo 3 do nieudanych bym nie zaliczył, na pewno nie po 2.0 i RoS.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...